Свеж
Туф-Текс 5 Црн Латекс Балони, 5

Туф-Текс 5 Црн Латекс Балони, 5

Достапност: Достапно.
DEN 142.40

Приближно 5" во дијаметар кога е правилно надуен Најдобро надуени со рачна пумпа. Може да се користи за додавање елементи на балон животни или се користи во балон декор. Пакување од 50 балони. Надувајте само со воздух. Нема да плови кога ќе се надува со хелиум. Биоразградливи балони од латекс. Овие Балони Од Црн латекс Со цврста боја од 5 инчи од Туф-Текс се совршени за правење лакови со мини балони, колони со мини балони, може да се полнат во поголеми балони или да се користат како акценти за централни делови, испораки на балони и животни со балони. Пакетот вклучува 50 5" Туф-Текс Црн латекс балони. Се препорачува да се надува со рачна пумпа или надувувач на воздух од балон бидејќи тие не држат хелиум. Балоните не лебдат и пристигнуваат ненад.

За производот

Купувачите избираат и

4,70мм вежби PCB Mini Drill Bit Тунгстен челик карбид Печатете ја таблата со CNC парчиња за вежбање на CNC 4,70мм вежби

Капките Мед од бронколин содржат пропоплис, медоносна пчела и природни вкусови Неговата формула има ка�

✅3 Крилја дрво ЦПУ рутер бит : Шанк 1 / 4 "; Дијаметар на сечење : 1"; Должина на намалување : 1 / 4 " ✅CNC Рутер за

Тешката конструкција обезбедува поголема заштита и цврстина на редење Кутии се произведени од тешки 275#

полиестерска ткаенина Затворање на врвка Ќе Добиете : пакетот доаѓа со 25 парчиња престилки за деца, дово

0,50мм ПЦБ крајна мелница Секач за мелење со пченка Битови на рутер PCB Мини сет на мелница за крај 0,50мм ПЦБ

1pc moxibustion крпа покритие+5pcs бакарна кутија Ткаенината што се собира со висока густина може ефикасно да ја

Папка со чисти заштитници на листови : Флексибилна висококвалитетна полипропиленска обвивка е вода, ис�

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инста

Погодно е за автомобили, возила со погон на четири тркала, комбиња, земјоделски возила, SUV, опрема за влеч

Недела се фокусира на дизајнирање и производство на патни сувенири, со цел да стане најпрофесионална ко

ТРАЈНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА НА ИПЛ : она што го добивате од овој уред се трајни резултати Уредот ЗА отс

Може да се користи кога носите дупки, кругови, терминални лица, теренот, внатрешните лица на крајот на ду

€ 4 PC СОСЕМА НОВИ АДАПТЕРИ на ТРКАЛАТА ® Шема на Завртки на Возилото 8x6 , 5 инчи , Шема на Завртки на Тркала�

Цврст маркер за тешки работни места : Овој мини водоотпорен сет на маркер работи на температури на ниско

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

Име на производот (трајно во употреба) : Crossfan; Материјал : алуминиум, (најнова технологија) метал; главна б

€9 Инчен Големо Огледало За Шминка и 60 Led Диоди Супер Силна Светлина Zizchark огледало За шминка со светла и �

Оваа гаранција за прекинувач на селекторот 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, мо�

Внукот МИРИСА соја ВОСОК свеќа релаксирачко искуство со ароматерапија од почеток до крај НАПРАВЕНИ СО

Тежина : 28g; Вкупна големина : 8 (+ / 1,5) x 9 (+ / 1,5) mm / 0,31 "x 0,35" (Hex Име на производот : Хекс орев со капаче на купол

Рачно изработени од занаетчии за фер трговија во Гана Секоја мушка има дијаметар од 1820мм, со големина на

6излез, должината на кабелот е 8метри Издржливо метално тело Совршено за гаража или продавница Прекинув

Посакуван ефект : восокот за отстранување На Влакна се топи брзо и без грутки Нема хартија за отстранува

Земја на производство : Кина; Материјал : Алуминиумска легура, метал Нето тежина : 210g; Содржина на пакет : 1

Work with the following Avaya phone model : 1608 1616 9608 9608 G 9610 9611 9611 G 9620 9620 L 9620 C 9621 9621 G 9630 9630 G 9640 9640 G 9641 9641 G 9650 9650 C 9650 G 9670 J139 J159 J169 J

Димензија Дијаметар на пинот : 1 / 4 инчи, должина на пинот : 23 / 4 инчи долга, 10 парчиња [Премиум материјал] �

Велигденски јајца чоколадо мувла кои не се стапчиња силиконски бонбони мувла за печење шеќер занаетчис

Компатибилен Со : Lexmark C2325 C2535 C2425 MC2425 MC2325 MC2535 MC2640 Печатач Принос на страница : 11.000 Страници по 5% покривање �

100% памук Направено во САД Ако имате тешко време да изберете подароци кога купувате за да искажете колку

Производител : Алијанса Материјал : пластика Состојба : Ново во кутија Источни племиња 1 / 72 Скала Пластич

Овој држач во форма На Буквата Л е лесен по тежина, флексибилен и лесен за инсталирање Ако имате какви би

Прекрасен албум со фотографии, убави обрасци Лесно управувајте со вашите фотографии , Ова е добар начин

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална...

Scroll