Свеж
Фото&засилувач;Технологија 18 инчен Прстен Светло Затемнети ТРОБОЈНА ПРЕДВОДЕНА Самобоен Прстен Светлина Со Штанд &засилувач; Безжичен Далечински Управувач За Кам

Фото&засилувач;Технологија 18 инчен Прстен Светло Затемнети ТРОБОЈНА ПРЕДВОДЕНА Самобоен Прстен Светлина Со Штанд &засилувач;

Достапност: Достапно.
DEN 2879.84

ЗАТЕМНУВАЧКИ, ИНТЕЛИГЕНТНА ПРОМЕНА НА БОЈАТА, ЛУМЕНИ МАКСИМУМ16200 Користи германска компанија ОСРАМ ЛЕД монистра. 5x осветленоста од редовната ЛЕР. Вкупно 120 ПАРЧИЊА ЛЕД светилка (1 W по парче). Прилагодлива температура на бојата од 2900к до 6500к без филтер за боја, затемнета од 10% до 100% . Прилагодете ја бојата и осветленоста со предниот екран на допир на прстенот или безжичниот далечински управувач. ЛЕД светлата брзо се менуваат од ладна светлина во топла светлина. Школка за брзо ладење спречува прегревање. 2 БЕЗЖИЧНИ ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧИ ЗА ПРСТЕН СВЕТЛО И ТЕЛЕФОН, ПАНЕЛ ЗА СВЕТЛО НА ЕКРАН НА ДОПИР. Селфи Прстенестото Светло доаѓа со 2 безжични далечински управувачи : еден за вашиот паметен телефон, друг за светлото на прстенот. Безжичниот далечински управувач ја прилагодува осветленоста и бојата. Работи добро со максимално растојание од 20 метри подалеку од светлото на прстенот. ЗАБЕЛЕШКА : ir приемникот е само на предната страна на светлината. Исто така опремени со прекинувачи за светло на допир на предниот дел на панелот за светло на прстенот. СТАБИЛЕН И ПРИЛАГОДЛИВ МЕТАЛЕН ДРЖАЧ ЗА ПРСТЕН, ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ. Слободно ротирајте ја главата на Селфи-Прстенот 180° со прилагодување на држачот. Стативот што се повлекува доаѓа со флексибилна и цврста рамка за поддршка изработена од висококвалитетна алуминиумска легура и прилагодлив опсег на висина од 47 см до 190 см (18,5 инчи - 75 инчи). Има безбедна брава за да ја осигура безбедноста на сите ваши работи од тресење за време на употребата. отпорен на корозија преклопен, пренослив, лесно складирање. ДРЖИ ДО 3 ТЕЛЕФОНИ, ДРЖАЧ ЗА КАМЕРА, USB ПОРТА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ТЕЛЕФОН. Може да монтира до три паметни телефони на држачот. Држачот е погоден за повеќето паметни телефони и камери. Монтирањето на мобилниот телефон може да собере ширина до 11 см (4,33 инчи). Има ротирачка функција од 360° за хоризонтален и вертикален режим. Снима различни агли без да го извади телефонот од држачот. Доаѓа со топол адаптер за чевли, така што може да се монтираат мали камери. Има 2 USB порти за полнење за полнење паметен телефон додека стриминг. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА, ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА. Лед Прстен Светло Тело (18 инчи / 46см) x1, Статив За Светло статив( 18,5-75 инчи / 47-190 см) x1, Далечински x1 на Паметен Телефон, Далечински x1 на Прстен, Држач за Телефон x3, адаптер за Топла чевли x1,Адаптер За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (110v-240 V ) со кабел за напојување долг 3 метри x1, Торба за Носење x1 и упатство за употреба x1. Ве молиме имајте предвид дека нозете на светлината се нагоре, затоа ве молиме расклопете ги нозете наопаку. Комплет за светло за прстен од 18 инчи со држач е задолжителен за вашите потреби за осветлување. Ова светло за селфи прстен дава живописно осветлување за вашата фотографија и видео снимање, шминка, преноси во живо и блогови.

За производот

Купувачите избираат и

* Висококвалитетен систем за звучни звучни звучници на стерео звук * Дизајн на плитка корпа и свилен фил

Оваа ставка е добро изработена од материјал за издржлив и употреба без избледување Тоа е одлична ставка

ВИСОК КВАЛИТЕТ ПСАЛМ 91 ПРЕДИЗВИК МОНЕТА, РЕФУС ПАКЕТ од 10 : оваа специјална псалм 91 монета е наменета да �

Карактеристики : Покажува температура, влажност и време истовремено макс / мин мерење вредност мемориј

Еластично затворање Материјал : 80% најлон 20% спандекс Овој материјал е непроaирен, крајно затегнат и удоб

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

Кафеава боја дрвена ветер музичка кутија со кутија за накит и мала чаша за вас Со 18 белешки Златно музич�

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

[Поддршка За Додатоци За Магсафе] : куќиштето За Google Pixel 7 Pro е опремено со магнетрирање, кое може автоматс�

1Ве молиме имајте предвид дека системот за филтрирање можеби не е 100% точен или ажуриран Ако големината н

Материјали : Легура, Стакло Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : како слика Оваа слика е поста�

Венецот може да се користи постојано во текот на сезоните за долготрајна свежина и издржливост Жив : Сек

Симпатичната енергија на слатко маче каваи сјае во оваа стилска перница Оваа перница е крајниот додато�

Вртливата Патека Се одликува со тркало од 4 х 11 / 4" (100 х 32 мм) кое нуди поширока шара од конкурентите за доп

Агресивно обликување на пластично полнење и отстранување на боја околу оштетената област Предложена р�

1 Компас за метални привезоци, алуминиумска легура, силна метална текстура Површината е изработена од к�

Големина : 50*15cm / 199inch, 50*25cm / 19.8inch, 80cm / 31,5inch Оптоварување со оптоварување : Капацитет на супер оптоварување

Единечни 10" 200 ВАТИ РМ Засилени Под Сабвуферот На Седиштето Екструдирано Алуминиумско Куќиште со Динами

Ние ќе брод Од Токио, Јапонија Ќе бидат потребни 10 до 14 работни дена додека вашата стока пристигнува од в

неткаен материјал ФИОКИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ СУЕТА можете да ја користите оваа корпа за складирање за чување и

Цветот На Црвената Цреша Јапонските Стапчиња за Јадење (хаши) се пар црни лакови покриени со бамбус стап

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Христијански фудбалски накит Убава мотивациска библиска стих за клучеви за жени, мажи, тинејџери момчи�

Картички За Одговор на Еукалиптус со Пликови : Објавете ја вашата специјална пригода со картичката за о�

Обезбедува решенија за прилагодување при инсталирање На Вашиот NX Азотен Систем Азотно Експресно сино д

Добијте Ја Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

Појас БХ 21 / 32 х 56ин ОЦ 5 Бенд Бројот на бендови прикажани на сликата може да се разликува D&D powerdrive бренд пр

1 Пинта Капацитет Калај Танкард Невообичаен дизајн На Рачката На Лисицатасветла сјајна полирана завршн

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

Scroll