Свеж
Пластични Чаши за свеж софтвер [16 мл, 100 ПАРЧИЊА] - Чаши Со Сода За Ладен Пијалок За Еднократна Употреба, Кристално Чисти ЧАШИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА

Пластични Чаши за свеж софтвер [16 мл, 100 ПАРЧИЊА] - Чаши Со Сода За Ладен Пијалок За Еднократна Употреба,

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

● СОВРШЕН ПАКЕТ ЗА КАНЦЕЛАРИИ И ЗАБАВИ-огромниот пакет Чаши на Свеж Софтвер доаѓа со 100 Кристално Проѕирни Пластични Чаши 16 мл Тоа е совршена чаша за секој кул пијалок. ● ВРВЕН КВАЛИТЕТ и 100% БПА БЕСПЛАТНО-Свеж Софтвер обезбедува производи со врвен квалитет за забави, свадби, канцеларија, семејни оброци и угостителски настани. Контролата на квалитетот се спроведува на секое ниво на производство и процес на пакување. Ова се Ултра јасни Пластични Ладни Чаши За МИЛЕНИЧИЊА. Силен и Отпорен на Пукнатини! Валаниот раб нуди луксузно чувство и изглед на гостите. Овој водечки материјал во индустријата не апсорбира течност и се спротивставува на сите пукнатини. Ладно безбедно, безбедно за температура и пријателско за корисниците!. ● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-Свеж Софтвер е нуди водечка опрема за квалитет на ресторани во индустријата. Совршен за опрема За Камиони За Храна и професионално угостителство. Пет чаши функција Како да Одат чаши, исто така,! Одлично за Ладни Пијалоци, Ладно Кафе, Меур Боба, Ладен Чај, Смути, Капучино, Мока, Esрето, Еспресо, Лате Макијато, Безалкохолни Пијалоци, Вода или Сладолед, Сунди, Парфеј, Сок од Портокал, Коктел, Шут За Десерт, Фрапе, Фрапучино, па дури И Пенлив Шампањ. Една чаша многу користи. ● СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА-Свеж Софтвер може да се пофали со големи чаши слични на Данкин Крофни, Старбакс, Меккафе, Тим Хортонс, Чај И Кафе на Пит итн. Димензии 16оз : Висина 120мм Врвен Дијаметар 95мм Основен Дијаметар 59мм Валани Раб За Силна И Цврста Чаша. Ова се водечки стандард во индустријата! Совршен за да одат големини. Овие проѕирни пластични чаши се брзи, мобилни и за еднократна употреба. Овој бренд и производ го препорачуваат професионални сопственици на ресторани, камиони за храна и угостителство преку PCSry!. ● ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ - Свежиот Софтвер е идеален за свадби, барови, ноќни клубови, угостителски настани, канцеларија, семејни оброци, спортски собири, филмски вечери, родендени, дегустации на вино, шведска маса, излети, специјални настани или изненадувачка забава, вечера, забава Во Градина, Коктел забава, чајна забава, Соирес, Забава За Танцување, забава Со Блокови, забава со Костими, Божиќна забава, Забава За Благодарност, забава за Дипломирање, куќа ЗАБАВА за затоплување, Забава ЗА ДОБРЕДОЈДЕ, проштална забава, скара, невестински туш, соба за одмор, секојдневна домашна употреба!.

За производот

Купувачите избираат и

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

Прекрасен италијански инспириран дизајн со богата завршница од бурлвуд и капак на рамката за вметнувањ

Погодно за складирање и носење, идеално за патување Додадете свежи бои на лицето Комплетот за четки за ш

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Прекрасна и Симпатична : торбите за тоалет имаат 2 главни бои, усвојувајќи особено убави и слатки закрпи,

Услови и Опции : 22692861, Акции # : 3239 I Инвентар Проект : 34209, Километража : 0 Ознака : Користени, Година : 0 Компа�

Големина5, 5х6х20см / 2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

●Голем Капацитет●пространиот главен оддел и џебовите обезбедуваат многу простор за организирање и об

100% кристален памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Белешка : Прочитајте ја табелата со го�

Основни женски без ракави со ракави со ракави предна маица, лажичка за вратот, елек пулвер, блузи, женски

Големината е 9инчи Хартија материјал Модел на прибор за маса Додаток на партијата Големината е 9инчи...

●БРЗО и ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ : овој мерач на дебелина на ултразвук користи принципи на ултразвучно мерење и �

За нас : Благословот од месинг нуди широка разновидност на овие антички морски производи Ние сме единст�

SBL Natrum Arsenicum разредување 200 ч Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатија

Непроѕирни ѕидови за спречување на добро до добро вкрстување Чистото дно на плочата дозволува директно

Големина5, 5х6х20см / 2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со �

Брои од 40 (2 Пакети од 20) хартиени коктел салфетки, декоративни хартиени салфетки за еднократна употреба,

Боја : бр Големина : Ширина : 0,5 инчи (12 мм), должина : 98,8 стапки (30 м) (1 ролна) Ткаени : 100% полиестер WEFT : 100% lyocell

PLA е компатибилен со Dremel Digilab 3 D20, 3 D40 Flex и 3 D45 3 D печатачи ЕкоАБС, најлон и ПЕТГ се компатибилни со 3Д печата

Компатибилни модели : Галакси А51 5Г СЦ54А (зимски модел 2020) Материјали : стп кожа, поликарбонат...

Материјал : Направено од најлон ткаенина, водоотпорна, лесна, земете го насекаде Компактен комплет за пр

Лесни шорцеви за трчање Салата шорцеви за мажи пливаат шорцеви кратки сет портокалови златни шорцеви м�

ГОЛЕМИНА НА ПЛОЧА : 2,55" (65мм) Х 3,7" (94мм) Центар За дупки До Центар за Дупки : 1,77" (45мм) Х 2,95 " (75мм) 4 Инчен Тркал�

100% полиестер ?? стил : панталони за пижами, дневни панталони, палацо панталони, обични панталони, удобни п

Памук, Полиестер Машинско Перење 55% Памук / 45% Полиестер Печатени ВО САД Машинско перење ладно со слични

Џонатан Адлер Дакел Прстен Сад Дизајнер За Џонатан Адлер : Додека колекцијата сега вклучува се, од мебел

Изработено од 100% силен алуминиум без 'рѓа, и ќе остане добро како ново дури и по многу години на затворен

Хуманизиран дизајн со задебелено дно против лизгање за удобно и сигурно држење, погодно за кафулиња, ка�

Овој производ е гордо направен во мал град Во Северна Каролина, САД Горди сме што ги произведуваме нашит

Летни обични фустани за жени Бохо Белешка : Предметите ќе пристигнат во 725 работни дена ❗ (стандарден пр�

Детска игра : Функционална разновидност, поинтересно, целосно привлекуваат детски око, возење на деца о�

Материјал : тавите за скара за скара на отворено изработени од задебелен високојаглероден челик потрај�

Замена На Јарболот За Џенерал Моторс, Форд, Крајслер и возила со Јапонски Навои 14Инчен Црн Проводен Гуме

●ПРОФЕСИОНАЛЕН ТЕЛЕСКОПСКИ СТОЛБ ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ : дали сеуште сте загрижени за чистење на голема �

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2023 Јоркшир Териери Календар! Има ли нешто поубаво од Јоркширски Териер? Без расп

Категорија На Моделирање : Овошје Дали обликот е цртан филм, аниме : Не Класификација На Овошје : Лубениц�

Големина на знак : приближно 5 "x5" квадратна дрвена кутија знак Добар материјал од дрво : Направено од вис�

★ Внатрешното јадро усвојува чист бакарен мотор, а режимот „статички“ е надграден Префрлете се на прв�

Димензии : 20 "во дијаметар и 3 Светла боја : топло бело Приклучоци во стандарден американски штекер...

Scroll