Свеж
Зинен девојки здобиваше со балетски танц леотарски туту фустан за деца 3-8 години

Зинен девојки здобиваше со балетски танц леотарски туту фустан за деца 3-8 години

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

90% памук, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Висат сув, благ детергент. ♥ Уникатен дизајн, елегантно деколте за мека мрежа, добро за девојчиња танц и балет. Сите овие ги прават вашите девојки повеќе убавина и шармантни. ♥ Памучна ткаенина има супериорно истегнување и закрепнување, обезбедуваат балетски танцови фустани леотарди обезбедуваат крајниот опсег на движење, покажувајќи ја природната форма. ♥ Мекиот и удобен материјал со мрежни инсерти на врвот за да се направи повеќе дише, леотарди за девојчиња балетски танц се со одличен квалитет, лесен, удобно носење и супер симпатично. ♥ Леотард танцувачка облека дизајнирана само за тренинг за балетски танц, само испит или сценска употреба. ♥ Погодно за класа за танцување, гимнастички вежби, тренинг, сценски перформанси или дневни прилики за абење. Znyune Toddlers Dance Ballet Leotards For Girls /Girls Balllet Ballevence Fuest Leotard For Dance ♥♥ Карактеристики : - ★ 90% памук, 10% спандекс. ★ Испорака : Доставено од, трае 2-7 дена. ★ Ексклузивно дизајниран за loversубители на танц и балет. ★ Меки и удобен материјал, нов дизајн, симпатична снегулка на снежна шема. ★ Тул деколте, елегантно и дишење леотарди добро за девојки танцувачки балетски танцување класа. ★ Оваа снегулка на фустани за летоарди за снег балет, ќе направи одличен подарок за претстојната училишна сезона, роденден, Божиќ или Нова Година. ★ Препорачано миење на рацете, ладна вода, благ детергент, висат суво без белило, без железо. Транспорцијата може да доведе до не рамно, обновување по миењето. ★ Ве молиме, внимателно прочитајте ги упатствата за слика за тоа како можете да добиете точна големина. ♥♥ Причината за избор на нас : 1, Компанија за професионална танцувачка облека со повеќе од 10 години искуство. 2, имаме професионални дизајнери на леотарски балетски танцувачи, квалификувани работници и зрели производствени линии .Фактивна трговска интеграција. 3, резолуција, квалитетно и удобно носење. Специјална занаетчиство, висококвалитетни ткаенини, трендовски стил и добрите клиенти искуство 4, сите предмети се проверени внимателно од нашето одделение за QC пред пакување и испорака. 5, Ве молиме слободно контактирајте не доколку има прашања. Би било драго да ви помогнеме.

За производот

Купувачите избираат и

1 парчиња E13 (1 / 2 " / 13mm) Bevel Bullnose Router Bit / Wheel Profile 5 / 8" 11 Thread Arbor користете влажно или суво Препорачана брзина

✅ Основно прилагодливо ако ви треба сопствено вклопување сега е лесно да се прилагодите, манжетни, подл

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и с�

Компатибилен : Оваа покривка што може да се надополнува со која било големина на тетратка со големина по

· Compatibilitial ОдговорностОвој случај за носење има совршено комплетно Fluke Networks MT820060комплетно и исто така ч�

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модул�

Димензии : M2x3mm Број на модел : CZXDSALSAODQWUDYSAUDYQWUDYSAF7654567890987 D65 SAFQWDSLADAQWIDUASYDUQWYD Снабдувања на DIY : Метал Сертификац�

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

2 инчи x 10 јарди Тешка и високо лепило : Направено од висококвалитетен водоотпорен материјал, поткрепа на

AC моќност >>> Надворешниот потенциометар има AC моќност, ве молиме обрнете внимание на заштитата на изола�

Едноставно и разноврсно : решетката за чевли е погодна за скоро секоја декорација на домот Може да се ко�

Направени од високо квалитетен месинг материјал, овие копнени шипки се издржливи и цврсти Месинг, голем

Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218

Дополнителна долга : Секоја нарачка вклучува 2 панели Секој панел е приближно 27 инчи широк до 360 инчи...

Име на производот : MCX Female Connector; Тип на приклучок : Femalemcx Материјал : метал; боја : златен тон...

Големина : 9 "x 9" 1 / 8 "траен акрилик со несјај, завршена површина со висок контраст АДА во согласност со 1 / 32

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Материјал : Силикон и кожа Мало дилдо : должина4 Биг Дилдо : должина6.5inch, дија 1,4 ~ 2inch Максимална должина : 39

Винил Силни 1 ", 18 мерачи тубуларни челични рамки Црна емајл, завршна облога на 'рѓа Брзо склопување, со ме

4 "широк x 132" долг, 180 ремен за пескарење на алуминиум оксид 4 "широк x 132" долг, 180 ремен за пескарење на алуми

10 парчиња стапчиња за вшмукување на ноктите Совршено за лична, домашна и маникирска употреба...

Нежните текстура, интерфејс на алуминиумска цевка, цврсто поправете го врвот на пенкалото, ефикасно спр

Лезбејското дилдо е изработено од течен силиконски материјал Мазно дилдо со 3 различни големини, S целос

3000 часа време на живот Заменска ламба 200150120 со куќиште за брза и лесна инсталација 100% сосема нови ламби з

X2 U1204 USB Вентилатор X1 2 ВО 1 USB Кабел X16 Slicone Гумени Нозе Големина : 120мм Х 120мм Х 25мм Лежиште : Двојни Топчести

Мека покривка и издржлив материјал : Ова шише со топла вода доаѓа со луксузен кристален кадифена обвивк�

Space Saver Овие стандардни закачалки имаат супер тенок дизајн за да ви помогнат да го зголемите вашиот прос

Силен и стабилен, долг е 8 см, широк 2,5 см и дебелина од 2 мм Изработено е од алуминиумска легура, нема, е ле�

Број на жлебови : 8 Големина на клучот : 8,00 in Материјал : леано железо Должина преку роди : 2 ин Должина низ �

Сунѓерските дабери на Цукинеко се идеална компактна и разноврсна алатка за занаетчиство; три по пакет Н

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

Прекрасна кутија со тркалезна пилула, метална железо, метал пријателски за животната средина, мини прен

Влезен напон : 100240 V AC, номинална фреквенција на влез : 50 / 60 Hz Удобна употреба : Дозволете ви во дневната со

Ги штити електричните конектори Се среќава со стандардниот AS85049 / 138 Комплетен опсег на делови...

Многу лесен и флексибилен помага да се намалат повредите поврзани со работата Добри карактеристики на �

【Спецификации】 : дијаметар на дупката : 17мм / 11 / 16inch; Вкупна должина : 70мм / 2,8inch; Длабочина на дупката :

ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОРпослужавникот е совршен за уредно уредување на клучот, часовникот, мобилниот телефон,

Секоја флексибилна мала пролетна калем е направена од цинк позлатен челик што обезбедува дополнителна

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со ZTE Z988 за да мож

Големина на низата : M12 / 0,47 “(дијаметар); Име на производот : најлонска заклучување на орев Материјал : 316 �

Вклучува : Pro Series Black 4x8ft Wallид поставена полица 32 квадратни метри покачено складирање за да го исчистите п

Лична оаза : Оваа преносна столица за преклопување го претвора стандардниот камп стол во стилот на квад

Scroll