Свеж
N/A Глобус светски мапа Практична вештачка Земја Глобус минијатурна компактна фигура на глобус против гребење

N/A Глобус светски мапа Практична вештачка Земја Глобус минијатурна компактна фигура на глобус против гребење

Достапност: Достапно.
DEN 3395.52

Бидејќи има дизајн на стабилна база и мазна површина, глобусот нема да предизвика оштетување на вашата работна површина, што е анти-крик и анти-лизгање Тоа е убаво изработен јасен глобус што може да се користи како подарок за вашите пријатели, како и декорација. Направено од стакло и ковано железо, тој е докажан од 'рѓа и здрав. Фигурината Глобус е достапна во две димензии : S, L. Тој е погоден за украсување на студии, дневна соба, училница, канцеларија и така натаму. Карактеристики : Бидејќи има дизајн на стабилна база и мазна површина, глобусот нема да предизвика оштетување на вашата работна површина, што е анти-крик и анти-лизгање. Тоа е убаво изработен јасен глобус што може да се користи како подарок за вашиот Пријатели, како и декорација. Изработена стакло и ковано железо, таа е докажана и цврста 'рѓа.Материјал : Ковано железо : Деликатни, сјајни, колекционизирани детали : S : 13 CM x 6cm x 17cm/5.69 "(приближно) l : 15cm x 8cm x 19cm/5.48" (Приближно) Боја : Апаратот вклучува : 1 * Глобус фигуриноте : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење. Неза : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

За производот

Купувачите избираат и

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема

Материјал : Памук и полиестер Работните панталони за жени го носат со : дневни панталони, жените одат лес

Овие четки имаат седум различни видови на зашилени синтетички влакна измешани за да создадат алатка за

Овој дел е компатибилен со модели, вклучувајќи; 13957915,13953964 SRT, 13957918,13953906 D, 13953916 D, 13953918 D, 13953904 D, 13953914 D, 13954918,13

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

*** Материјал : Направено од еластична супер силна ткаенина со функција за компресија, супер меко и удобн�

Големина : 12 х 18 инчи, Вклучен Пакет : 4 парчиња подлоги Одлични Квалитетни Подлоги, убави и уредни со стар

❀€Голем Капацитет●големината на складиштето под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги

Дизајнот на ергономската рачка промовира удобност и леснотија добра дистрибуција на тежина за удобно �

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Француски тери памук 240гр 80% памук 20% полистер Еластична �

Модел : D1751 S48 B9 CP33 Големина : 172х172х51мм ако имате какви било потреби или помош, ве молиме испратете ни епош�

Складирање на традиционално стил за вашата сала Пластичен материјал, три прегради за складирање, голем

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

FXAntireflex Филм за заштитник : без сјај, апсорбирање на шок, совршено вклопување и компатибилен со Smart Tab 2 10 А�

【Димензии и затемнети】 Нашите светла што висат за висење со кабел за напојување со приклучок од 16 стап�

Направено од 304 не'рѓосувачки челик Должината на ракавот го прави сидрото повеќе простува отколку клин �

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

1идливи и компактни ;.Дално огледало, лесен за носење Без разлика дали станува збор за автомобил или став

Костумајте ја апликацијата за филмови над тесни, конкавни делови од автомобил, како што се решетката, ок

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

Материјал со висок квалитет копче надолу лесна кошула, мека и удобна, обична, пријателска за кожата, опу

#Термос чашата е изработена од нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, кој е многу здрав и безбеден, так

Применлив проектор и алтернативен број на дел од ламбата : UD8850, WD8700 U, XD8600 U, XD8600 U BL, XD8700 U, XD8700 U BL Собрание с

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

[+Куки За Вшмукување Чаши] : Секој морон може да собере до 22 килограми / 10 кг Идеален за патување на отворе�

Ividиво и реалистично ќе бидете изненадени колку изгледа убаво, како мало уметничко дело, кое може да се к�

Инсталација : Лесно поставете во стандарден систем за таванот на таванот од 15 / 16 "TBAR DROP Содржи 48 плочки с�

[Компатибилност] Нашиот заштитен случај на целото тело е компатибилен само со i Phone 13 Pro Max 6,7 инчи, не е ком

Прославете ги најзначајните моменти во животот со оваа колекција додатоци додека ги одбележуваат омил�

Гума ѓон Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супермеко амортизирање Наречена синте

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Супер мазните стапчиња на Зебра, се карактеризираат со мастило со низок вискозност што ги прави погодни

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

Обем : 2 Аквариум за риби, кој може да биде исцеден од валкана вода и исполнет со чиста вода Овој производ

Име на производот : тркало за рициново; тип : фиксен тип Големина на тркалото : 28 x 13mm / 1.1 '' x 0,5 '' (d*t); големи

Име на производот : ПИН за крајна точка на тестот PCB; Дијаметар на главата : 3 Одговара на PCB Doy Dia ...

Број на дел : 46505 SA5000, 46505SA5000, 46505 SA5 000 , Материјал : Изработено е од силикон мекост, но доволно цврстина за п�

100% полиестер Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња и девојчиња, но тие се само за општо в

Материјал со висок квалитет : Нашето копче за орев за израмнување е направено од метал со висок квалитет

100% памук Затворање на влечење 【Материјал】 : 100% памук Дишењето на потапсорбит, мека, антиалергична, лесн

Прекрасен сет на кутии што содржат три дрвени украси во срамни морски стил (6,3 x 6,3 × 1,18inches) Збир на нокти к

Продолжен сет на рака дизајниран за сите акциони фотоапарати, кои се манастират и лесно се поврзуваат с�

100% памук шорцеви за пижами ладни машки пливање шорцеви светло сини џин шорцеви фармерки моторциклички �

❥ 【Помогнете им на децата да растат повисоки】 Пого стап е добра активна играчка која им помага на деца�

Scroll