Свеж
Прилагодлива лента за очила, лента за очила за очи, unisex anti-лизгачки силиконски очила за очила за очила за спортски држач за спортови на кабелот

Прилагодлива лента за очила, лента за очила за очи, unisex anti-лизгачки силиконски очила за очила за очила за спортски

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Силикон Прилагодливо затворање. Миење на рацете. 【Прилагодливо! Една големина одговара на сите】 улични очила за каиш со двојни лизгачи кои овозможуваат бесплатно прилагодување на големината на ременот. Прилагодливиот дизајн овозможува лентата за жици за очила за очи да се протега од 9 инчи до 14 инчи. Изработка на овој додаток за очила совршен и за мажи и за жени. 【Мала тежина и издржлива】 Направено од еколошки, издржливи и еластични материјали за силиконски и жичани јаже. Нема да донесам печат на главата и увото. 【Повеќе нема загуба на очила】 спречува кршење и губење на очилата додека ги одржувате удобно. Fit очила за очи, очила за читање, очила за безбедност на очила за сонце, секојдневни очила, итн. 【Наменети за дневна употреба】 Нашиот лесен, траен и низок профил дизајн го олеснува употребата за секоја активност. Без разлика дали изведувате активности во затворен или на отворено, вклучително и возење велосипед, трчање или други спортови, лентата за улични очила ви овозможува удобно носење во секое време! Ниту еден дизајн на опашката не прави елегантен и рафиниран изглед. 【Она што го добивате каишот за прилагодливи очила за 4 парчиња. Прилагодливо затворање. Миење на рацете. 【Прилагодливо! Една големина одговара на сите】 улични очила за каиш со двојни лизгачи кои овозможуваат бесплатно прилагодување на големината на ременот. Прилагодливиот дизајн овозможува лентата за жици за очила за очи да се протега од 9 инчи до 14 инчи. Изработка на овој додаток за очила совршен и за мажи и за жени. 【Мала тежина и издржлива】 Направено од еколошки, издржливи и еластични материјали за силиконски и жичани јаже. Нема да донесам печат на главата и увото. 【Повеќе нема загуба на очила】 спречува кршење и губење на очилата додека ги одржувате удобно. Fit очила за очи, очила за читање, очила за безбедност на очила за сонце, секојдневни очила, итн. 【Наменети за дневна употреба】 Нашиот лесен, траен и низок профил дизајн го олеснува употребата за секоја активност. Без разлика дали изведувате активности во затворен или на отворено, вклучително и возење велосипед, трчање или други спортови, лентата за улични очила ви овозможува удобно носење во секое време! Ниту еден дизајн на опашката не прави елегантен и рафиниран изглед.

За производот

Купувачите избираат и

Единицата вклучува : вклучувајќи најсовремен дизајн на топчести лежишта за непречено функционирање, за

Странична рачка правда чаша стакло топлина отпорни на топлина зачувување на топлина греење чај мозоци�

Системот за истегнување на филм со добри обвивки е најлесниот и најбрзиот начин за рачно завиткување па

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Дијаметар На Дупката За Сечење(Прибл) : 8мм / 0,31", 10мм / 0,39"; Дијаметар На Дупката на Стеблото : 5мм / 0,2", 4мм / 0,

[ПРЕКРАСНИ НАЛЕПНИЦИ] сечењето бакнеж ви обезбедува крајна флексибилност за спроведување на вашата ви�

ЛЕВ СИ земаhyам од патеката и го вбризгува директно во вашата душа 65175 милиметри совршен пад се доволни с�

Совршено ВКЛОПУВАЊЕ Компатибилен со модели На Dewalt : DXV06 P, DXV09 P, DXV10 P, DXV10 S и Vacmaster модели : VK811 PH} 4 ПАКЕТ DEWALT DX

€€Моќна Магнетна Атракција€36 магнети обезбедува доволно вшмукување за безгрижно искуство за полнење

Материјал : челик Големина на конец : М8 Должина : 16 мм Шестоаголна Средна Јачина Класа 8,8 Глава Завртка, Ч�

Мијалникот за сплит заклучување обезбедува подеднаква дистрибуција на оптоварување Се Користи Во Апли

ВНИМАТЕЛНО ИЗРАБОТЕНАштипката за облека од жица е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, �

ТОПЛИ СОВЕТИ ве молиме почекајте лакот целосно да се исуши, а потоа полека излупете ја нашата оваа лент�

Пластика Мала Кофа Со МразСекоја тегла доаѓа со капак, што носи голема погодност за нашето складирање...

Оваа листа е за сет од 5 Димензии по парче : 3,1 х 3,3 инчи (8 х 8,4 см), 9,8 фл оз (250 кубика) Производите со кружни и

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

Алуминиумска легура Предвремено затворање Алуминиумска Легура За Домаќинство Засилување На Вратата Б�

Севкупно Wx Dx H : 81 / 4x143 / 4x7" Картон Количина : 12 Нарачајте во количини на картон, по цена секој Севкупно Wx Dx H

Индустриски Професионални Алатки, висококвалитетни, Издржливи, Добра Стабилност, Со Употреба На Машинс

● Детали за производот : тпр тркалата и топчестите лежишта се тркалаат непречено, нема да го изгребат ва

Компатибилен со 2009up nissan 370 Z, 20132017 nissan Juke nismo верзија И 2017up NISSAN SENTRA Nismo САМО Напојувано од 8 парчиња ЛЕД свет

Ткаенина што дише : навлаките за коса се изработени од врвна ткаенина пропустлива за воздух,нема да бида

ГОЛЕМИНА 8 8ft(250cm) ширина и 12ft (360cm) висинаОдговараат за фото студио Рекламирање снимање, моделирање, филмс

Кородрил 460 Алатки за дупчење Цврст Карбид, стандард Стандардна Геометрија ВежбиЦврст Карбид Кородрил 4

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

AM / FM RDS Тјунер со 25 предсетови 300 Вати Врв 2Ом стабилна ЛцдЗатемнувачка Контрола Вклучен е Bluetooth и Далечин

€Пренослив q Големина На Табла : 36 "L x24" W & Основна Големина : 36 "L x 24" W x 6 "H & Rim Dia : 17", вградените тркала, може

Изработени од најквалитетен анодизиран алуминиум во боја, овие заменливи куки за капчиња се мазни и лес

[Компатибилни Модели] Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Плус [Прилагодлив Ремен За држач] прилагодлив дизајн на

●ДИЗАЈН ИМАЈЌИ ЈА ПРЕДВИД БЕЗБЕДНОСТА ● целото сечило на вентилаторот е направено од цврсто materialAs нас�

Изработени од полистирен Лесен за употреба Продадени во секоја Полистиренскиот тест филм е лесен за уп�

Работи до 15 часа по резервоар 1 галон резервоарот капацитет Чистата Пареа На Пареа Обезбедува Ослободув

Акции печатени Од Колумбиската Банкнота Компај Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании...

●ЈАЧИНА : ние нудиме 12 месеци по продажбата на услуги за да ви помогнеме да го решите проблемотНие не см�

Тип на ролери со 21мм шестоаголник на крајот на штекерот Одвртете ги и левите и десните навои...

Шолја За Пиво Кафеза да и покажете на таа личност колку е посебен, набавете му ја оваа кригла за кафе Нај�

АПС еколошки материјал, невкусен, издржлив и отпорен на корозија, лесен за чистење и недеформабилен Пом�

【Квалитетен материјал】 Направен од висококвалитетна надворешност на кожа PU и висококвалитетен флане�

Scroll