Свеж
SoundStream VR-65B Bluetooth Bluetooth DVD/CD/AM/FM стерео во автомобил со 6,2 Smart Sense екран

SoundStream VR-65B Bluetooth Bluetooth DVD/CD/AM/FM стерео во автомобил со 6,2 Smart Sense екран

Достапност: Достапно.
DEN 1715.04

Излез на моќност : Врв : 50 вати x 4 канали Вградена Bluetooth технологија за разговор без раце и аудио стриминг. A2 DP : Напредниот профил за дистрибуција на аудио дистрибуција овозможува високо квалитетен аудио да се пренесува од аудио уред до стерео на автомобилот. CD/CD-R/CD-RW, MP3 репродукција. Приемник^хардвер^прирачник^прирачник. Приемник^хардвер^прирачник^прирачник. Sound Stream VR-65 B приемник во Dash. Оперативните системи АПТИКС користат напредни микропроцесори и централна единица за обработка, донесувајќи молња за брзо време на реакција во автомобилски мултимедијални системи за забава. Стандардите за сите модели APTIX вклучуваат панел за капацитивно стакло на Smart Sense, Bluetooth v4.0 за повик без раце, адаптивно брзо полнење на овозможени мобилни уреди и многу повеќе. Изберете единици на Aptix Додадете мулти-бои осветлување или напреден еквилајзер за аудио сценографија.0 со подобрена стапка на податоци ги зголемува традиционалните стапки на трансфер на податоци на 2,1 Mbit/s. Овој брз трансфер на молња ја зголемува јасност и практично ја елиминира несаканата искривување за време на повиците и безжичната репродукција на аудио репродукција. Повеќето паметни телефони овозможени со Bluetooth ќе пренесат контакти со телефонски именик, ќе ги видат неодамнешните дневници за повици и ќе проследуваат MP3 аудио траги. Ние бараме врвни перформанси на нашите мобилни уреди да ги задоволат нашите социјални медиуми и потребите за стриминг на содржини. За да останат во чекор со брзо менување на трендовите на дизајнот, нашите мобилни уреди имаат тенденција да се потпираат на ограничен енергетски капацитет, користејќи ја секоја ефикасност за да го продолжат полнењето на батеријата. Изберете Aptix извори на единици се карактеризираат со USB адаптивна технологија за брзо полнење, намалувајќи го потребното време за да ве натераат повторно да се движите. AFC има потенцијал да ги наполни батериите со мобилни уреди со нула до 50% за околу 30 минути. (USB кабелот не е вклучен).

За производот

Купувачите избираат и

Учествувајте на исклучителен Тур Де Франс 2014 и натпреварувајте се за жолтиот дрес! Трка на етапи полни с

●Безбеден Материјал● средното притискање на ноктите е изработено од издржлив и повторен акрилик, отпо

Рачно изработена врежана нараквица за возач на камиони Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики

Мезотинт Доказ пред писма Можеби наведете ivii / ix, Шалонер Смит забележува дека постојат шест докази за н�

Увезени Повлечете го затворањето За еднократна употреба нитрилни нараквици се нараквици за еднократна

Компатибилен со Slash 2 WD Сите верзии, погодни за 1 / 10 2 WD Traxxas Rustler, Rusther VXL, Slash VXL, Slash Unassembled комплет, Big Foot, Raptor, S

За купувачи на САД : Овој паметен телефон не е компатибилен / нема да работи со никакви мрежни CDMA, вклучув

Ве молиме запомнете : сите фотографии на производот не се точни, бојата и големини на производот може да

Пол : Заглавие Растојание На теренот : 7,62 мм на Позиции : 5позиции Номинална Струја : 41А Номинален Напон : 1�

Еднократно Мраз Торба Обезбедува Олеснување На Ладењето Помогнете Да Се Обезбеди Удобност за Ладење на

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да набави�

Чипсет : FT232 RL, не оригинален чип FTDI, работен напон : 3 Индикатор за комуникација за комуникација RXD / TXD, со �

Суштинска ароматерапија : Juniper Бери се обновува, зајакнува и балансира со цветна арома што промовира рел

Лесно за извртување, свиткување и манипулирање при инсталирање Карактеристики разноврсна употреба со �

Висококвалитетна Гравирана Завршница Нерѓосувачки челик Безбедно И Безбедно Пакување Вклучува Лесна �

Големина : 1,6 / 8Х1, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

2 режими на вшмукување Филтер и цедилка за перење 8 во 1 безжичен вакуум Празен со еден допир...

Што Добивате од 12 парчиња месинг црева фитинзи за боцки 1 / 4 " фитинг за шипки за поврзување на две прави ц

СОВРШЕН ЗА РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОЦИ : направете го нивниот 21ви роденденски подарок екстраспецијален со ови

Премиум и безбеден материјал, лажното растение е безбедно и нежно за рибите и другите растенија Овој ве�

1 Избрани материјали, издржливи Безбедно и пријателско, и Цврст и издржлив, не е лесен за оштетување, не е

Гроздобер дизајн Оваа црна висина светлина со 3 тркалезни нијанси на осветлување во мат црна метална за

Ткаенина : капакот на багажот е изработен од висококвалитетен полиестер, кој е издржлив и се мие Дизајн :

Може да се користи за чистење на прозорски премини, стакло, кујнски прибор, подови, клупи итн Ракавици ко

Држач за Далечински Управувач со висок квалитет : Изработен од висококвалитетна вештачка кожа надвор С�

100% најлон Затворање на патент Исто како и нашиот водич Про Каприс, овие женски каприс се изградени за сè

Големина на џебот : Тоа е фигура за лекување со големина на дланка и можете да ја носите насекаде Околу 1,5

1* Неверојатен автомобил за далечински управувач со диносаурус 1* Одличен пакет за подароци Многу забавн

Проектор стил Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува ба

Материјал : Нашиот килим на азбуката ABC е направена од врвен квалитет на низок куп полипропилен, обезбед�

Компатибилност : тенок дизајн квадратни паричник случај! Компатибилен со iphone xr (6,1 инчи) Забелешка : ве Мо

пп Биро Материјали Организатор Димензии : 2 х 3,5 х 7,7 инчи Вкупно има 5 прегради Бојата е проѕирна бела...

Уред за сопирање : рачниот винч е опремен со двонасочен автоматски уред за сопирање Кога винчот не се ко�

Маитлан производи овој слот тип блузраци надворешен диск за двете лаптоп и десктоп Се користи НА КОМПЈУ

Scroll