Свеж
Leviton 41oum-8m Verifeye Series 4100 Outdoor Nema Hendrople Modbus Meter Comp, Split Core Transformers, 800-AMP

Leviton 41oum-8m Verifeye Series 4100 Outdoor Nema Hendrople Modbus Meter Comp, Split Core Transformers, 800-AMP

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Вклучува 3 приходи +/- 1% точност Сплит јадрото на струјните трансформатори (CTS) кои се во согласност со сите применливи барања за ANSI Разновиден влезен напон : 90-600 VAC вклучувајќи 347 VAC (L-N) и 600 VAC (L-L). Мониторинг на двонасочно следење специјално дизајниран за апликации за обновлива енергија, како што се соларни панели и ветер. Измерете го напојувањето увезено од комуналната мрежа и електричната енергија извезена од обновливите извори на енергија за да се обезбеди точност во наплатата и кредитирањето. Отворено NEMA куќиште. Вклучува 3 приходи +/- 1% точност Сплит јадрото на струјните трансформатори (CTS) кои се во согласност со сите применливи барања за ANSI. Разновиден влезен напон : 90-600 VAC вклучувајќи 347 VAC (L-N) и 600 VAC (L-L). Мониторинг на двонасочно следење специјално дизајниран за апликации за обновлива енергија, како што се соларни панели и ветер. Измерете го напојувањето увезено од комуналната мрежа и електричната енергија извезена од обновливите извори на енергија за да се обезбеди точност во наплатата и кредитирањето. Отворено NEMA куќиште. Комплетите за двонасочни мерачи на серија 4100 се дизајнирани за апликации за мониторинг на обновлива енергија за обновлива енергија. Серија 4100 мери напојување увезена од комуналната мрежа и електрична енергија извезена од обновливи извори на енергија, како што се соларни панели и турбини на ветер. Ова им овозможува на администраторите на објектите прецизно да ги следат сите податоци за енергија, обезбедувајќи точност во наплата и кредитирање.

За производот

Купувачите избираат и

Куки за автомобили за чанти и торби : Оваа кука за потпирач за глава на автомобили е доволно голема за ви�

Име на производот Двојно временско одложување на релето Работен напон DC12 V DC24 V AC110 AC220 V Контакт капаците�

[JST конектори Димензија] : Секоја должина на кабелска жица е приближно 12 см / 4,72 инчи, дијаметарот на кабе�

Многу Тенок Материјал : лесна матрицаисечена од тенка Дебелина на алуминиумски лим : 0,03 " / 0,762 мм а Содрж�

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 96 L Инчи секој.Машина за п

100% полиестер 100% полиестер, печатење на предната површина, овој унисекс сендвич капа дизајн на воздухот,

1 "погон на 6 точки Длабоко влијание на удар 70мм 1 "погон на 6 точки Длабоко влијание на удар 70мм 1 "погон на

Индустриски стандард пад на замената Компоненти од не'рѓосувачки челик Испорака достапна за сите држав

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

1972 Кенеди Половина Долар Брилијантен Нециркулирани Сликите на производите се од точната колекционерск

Декорација на аквариум : Ажурирано на вашиот риба аквариум и рибата ќе ја сакаат новата куќа Создадете п

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Комплетот за чистење на нафта за нафта за нафта може да ги отстрани дамките од вода и нафтените филмови �

Оваа количка за педикир со дизајн на тркала за професионална употреба на нозе спа, ќе го зголеми стандар

Голем капацитет : 5 големи џебови со големина 12,2 (л)*5,50 (w)*708 (ч) инч, 2 ПВЦ кеси, 4 големи џебови во средина со

Научен дизајн, е докажан за протекување, максимална заштита за вашата безбедност Преносен дизајн, добро

Подарок за Ноќта на вештерките : ќе добиете вкупно 14 серии за Ноќта на вештерките, без дупликат форма Гол

Совршено за акварели, одлично за ленти со пин, писма со раце и детали Овие четки се направени од посебен �

【? Пакување】 Дијамантски сликарски комплети со розова роза за возрасни содржи сликарско платно (без ра

Силен и функционален дизајн Висококвалитетна пластика Малку заболениот предниот дел на фиоката за бук�

【Предмети вклучени во пакетот】 1 x Ruko F11 GIM2 дрон, батерии од 3 x 2500m Ah, контролор за полнење 1 x, кабли од 3 x ти

RP SMA (најчеста компјутерска антена) Мат бела антена / вселенска сива врска Поддршка за Wi Fi со двојна лента

Боја : 1000 парчиња Боја : 1000 парчиња Големина : 6x6x6mm Температура : 30 ~+70 Centigrade Издржувајте го напонот : AC250 V...

10,000 1 / 2 "x1 / 2" мали 2м Виолетова 2mil (без ознаки или логоа) Чанти со бренд на јаболка Највисок квалитет...

25,5мм HSS Straight Shank Reamer Дијаметар : 25,5мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување 25,5мм HSS Str

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени Гордо направено во САД Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на из

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Лесно поставување Не е потребна лента за склопување на кутии Погоден капак за подигнување со лесни рач�

Материјалот во прав се користи за сее во база на диорама за да претставува паднати лисја и трева Turf има м

✔ Одлично за професионални снимки во студио или дома ✔ Идеално за интервјуа преку Интернет, презентаци

Упатства за безбедност : 1Разор сечила трајно затворени во кертриџ или куќиште со изложено помалку од 2м�

Етикетата за воздух идентификува специфични бои за сликање авиони од сите возрасти Многу специјални то

Исклучителна : Исклучителната занаетчија обезбедува издржливост и прецизна скала на дебеломер Едноста

Разновидна употреба Уживајте во топлината и пријатната амбиент на нашата таблета оган јама со вашето с

Надворешниот SSD има брзина на читање и пишување : последователна брзина на читање до 550 MB / s и брзина напи�

【Пакетот вклучува】 : getе добиете тотално 65 парчиња кои сликаат матрици, вклучувајќи 26 големи букви, 26 ма

Scroll