Свеж
Прсти на сидро за сликање на сидро, матрици 11.8x11,8 инчи Наутички тема цртање сликарство матрици пластични сидро розови цвеќиња шема матрици за еднократно матрици за

Прсти на сидро за сликање на сидро, матрици 11.8x11,8 инчи Наутички тема цртање сликарство матрици пластични

Достапност: Достапно.
DEN 123.04

Боја : Бела Различни големини :. Плоштад : широк околу 30мм, висок 30мм ;. Правоаголник 1 : долг околу 297мм, широк 210мм ;. Правоаголник 2 : широк околу 29,7 см, долг 42 см ;. Различни обрасци : . Вклучувајќи животни, растенија, писма, Божиќ и разни други теми. Доколку сте заинтересирани, кликнете на „Посетете ја продавницата за прсти на прсти“ за да го пронајдете делот „Stentидно сликарство за сликање“ за да видите повеќе стилови. 【Прицврстете го деликатното сидро е украсено со прекрасни цвеќиња. Четири рози цветаат под лисјата, а цвеќињата наоколу цветаат тивко, живописни и убави. 【Висок квалитет на материјал】 : Нашите DIY занаети се изработени од високо квалитетни еколошки материјали, тие се лесни и удобни за носење, додека матриците се дизајнирани со заоблени агли за да обезбедат неспокојни рабови и се безбедни за вашето дете и вашето семејство. 【Издржлив Деликатниот сидро е украсен со прекрасни цвеќиња. Четири рози цветаат под лисјата, а цвеќињата наоколу цветаат тивко, живописни и убави. 【Висок квалитет на материјал】 : Нашите DIY занаети се изработени од високо квалитетни еколошки материјали, тие се лесни и удобни за носење, додека матриците се дизајнирани со заоблени агли за да обезбедат неспокојни рабови и се безбедни за вашето дете и вашето семејство. 【Трајни и еднократно】 : Поради високиот квалитет на нашата матрица, тие се совршени за повторна употреба и можат да се мијат и исушат со вода со сапуница по употреба за следната употреба. Забележете : Не преклопете кога чувате за да избегнете набори што можат да влијаат на последователната употреба. 【Лесен за употреба】 : Производот е лесен за употреба : Прво, поправете ги матриците на местото каде што треба да го насликате, а потоа користете четки или други обоени пенкало за да ја нацртате потребната шема, конечно извадете го образецот. Завршено е прекрасно уметничко дело. 【Широко користете】 : Не само матрици за wallsидови, користете ги овие матрици што можат да се користат за сликање на дрво, платно, мебел, подови или повеќе. Може да се примени на DIY, вашите сопствени занаетчиски проекти, како што се фестивалски картички, печат, сликарство на ткаенини, весник, тетратка и може да ги примени на печат, сечи на хартија, сликарство со ткаенини, wallидни декор и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и

14 дена гаранција! Не вклучува хартија, лента, рачен или возач 14 дена гаранција! Не вклучува хартија, лент�

Лиценциран изглед на скалата Ford F150 Raptor Scale Преобразувањето на чудовиштето Камион во тежок кревен камион

Големина 2,0мм вкрстена глава, 3,18 "(82мм) вкупна должина Трајна вратилото е обложен со никел за корозија и

Висококвалитетен материјал печатен и завршен во САД Овој магнет на возилото мери 5 инчи Направено од ви

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

Пакет за економична вредност на сет за четки за четка Користете за масла и акрилици Сите имаат црвени ра

Здравствена крпа на Терилен Направени во САД или увезени Материјал : Нашиот качулка за домашни миленици

Користејќи издржлива боја за обложување во прав користејќи издржлива боја за обложување во прав 【Висо�

Бил за вежбање на машината за напрегање Број на список 157 L Број на парчиња 1 Материјал челик со голема бр�

Увовибрација 2во1 звучник / микрофон; Тие се скриени во ушниот канал со вибрации за да пренесат звук; Знач

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиш�

Влезен напон : DC 3 V до 6 V Влезна струја : 2 A 5 A Тип на висок притисок : Тип на струја на пулсот...

Едноставноста не е недостаток на елементи за дизајн, тоа е повисоко ниво на траума Ажурирање на дебелин�

Пластика Кади за висина во кревет за организатор на кревет за кревет широко примена】 : Овој организатор

【Големина и материјал】 Дијаметарот на светлината е 11,8in (30 см) Висината на тела е 2,36in (6 см)...

Производ 1 : Разновиден : Тестото 510 мери диференцијален притисок, вкупниот надворешен статички притисок

Производител : Лунт Тип : Сервер за торта Состав : Стерлинг сребро Возраст : После 1940 година Мемориска лен

Големина (и) на декорацијата 1,98 инчи x 1,93 инчи до 16,28 инчи до 34,30 инчи Лесно за нанесување само излупете и

Памук, кожена пушка, корална кадифе Затворање на кука и јамка Миење на рацете Водоотпорна, топла и огнен�

100% полиестер Повлечете го затворањето Повлечете, еластични здолништа на половината 100% полиестер, гради

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

90% памук / 10% рајон Оваа музичка кутија е прекрасна форма на цртан филм, прекрасна и елегантна, може да пом

【Божиќна музичка кутија】 Пријатен танцување Дедо Мраз со неговите подароци и благослови, комбинација

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

Сини шорцеви за трчање црни шорцеви за пливање пливање риболов шорцеви за мажи брзи суви мажи 4x шорцеви

Size : 16 "x20", правоаголна дрвена плоча со цврста граница ✔material : Квалитет и цврста конструкција на цврсти р�

Материјал : Памук и полиестер ❥ 【Потсетување за големина】Азиска големина, помала од европската и амер�

100% патентна кожа Повлечете го затворањето Женски метални сјајни патенти кожни топли шорцеви со високи �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Најлон, спандекс Нема затворање на

【Голем капацитет за миење садови за близнаци】 Оваа преносна мини машина за миење има две одделни кади,

Core SWX 4 Pack Hypercore NEO 9 Mini 98 Wh 148 V 6,6 AH VMOUNT LITHIUMION BATTeryCORE SWX 2 годишна гаранцијаCore SWX FLETQ4 S Симултан истовремено пол�

Wnjz бронзит топка заздравување на сферата со стојат простории за медитација Декориска канцеларија пода�

Димензии : 12 x 9 см, може да се склопи кога не е во употреба Складирањето е многу погодно Материјал : хартиј

Релеи Relays Feature1 Висока сигурност, висока ефикасност и долг животен век2 Без електрична искра, нема бучава

Scroll