Свеж
Пеликан Магнетни Паричник &засилувач; Носителот Картичка-Тешки Предвремени-На Магсафе Паричник-Отстранлив Хард Школка Лесен iPhone Паричник - за iPhone 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14/13 Pro M

Пеликан Магнетни Паричник &засилувач; Носителот Картичка-Тешки Предвремени-На Магсафе Паричник-Отстранлив

Достапност: Достапно.
DEN 639.84

Супер Силни Магнети : држачот За картички Pelican protector Magsafe Го Изгради pelican tough, овој Паричник Компатибилен Со Mag Safe е дизајниран да обезбеди долготрајна поддршка за вашите кредитни картички и готовина Лесна Употреба : Држи до 4 кредитни/дебитни картички ,ds Карти, визит-картички, готовина, монети и многу повеќе; овој паричник За телефони Магсафе безбедно држи сѐ на место, а исто така останува лесен и удобен во ваши раце. Magsafe Компатибилен : овој магнетски предвремен паричник работи само Со уреди компатибилни Со Mag Safe( i Phone 12 и подоцна); исто така, може да се поврзе со вашиот magsafe компатибилен случај. Содржина на пакетот : 1 единица држач за картичка Пеликан Магсафе - Црна (пакетот не вклучува куќиште за телефон, продадено одделно); 1 Година Гаранција. Одговара до 3 картички. (1) Пеликан Тешки Магсафе Паричник-Црна. Супер Силни Магнети : држачот За картички Pelican protector Magsafe Го Изгради pelican tough, овој Паричник Компатибилен Со Mag Safe е дизајниран да обезбеди долготрајна поддршка за вашите кредитни картички и готовина. Лесна Употреба : Држи до 4 кредитни/дебитни картички ,ds Карти, визит-картички, готовина, монети и многу повеќе; овој паричник За телефони Магсафе безбедно држи сѐ на место, а исто така останува лесен и удобен во ваши раце. Magsafe Компатибилен : овој магнетски предвремен паричник работи само Со уреди компатибилни Со Mag Safe( i Phone 12 и подоцна); исто така, може да се поврзе со вашиот magsafe компатибилен случај. Содржина на пакетот : 1 единица држач за картичка Пеликан Магсафе - Црна (пакетот не вклучува куќиште за телефон, продадено одделно); 1 Година Гаранција. Одговара до 3 картички. (1) Пеликан Тешки Магсафе Паричник-Црна. Изграден за заштита! Со Паричникот Pelican Protector Mag Safe, можете безбедно да држите готовина и картички додека беспрекорно ги прикачувате на вашата кутија или уред компатибилен Со Mag Safe. Тешката надворешна обвивка и две одделни прегради го прават овој паричник совршен за сите ваши авантури. Паричникот со тенок дизајн се затвора со едноставна брава, така што вашите картички и готовина ќе бидат безбедни и безбедни. Вградените магнети го чуваат вашиот магнетски паричник прикачен на вашиот случај или i Phone компатибилен Со Магсафе (Iphone 12 Серија или погоре).

За производот

Купувачите избираат и

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да

€é Ставка : Реле За Општа Намена ®Наизменична СТРУЈА Контакт РејтингРеле : 10А @ 120В ® стандарди : СЕ Означ�

Подигнатиот раб за екранот и објективот ќе ги заштити екранот на i Phone и безбеден и здрав фотоапарат Добр

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Моќен избалансиран звук од двајца прилагодени драјвери за звучници!!! Преносливо дизајниран, заштитен с

Шрафцигер не е вклучен Обвиненија во кое било USB порта Замена на полнач долг 10 метри за вашиот 4 V Worx безжи

За процеси на висока температура до 600 ° F (315 ° C) Tapered за да се вклопи во низа големини на дупки Шупливо за �

Звучникот нуди одличен стерео звук и моќен бас благодарение на двата звучници со целосен опсег, со силе�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, мек и удобен СИЛНА ФЛЕКСИБИЛНИ : фл�

Пренос со голема Брзина : USB3 0 пренос на податоци 5 Gbps (1g филмовите може да се пренесат во рок од 5 секунди),

Dwyer Instrument Model 2300200 Pa Опсег на нулта центар : 1000100 Па Воздух и некомбинација, компатибилни гасови...

?Перењето може да се пере во машина за перење алишта Големина (5 прегради : 45*27*20см / 17.9 во; 7 прегради : 40*25*20�

★ Ultra Bright LED извор на светлина ★ 1 Пакувања 6 W 12 V светлина, 600 лумени на светла, високо квалитетен LED светло

Користење за рака правење фиока или друга обработка на дрво Битови на рутер за индустриски квалитет...

Дијаметар : 12мм / 0,472 "; олово / теренот : 4мм / 0,157"; Севкупна должина : 350мм / 13,78 " Материјал : GCR15 челик; оценка �

Темно сината и белата боја совпаѓање и исклучителните наутички украси го прават дрвениот едриличар да

Направено од легура на дрво и алуминиум, ергономски дизајн, удобно искуство со зафаќање и може да се инс�

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Бескрајно подобрување преку активноста НА ККЦ ЕКСЕД Глобалпартс корпорацијата ќе продолжи да обезбеду

€360° COOL СО Четири Турбо Систем За Ладење Q Овој пренослив дизајн за носење на вентилаторот за вратот ви о

✅ ???% ???????? ???????? Задоволството на клиентите е наш приоритет Ако поради некоја причина не сте целосно задо

Го Одржува Бричот Сув чувајте ја четката и бричот суви и изгледате елегантно со овој штанд за брич од не

Нашите комплети за терапија со шкафови се изработени од висококвалитетно дебело стакло со мазни, меки р

20 парчиња 3мм сребрена рунда хром метална пластична предводена светлина на светло за емитување на диоди

?●Материјал● : држачот за кеси за ѓубре е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, големинат

Свила Торби за Складирање врвки : Оваа торба за складирање свила има фина изработка и едноставен и елега

【Добро изработка】 Нордиската декоративна wallидна полица е изработена од висококвалитетна смола, силна

Фаќање на прво / втор врв за насоки CW и CCW 3 / 8 "Квадратниот сад сместува вообичаени битови и прилози...

Големина #8 6 1 / 4x 3 1 / 8 Бела без јаглеродна врска со база на база на Манила од 10 точки Ознаките се карактер�

ПП пластика Единица за фиоки за десктоп со дизајн на 3 слоја, лесен за чување на вашите работи повеќе уре

Апликација : Целосно навојна шипка широко користена на Водач за возење мотор за движење, машинска алатк�

КОМПАТИБИЛНОСТ И ДИЗАЈН : Тенок Тенок TPU Специјално Дизајниран За samsung Galaxy S21 ultra [Не одговара За Samsung Galaxy S2

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Фр третирал 300 денички трилобален �

[Висок квалитет] : Изработено од висококвалитетна железна цевка, обложена со премачкување во прав за да �

Scroll