Свеж
TeamGroup T-Create Classic 10L DDR4 32GB 3200MHz CL22 Десктоп меморија TTCCD432G3200HC22DC01 пакет со класичен 1TB TLC NVME PCIE GEN4X4 M.2 2280 Прочитајте/Писма 5,000/4,400 MB/S TM8FPH001T0C611111111

TeamGroup T-Create Classic 10L DDR4 32GB 3200MHz CL22 Десктоп меморија TTCCD432G3200HC22DC01 пакет

Достапност: Достапно.
DEN 1967.68

За да се задоволи секоја потреба, овој пакет е специјално дизајниран за креативни професионалци кои бараат мултитаскинг при дизајнирање и создавање Комбинира класичен модул за меморија и погон на цврста состојба во пакет со комбо со високи перформанси. Овој пакет содржи 2 артикли : 1 сет на DDR4 со двојна канална десктоп меморија и 1 парчиња на M.2 NVME PCIE Gen4 SSD. Memory : TEAMGROUP T-CREATE Classic 10 L DDR4 32 GB Kit (2 x 16 GB) 3200 MHz (PC4 25600) CL22 Desktop Memory Module Ram - TTCCD432 G3200 HC22 DC01, with thickened 10 layers circuits design that better reduce noise, and customized high-temperature resistant capacitor that withstand the Висока температура предизвикана од водење големи датотеки. SSD : Team Group T-Create Classic 1 TB Read/Write Брзина до 5.000/4,400 MB/S TBW 1.800 TB дизајн за креатори DRAM 3 D NAND TLC NVME 1.2 PCIE Gen4x4 2280 Внатрешен SSD за лаптоп и работна површина TM8 FPH001 T0 C6111 од Gen3 SSD. Изработено од 3 D TLC Flash Chip кој обезбедува квалитетно работење и решение за складирање. Гаранција : T-CREATE Classic DDR4 Desktop Memory е гаранција за доживотно време, а класичен PCIe M.2 SSD е 5-годишна или TBW (Terabytes напишана) ограничена гаранција. За да се задоволи секоја потреба, овој пакет е специјално дизајниран за креативни професионалци кои бараат мултитаскинг при дизајнирање и создавање. Комбинира класичен модул за меморија и погон на цврста состојба во пакет со комбо со високи перформанси. Овој пакет содржи 2 артикли : 1 сет на DDR4 со двојна канална десктоп меморија и 1 парчиња на M.2 NVME PCIE Gen4 SSD. Memory : TEAMGROUP T-CREATE Classic 10 L DDR4 32 GB Kit (2 x 16 GB) 3200 MHz (PC4 25600) CL22 Desktop Memory Module Ram - TTCCD432 G3200 HC22 DC01, with thickened 10 layers circuits design that better reduce noise, and customized high-temperature resistant capacitor that withstand the Висока температура предизвикана од водење големи датотеки. SSD : Team Group T-Create Classic 1 TB Read/Write Брзина до 5.000/4,400 MB/S TBW 1.800 TB дизајн за креатори DRAM 3 D NAND TLC NVME 1.2 PCIE Gen4x4 2280 Внатрешен SSD за лаптоп и работна површина TM8 FPH001 T0 C6111 од Gen3 SSD. Изработено од 3 D TLC Flash Chip кој обезбедува квалитетно работење и решение за складирање.

За производот

Купувачите избираат и

Фарма Пилешко Јајце Собери Кошница : Црна Жица Кошница со Керамички Пилешки Капак Материјал : Керамичка

Компатибилност : футролата за телефонски паричник од флип кожа е дизајнирана специјално за паметен тел�

ГОЛЕМА и ЦВРСТА ГОЛЕМИНА : 1289"H, држач За контејнери За челични корпи за леб е изработен од нерѓосувачки ч

Напон : 110v Материјал : Компјутер Пластика + Силикон Брзина на мешање : 3000 ВРТЕЖИ во МИНУТА (Фиксна) Капацит

За Десктоп & 35" Хард Диск, Работи со СИТЕ IDE 40pin Дискови до 1000 GB Поддржува IDE 66 / 100 / 133 MB / s Адаптерот е добар з

Изработен од тенок, но издржлив брановиден картон и има црн изглед кој се разликува од традиционалните �

●Погоден за секое место : погоден за домови и апартмани внатрешни / надворешни простории за базени прос�

2013 С Бу Големиот Басен Невада Националниот Парк Нп Квартал Брилијантен Нециркулиран Во Состојба На Нан�

Модел : работ лента ивица трим тенки флексибилни автоматски Марка : пвц раб за да одговара На Панолам П894

Високо Квалитетен Метал / Калај Мерки 12" х 12" Дупки удирани во секој агол со рабови Водоотпорен и чист, ек�

Разновидноста на големини значи дека ќе го најдете вистинскиот совет за вашите нокти Можете да ја избер

КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Пополнете и затворете од дното Едноставно притиснете ја основата со рацете за да �

ИЗРАЗЕТЕ СЕсо над 50 стилски и забавни дизајни, Изразените ленти ви овозможуваат да го персонализирате в

Совршен ПодарокУбав, Шик и во тренд, лесен и достапен подарок за вашата мајка, снаа, пријатели или ќерка!

1080p HD доживотно видео Вградени микрофони за слушање 109 широк агол на гледање Нема потреба да преземате д�

фарови компатибилен со тојота рав4 iii 2005 2006 2007 2008 2009 Производ : Инсталација На Фарови / ПриклучокnPlay / со�

Овие украсни ѕидни куки имаат рачно изработен занаетчиски стил и класичен гроздобер рустикален финиш о

Содржина на пакетот : 1 x вежба Прес пролет Вкупна тежина : 183g Севкупна големина : 83 x 22mm / 3,3 "x 0,9" (dt) Име на пр

Влакната се направени од високоеластични влакна ЗА МИЛЕНИЧИЊА, што не е лесно да се деформира и е издржл

1, Име На Производ : Митоколор Компатибилен Тонер Кертриџ Замена За Брат ТН225 1, Име На Производ : Митоколо�

Цврста структура велосипедите се изработени од челична рамка обложена со индустриска цврстина за издр�

Пластика Добијте вода со одличен вкус Со Брита Стандардна замена на филтерот за вода Префрлете Се На Бр�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Идеален ЗА Апликации ЗА 3д Печатење : нелепливата површина не е под ВЛИЈАНИЕ НА УВ светлината, овозможув�

Покажете дека сте горди на вашето бразилско наследство со оваа смешна керамичка чаша Направете го ваше�

●Компатибилни Модели●овој стерео плеер за автомобили е погоден За Класата Бенц Е 20152016 W212И Тоа Е ПРИКЛУ

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Димензии на производот : 2 Возраст Одделение : 14+ Висока Линија Серија Пакување : Колекционерски, целосна

НАВИСТИНА ХЕРМЕТИЧКИ, ЕДНОСТАВНО ИНТУИТИВЕН Евак е патентирана, целосно функционална иновација...

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

2 парчиња обд 2 машки конектор со стандарден 16 пински Внатрешната големина на куќиштето е : L*W=22*41mm приклу�

Scroll