Свеж
Parthcksi 5ft AV/V Аудио Видео ТВ Кабел Кабел За Камера Handycam HDR-SR11/v/e/g

Parthcksi 5ft AV/V Аудио Видео ТВ Кабел Кабел За Камера Handycam HDR-SR11/v/e/g

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АВ / Тв Надвор Видео Кабел/Олово ( Не-ОЕМ) Внесување тип : USB 10 ПИНСКИ AV конектор. Излез тип : Еден S-Видео конектор, Еден RCA Видео конектор И Две RCA Аудио конектор. Димензии : приближно 5 Стапки долг (1,5 метар). Кабел За Sony VMC-15 FS VMC15 FS A/V Аудио Видео 10-Pin S-Видео RCA Стерео Handycam DCR HDR. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АВ / Тв Надвор Видео Кабел/Олово ( Не-ОЕМ). Внесување тип : USB 10 ПИНСКИ AV конектор. Излез тип : Еден S-Видео конектор, Еден RCA Видео конектор И Две RCA Аудио конектор. Димензии : приближно 5 Стапки долг (1,5 метар). Кабел За Sony VMC-15 FS VMC15 FS A/V Аудио Видео 10-Pin S-Видео RCA Стерео Handycam DCR HDR. Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба За Parthcksi водечки Бренд За Полнач за Лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот за лаптоп, посветени на обезбедување професионални производи и услуги. Parthcksi Лаптоп Полнач / Кабел / Кабел Сите Адаптери За Напојување И Кабли се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање. Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. Parthcksi Наплаќа Паметна технологија Адаптер за Напојување и кабел изработен од материјали отпорни на висока температура, безбедна и интелигентна технологија за чипови. Може да се полни брзо и стабилно во секое време. Parthcksi Глобална Грижа За Клиентите+ потребите На Клиентите се она за што се грижиме, сите ги поддржуваме со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесно достапна техничка поддршка.

За производот

Купувачите избираат и

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Димензии на пакетот : 14 l x 8 h x 10 w (инчи) Тежина на пакет : 10 фунти Земја на потекло : Италија Број на дел : АПТ

100% целосна вежба висококвалитетно платно, јасни броеви, самата шема има леплива позадина и пластична п�

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствува

Производ 1 : Воведување на крајбрежно сончево цитрус, дизајниран со здив на крајбрежен воздух, прскање н�

Квалитет на Мазда Фабрички вклопување Квалитет на Мазда Фабрички вклопување Само домашна испорака! Mazda

Големина на дупката за апликација : 4мм / 0,16 "; вкупна должина : 9мм / 0,35" Дијаметар на тркалезно тело : 5мм / 0

●Симпатична Козметичка Кеса ● 7,9 "(Л) * 2,4 "(Ш) * 3,5 " (Ч) 20 см * 6 см * 9 см ●Аниме Торба За Шминка ● обичната окс�

Тип На Производ : Комплет За Одржување Име На Брендот : Лексмарк Производител : Лексмарк Интернешнл, Ад...

●Парафински Восок : свеќите се покриени со црн вистински восок, имаат реален изглед и вистински допир В�

10x33ft Градинарска мрежа : Алатки за алатки 10x33ft Градина мрежа може да се примени на голема област за покри�

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

Lexar 32gb Микро Sd Картичка поддржува до 100mb / s брзина на читање и до стандардна брзина на пишување за пренос

Кујна за компост за компост Совршена големина за стан за живеење 1,0 галон компост доволно за да се одрж�

【Големина】 Надворешен дијаметар : 50мм / 1,97 “; Дебелина : 3мм / 0,12 a sleek and shiny finish design, durable, not easy to fade, for ideal us

Полиестер, мраз свила 【Подлога за ладење на шетачи】 Овој мат за ладење е погоден за да се постави на шет

Квалитетна Конструкција Comp Cams HiTech Series Pushrods се конструирани од едно парче хромемолен челик со дебелина �

Список на пакување : 1 парчиња × печатење комплет 203dpi Модел на компатибел : H4212 A4212 203 DPI Термичка етикета...

Двостепен мотор : Поместете ги материјалите брзо и безбедно и оставете им да забават без прекумерно отп�

Тежина на пакетот : 0,670206 фунти Производот Е Произведен Во Индија Сите Кружни Игли Се Продаваат Одделно...

Направено од врвни материјали со огледало полирана завршница, ви нудиме трајна лажица во кујната ● Нап�

Образовна табела дизајнирана од наставници : Нашиот постер за јас сум христијанин им помага на ученицит

Име на производот : дијагонални клешти; тип : цевки цевки клешти Функција : Внатрешна циркула, пластична �

Не поддржува резолуција за резолуција од 4 KX2 K@60 Hz 4 : 2 : 2 до 1080p Ве молиме, проверете дали е поддршка за изв�

СУПЕР ВРЕДНИ 28 ПАРЧИЊА рамни платнени плочи од 4 популарни димензии 5х7, 8х10, 9х12 и 11х14 (7 парчиња за секоја

Пополнете го Дерек со вашата омилена течност, исцедете ги топчињата и Дерек ќе се појави на или во вас Са

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

Клучен модул за проширување За Avaya 9611 G IP Deskphone 9621 G IP Deskphone 9641 G IP Deskphone Клучен модул за проширување...

Материјал : кристално стакло; Облик : Фацетирани рондел монистра Големина : 6мм х 4мм (Дијаметар * Висина); �

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор Сек�

Еден допир Open & Close : Има хигиенски преклоп на врвот за една рака со употреба на чекор Големина на турнеја�

Стил : Совет / рамен / тркалезен нокти / коси / со вентилатор Сјајноста е многу добра, еластична концентрат

●Беспрекорна врска●овој безжичен звучник брзо и стабилно се поврзува со вашиот паметен телефон, лапто

Кабелот за напојување 25ft (8 M) ја одржува вашата внатрешна или надворешна камера поврзана на многу поголе

Торбата за шминка осветлена Со Рртид е менувач на играта за шминкање во движење Со оддел за козметичко с

Сет на две нозе на засилувачот на наклон за оптимална Sonic проекција во која било околина за играње Вклуч�

✅ Кукадофит лист со јаглен 1пакет со јаглеродна подлога за намалување на јаглеродот 16 x 48 x 1 / 8 инчи за фи�

Може да се прикачи на која било метална површина Висина и тежина : 24,5x6,5x34 см, 0,89 кг Дизајниран во Јапонија

Scroll