Свеж
Ауниваиг 150 Гриз 4мм х 160мм Рамна Дијамантска Игла Датотека Мала Игла Датотека За Метално Брусење Брусење Златари Хоби Дрво И Многу Повеќе 1 парчиња

Ауниваиг 150 Гриз 4мм х 160мм Рамна Дијамантска Игла Датотека Мала Игла Датотека За Метално Брусење Брусење Златари

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Овие популарни прецизни датотеки се неопходна механичка алатка за механика, поправка на електроника, обработка на дрво и други апликации Овој комплет датотеки со дијамантска игла овозможува прецизно поднесување во тешко достапни области на метал, дрво, пластика итн. Мини ГОЛЕМИНА - Вкупна Должина : 160мм / 6,3-инчен; Дијамантска Должина 50мм / 2-инчен;Дијамантска Датотека Ширина : 8мм / 0,3-инчен;Дијаметар на Стеблото 4мм / 0,16 инчи. МАТЕРИЈАЛ-Метален Челик Со Висока Легура Обезбедува Долговечност и Цврстина;прецизната метална датотека има јасно површинско зрно кое е издржливо и може да користи време и време повторно. УДОБНА за УПОТРЕБА - пластична рачка што не Се Лизга за лесно и удобно држење;Одржува цврсто држење и удобно дури и во влажни услови. СОВРШЕНИ за ДЕЛИКАТНА РАБОТА - овие се за многу мали деликатни работни места и лесно детално брусење. Одлично за прецизна лесна работа тие се совршени за обликување дрво, метал, накит, огледало, стакло, плочка, керамика, кожа и пластика кои бараат детали прецизна работа на мали површини и тесни површини. Мини ГОЛЕМИНА - Вкупна Должина : 160мм / 6,3-инчен; Дијамантска Должина 50мм / 2-инчен;Дијамантска Датотека Ширина : 8мм / 0,3-инчен;Дијаметар на Стеблото 4мм / 0,16 инчи. МАТЕРИЈАЛ-Метален Челик Со Висока Легура Обезбедува Долговечност и Цврстина;прецизната метална датотека има јасно површинско зрно кое е издржливо и може да користи време и време повторно. УДОБНА за УПОТРЕБА - пластична рачка што не Се Лизга за лесно и удобно држење;Одржува цврсто држење и удобно дури и во влажни услови. СОВРШЕНИ за ДЕЛИКАТНА РАБОТА - овие се за многу мали деликатни работни места и лесно детално брусење. Одлично за прецизна лесна работа тие се совршени за обликување дрво, метал, накит, огледало, стакло, плочка, керамика, кожа и пластика кои бараат детали прецизна работа на мали површини и тесни површини.

За производот

Купувачите избираат и

[Висок квалитет на батеријата] Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и ори

104137x10x930 АМЕТИРЦ (Р) Број на дел Европски стандарден појас со променлива брзина 930 мм во должина Со кевлар�

Двоен интерфејс НА USB ТипC И USB30), идеален за ВАШИТЕ USB C Паметни Телефони, Таблети и Нови Mac Books...

(2 еез) ЕКСТСВ 9 / 16 " 14,57 мм ИД х 28,32 мм од х 6,35 мм дебела 316 Нерѓосувачки мијалник Вистинска големина (14,57 мм

Добра изведба на топлина изолација, тврдо дрво, зелено камо, садот за изолација на топлина е изработена �

【Сите во еден комплет за резерви на забава со диносаурус】 20 x 9 "плочи, плочи од 20 x 7", 20 x салфетки, 20 x ноже�

Плик Стил Багажникот Карго нето ЗА КРАЈСЛЕР ТАУН И ЗЕМЈА Производствени Години : 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 20

Име на производот : Нитрилна гума o прстен за запечатување на прстенот Материјал : Нитрилна гума...

? Полн со loveубов картичка оваа слатка 3Д скокачка картичка апсолутно ве тера да се чувствувате среќно то

ХАМАК ЗА ВАШИОТ ЏИП WRANGLER Оваа импровизирана лежалка Одговара за џип Wrangler YJ, TJ, JK & JKU модели (19872017) ЛЕЖЕШЕ �

Формула 65 Комплет за гитара Земја на потекло : Соединетите држави Тежина на пакет : 0,71 фунти Комплетот за

Производ 1 : Секачот за Кабли лесно сече оклопен кабел До 3 / 8Инчен Дијаметар : BX, AC, MC, MCAP и Greenfield, со неколк�

Еден сет на метрички завртки Вкупно четири завртки Работи само со оригинални штандови, а не со универза�

Пакетот вклучува (фиоката не е вклучена) : 4 Парчиња поставен декор за есенски послужавник можете да ги с�

Инсталиран со клешти Надворешните прстени за задржување се стискаат за да ја држат компонентата на мес�

❀●Голем Капацитет●големината на складиштето под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги

ANSI Sprocket # 60 Висококвалитетна конструкција на јаглероден челик Еден сет на влечење над клучот и втор пад �

Дизајн : Дизајн што може да се повлече, рамената може да се повлече, а рабовите се лизгави за да се спреча�

Ударите се и моќни, ударите се уредни, а ударите се заоблени и мазни за употреба Бакарната цевка од не'рѓ�

Име на производот : МОП за спреј за вода Материјал за шипки : не'рѓосувачки челик МОП МАТЕРИЈА : Брз памуч�

Капацитет : 250 мл, Боја : Јасно Содржина На Пакетот : Пакет Од 12 Опилснер Замрзнати Чаши За Пиење...

? [Прилагодливо] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo Idea Pad 3 (15 во 82 RN) Standебниот алуминиум штанд 3�

Памукс автобус Тајмер за конфигурирање на чувари Многу голема брзина 500 I / O поени Должина на кабелот до 5

Црева За Вода Погледнете ја втората слика за детали Вода Црева Конектор Со Навој М14 М18 М22 Преодна Спојка

Кутијата со квадратни пилули е компактна Лесно се вклопува во џебовите, ранци, чанти и торби со дуфели д�

10мм 12 V пред жичен чист зелен LED Ultra Bright (10 V, 11 V, 12 V, 13 V, 14 V, 15 V) (бродови од нас) Големина : 10мм тркалезен врв, �

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

1x налепници за прашок за сјај на ноктите за нокти комплет 3Д лепила за нокти лепак за ригистони на лицето

Ставањето постелнина во машината за сушење (тивок оган) со влажна крпа ќе создаде ефект на пареа Ставете

Светла обвивка Агол на сечење од 130 степени DIN 1870 (2) Стандард за вежба Параболна флејта за напредно отстр�

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Lenovo Tab E8 (8 инчи) е специјално дизајниран со употреба на прец�

Поли, памук Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ на Буш Мешавина од памук / поли...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : ЛИНКС�

Боите се живи и мазни, полесни за боење и мешање Без напор се лизга над хартијата и апсолутно изгледа уба

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

[Бидете уникатни и привлечете повеќе деловни активности] Затегнете го надворешноста на вашата продавни

Посебен извлекувачТреба да се користи со рачна или електрична хидраулична пумпа Ако се користи со елек�

Три Дупки Леќа Дупчење Машина Изберете рамка за леќи со дополнителни леќи, дупчете три дупки откако ќе с

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Сплит иглички ДИН 94 дијаметар од 1мм, проверете го описот под

100% Полиестер Деца Девојки Метална Јакна со Панталони За Спорт Табелата со големина значи возрасни опсе�

Постојано Хемиско Пенкало Постојано Хемиско Пенкало Опис на производот како пионер ширум светот, модер

ВОЛУМЕН : 700МЛ (3 чаши) НАДВОРЕШНИ МЕРКИ : 8 Најдобра Вредност Бенто Кутија : Таа Знае Медиуми, 2019 Година...

Scroll