Свеж
Worldoor 36pcs пластични Божиќни сјајни украси за новородени украси на новогодишни украси, 4 инчи пластични украси за снегулка за зимски чудо Божиќни забави украси

Worldoor 36pcs пластични Божиќни сјајни украси за новородени украси на новогодишни украси, 4 инчи пластични

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

❄ Орнамент за снегулка од снегулка : 10см /4инч, со совршена големина и мала тежина, доволно за да се клипи на вашата елка ❄ Сет од 36 светло сино сјајни украс на снегулка : пластичен сјај Божиќна снегулка украс покриен со пенливи сјајни. Идеални украси за украси за новогодишни елки, добро исти со Божиќниот празник како украси што висат на новогодишна елка. ❄ ширум употреба : Сјајот снегулка може да виси на елката, прозорците, вратите, таванот, венецот, венецот и многу повеќе како што сакате да додадете зимски допир, украсете дома или на отворено, многу погодни за Божиќна забава. - Нов дизајн : Вештачки божиќни украси за снегулка со сјај, лесен за прицврстување на дрвото, дизајнот на едноставност додава празнична атмосфера за Божиќ. ❄ После продажбата на услугата : Ве молиме контактирајте со нас прво! Враќање за поврат за 30 дена ако не сте задоволни со нашите пластични украси за снегулки од снегулки. Опис : Состојба : 100% сосема нова и висококвалитетна боја : светло сина големина : 10см / 4 NCH материјал : Пластичен и сјаен прав Пакет : 36 парчиња снегулки Орнаменти Широка употреба : Сјајот снегулка може да виси на елката, прозорците, вратите, таванот , венец, венец и многу повеќе како што сакате да додадете зимски допир, украсете дома или на отворено, многу погодни за Божиќна забава Божиќна атмосфера : Одликувајќи се со сјајни сјајни на површината, овие украси од бели снегулки додаваат поубав допир на вашите украси за новогодишни елка, разни големини, разни големини Дајте поубава сорта на дрвото. DIY занаети : Занаетчиските проекти со овие блескави снегулки ќе изгледаат поактивно, само искористете ги овие прекрасни сјајни снегулки за вашите проекти за занаетчиство на DIY и ќе ве направат Божиќни тематски забави повеќе среќни, создадете незаборавно искуство со DIY.

За производот

Купувачите избираат и

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10, многу издржлив, ergономски Машин�

дијаметар ролери : 3 елемент на лежиштето : Ролки За Игла ширина ролери : 2 тип на обетка : Редовно дијамета

Појас 15 Произведено во кина Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 1,0 килограми Произведено во кина.

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : �

НБР Нелизгачки Јога Душеци За Фитнес Бренд Пилатес Влошки Спортски Душеци Отворено Кампување Влошки Пи

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

860960мхз Читаат само ухф уред Поддржете КОМПЈУТЕР и Паметни Телефони за читање ознаки UHF Автоматско читањ

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Машинско Перење Маица со полиестер е неверојатно удобна и одл

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 380g Содржина на пакет : 1 x тркало на

€Големина и Боја : 10x8ft / (120in x 96in)Дигитален принт со висока резолуција со привлечни детали и Живописни бо�

● [Ткаенина] : Мека и удобна, пријателска за кожата и дише, погодна за целата бременост Елегантна и стилс�

Оригиналното Hp Мастило е дизајнирано да работи со hp печатачи за да обезбеди постојан квалитет, сигурнос

Изработен од висококвалитетен абс материјал со дизајн на магнетизам за ладење потопен во масло, отпоре�

[Премиум Материјал] 100% памук со уникатен дизајн на саќе ги прави нашите кујнски крпи за садови да имаат у

`+Безбедносен Материјал Нашата кутија за ручек контејнери е направен ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ (надворешната

Читач и Центар : Обемна Компатибилност : Компатибилен Со Windows 98, Windows 98 SE, Windows 2000, WINDOWS ME, WINDOWS XP, Vista OS 86 и пог�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

●Подобрете Го Вашиот Домашен Декор! Нашите проѕирни винилни лебдечки полици сигурно ќе додадат елеган�

Компактен и преклопен : дизајниравме функционална количка за туркање на платформата што може да се одда

●МАКСИМАЛНО ЧУВСТВО за РАКА} Модерната контурна форма, отпорна на пот и пријателска за кожата се за мак�

Силиконски Материјал : силиконскиот ремен е изработен од природна гума Отпорен на пот и водоотпорен, ле�

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА овој вистински филтер за замена На воздухот Априлер 201 беше дизајниран и произведен В�

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

РАЗНОВИДНО СКЛАДИРАЊЕ : стилското складирање на кутии со капак и меки страни е погодно за чување облека,

Quide Application, Нашите врвки за зглоб И врат се совршени за клучеви, приврзоци за клучеви, прстени за клучеви ,

[Надградена Силна Лепливост ] организаторот На Кабелот користи висококвалитетни материјали ТПР мек леп

Материјал : Хром Ванадиум Челик Големина на возење : 1 / 2 инчи Дијаметар : 824мм, 27мм, 30мм, 32мм (1мм=0,039 инчи)...

●Надградете Ги Чудните Соларни Градинарски Светилки●Соларни градинарски светилки со 8 топли Светулки

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

●Изјава дека Оригиналниот Печат Е ОТВОРЕН САМО ЗА надградба Ако компјутерот има модификации, тогаш кут

Вклучува 250 само прислушување, цинк обложени Т20 Ѕвезда завртки Се спротивставува на камеринадвор подоб�

Ќе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка з

Scroll