Свеж
Сакура цвет розова шема јапонски телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Сакура цвет розова шема јапонски телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб. Карактеристики : -ирлива и удобен материјал.; -Кан носат со вкрстено тело или едно рамо. ; -Магнетско затворање на копчињата за прицврстување.; -Пеферирајте за вас и вашите пријатели да го земете каде било, без да го држите вашиот телефон и да одговараат на облеката што ја носите. Количина на пакет : 1 x виси чанта. Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) .Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џебна форма : -ирлива и удобен материјал.-може да се носи со вкрстено тело или самохрано рамо. -Магнетско затворање на копчето за прицврстување. Црната чанта, шемата, паричникот, металниот прстен во облик на тркалезна форма (3,2 см x 4 см / 1,3 инчи x 1,6 инчи) помага да го држите вашиот телефон цврсто и да го спречите вашиот телефон од случајни капки и лизгања. Исто така, го одржува телефонот стабилен кога е поставен на маса и останете подалеку од гребнатини. Компатибилен со повеќето паметни телефони. Прстенот обезбедува флип од 180 ° за прилагодување на удобните агли за прсти. Налепница е прикачена на трибините за лесна инсталација на вашиот телефон. Diy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : 316 не'рѓосувачки челик Големина на приврзок : 30 x 30 mm голема инка или инка за ѓердан од 1 п...

Стандардна големина на рамката 12 "x 6" одговара на сите стандардни возила во САД и Канада Прекрасна и шар�

Стандарден Стар Лондонски Танкард со капацитет од 1 пинта калај танкард Стар лондонски стилдетали За дв

Плантажа Блендата Хардвер Плантажа Блендата Хардверска Гума Антиколизирана Врата Стоп Нерѓосувачки Ч�

●Материјал И Големина ● Проѕирната Завеса е изработена од шифонска ткаенина,мека и удобна ,полна со за�

Ова Е Сосема Нов Вентил За Контрола На Гасот Врвен Квалитет Замена Дел! Излез големина 3 / 4"...

ЗАЧИНИ КОНТЕЈНЕР Тегли Стакло зачини тегла е отпорен на абење и Исто така, убав декор во вашата кујна...

1 Парче Полипропилен Од Инка за Прав 65 мм ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ | Изработен од полипропилен за пренос на пр

ЛАСЕРСКО Гравирање КОМПЛЕТ од 2 држач за веренички прстен за невестата да биде, помогнете и да ја покаже

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 15мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 5 / 8 инчи Должина На Спојување : 35...

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина ?€Завеса Сет ● Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој.Машина за �

?[ПРИЛАГОДЕНО СЕЧЕЊЕ] luwu Garmni alpha GPS заштитник на екранот е специјално дизајниран За Garmni Alpha 200i K GPS Екран, мн

✿ Висококвалитетен керамички изработен Тегла за шеќер со лажица е изработена од квалитетна керамичка,

Дизајн на лактот, поудобен да се намали водената трева, ефикасно да се намали водената трева заради непр

Рачно насликана на корејска хартија од црница Прекрасни линии направени од широката ширина на прегледо

[Официјално bsn rn Банер] : Совршен за забава за дипломирање во 2023 година! Правејќи ја вашата забава поимпре

[Карактеристики] Нашиот Држач За Бохо Клучеви со Завртки е Отпорен На ' рѓа, Еднократно, Отпорен на Масло,

Прекрасни Штандови од 3 Нивоа : плочата за сервирање со Нивоа има кружен дизајн со прекрасна шема на осно

Организатор на канцеларија за работа или дом Организаторот на канцеларијата за заштеда на простор за з

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

Дијаметар : 8*8*0,98 инчи Материјал : порцелан Издржливи материјали : Плочата за салата од 8 инчи QLANS е отпушт�

●ШИРОКА ПРИМЕНА : Можете Да Носите Чокер Со Синџири и Женски Модни Нараквици во секоја Пригода, како Што

Автентично : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА во соработка со националната географска

Апс Направени во САД или увезени Случај со висок квалитет за накит : ABS, кој е водоотпорен, издржлив, лесе�

Стакло Шишето е направено од материјали од висока класа, практични и издржливи, не е лесно да се деформи�

Разумна слоевитост, класификацијата На Ставките е појасна Магијата Паста одвојува дизајн, Одвојува мал

Прекрасниот дизајн на изгледот ви дава топло визуелно уживање боја на вашиот тревник и домашна декорац�

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба Производот

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Издржлив и безбеден за храна Леаниот алуминиум никогаш не бара полирање Капацитетприближно 64 течни унц

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Scroll