Свеж
Митохарет ЕР-40 Колет Чак плоштад Колет Блок на плоштад е погоден за машина за гравура на струг ЦПУ

Митохарет ЕР-40 Колет Чак плоштад Колет Блок на плоштад е погоден за машина за гравура на струг ЦПУ

Достапност: Достапно.
DEN 441.28

Предност : Едноставна инсталација, погодна за употреба на висока фреквенција Големина : ЕР-40 квадратни колекции блок. Точност : Област, паралелизам и сигурност во рамките на 0,0005 инчи. Погодно за : За паралелно, квадратни форми, како и за дупчење со вкрстени дупки на 90 степени. Материјал : Овие пролетни колекции се изработени од висококвалитетен јаглероден челик, тие се стабилни и практични во перформансите. Предност : Едноставна инсталација, погодна за употреба на висока фреквенција. Големина : ЕР-40 квадратни колекции блок. Точност : Област, паралелизам и сигурност во рамките на 0,0005 инчи. Погодно за : За паралелно, квадратни форми, како и за дупчење со вкрстени дупки на 90 степени. Материјал : Овие пролетни колекции се изработени од висококвалитетен јаглероден челик, тие се стабилни и практични во перформансите. ER-40 COLLET CHACK SQUARD COLLET Block Square Holder Description Model : ER-40 Square Collet Block Material : Carbon Steel Hardened и прецизност на теренот за затворање на толеранцијата-овој блок на квадратни колекции има поголема јачина, стабилни и практични перформанси-се направени овој блок на Колетот на ЕР40 квадратни Со висок квалитет на јаглероден челик, тие имаат предности на одлични перформанси, добра еластичност и висока прецизност-сопственост на висока прецизност-за здодевно, мелење, дупчење, прислушување, гравура, CNC, машини за вретеното и други обработка на пакетот вклучува 1 x ER-40 квадратни коли.

За производот

Купувачите избираат и

Карактеристики на шишето : Трајни и цврсти природни HDPE пластични шишиња во кружни шишиња (тип на рецикли

Извонреден материјал : Нашата листа за проверка на RV е изработен од ABS материјал Се чувствува мазно и неж

Главен материјал : метал; Содржина на пакетот : 12 x клип за жица со јаже Име на производот : клип за жица со

Комерцијални вреќи за испорака на храна од дома со облоги од оценка за храна за носење и топла храна / ла

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

82% полиестер, 18% спандекс Повлечете го затворањето Костими за капење на текини за жени, врвни за пливање,

Проширете се на сите страни за да ја прилагодите вашата форма совршено Создадете помалку отпад од кој б�

【Стенд за чадор со висок квалитет】 држачот на чадорот е изработен од високо квалитетно железо кое е ст�

Термостат со 3 копчиња на / сет / исклучен wallид со LCD дисплеј LCD прикажува просторија и термостат поставен�

Микробранова кабел LMR195 Конектор 1 : BNC машки конектор 2 : TNC машки амфенол 122108 Times Micro Wave LMR195 е дизајниран за

Премиум материјал : Плочата за брзо ослободување во облик на L е изработена од воздушен алуминиум, машин�

Ги штити леќите од прашина и оштетување За избрани леќи што одговараат на камерите за серии Lumix G...

Ткаенина : капакот на багажот е изработен од висококвалитетен полиестер, кој е издржлив и се мие Дизајн :

▶ Боја : Како што се прикажани сликите ▶ Материјал : калај, метал ▶ Големина : приближно 20 30см / 7,87 11,81 и�

100% полиестер Краток материјал за џемпери за мажи : 80%полиестер+20%памук и спандекс.joggers за мажите дното со

Man Може да добиете 2 куки од 6 инчи и плоча за поддршка на јамка, максималната брзина е 12,000 вртежи во минут�

Фреквенција : 4,0 GHz прецизно засилување 6 јадра / 12 нишки отклучени Кеш : 3 MB / 16 MB (L2 / L3); Максимална брзина на

Земја на производство : Кина; Материјал : пластичен, електричен дел Нето тежина : 67g; Содржина на пакет : Ка

Клучен ланец, држач за списание за букви, направен со работа од дрво и втиснување Елегантен држач за син�

90% памук, 10% полиестер Повлечете го затворањето Дупки за палецот Ребрести манжетни Ребрести полите.CoOp пр

Капките за помош на липом на Басон е посебна формулација за третман на липом и неговите придружни попла�

Индипро Алатки 148 V 95 Wh LiIon Battery & Pro Chit Chit (VMount) во кој има батерија од 14,8 V, 95 Wh и високо преносен полнач, овој

【Набавка без ризик】 Гаранцијата за едногодишна производ 1x шипка за сушење стапче (подарок);...

6 те пенкала е идеален и одличен подарок за вашата мајка, сестра, девојка, пријатели, кои се маникир на ро�

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

Интересна разновидност на начини за играње : лигите со путер е супер мека, меки и нелепливи, можете целос

Земја на потекло : Кина Димензија на пакетот на артикалот : 12 Тежина на пакет на артикли : 4,57 фунти Тип на �

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Кутијата з�

Што сакате : Практичен и ефикасен начин за одржување на внатрешноста на вашиот автомобил поладен и поуд�

Womenените летни кошули и врвови на продажба на продажба !!! 【Големината работи мала】 2023】 2023 година, др

Дигитален соединение микроскоп и камера од 1,3 MP со леќи за намалување и USB 20 излез за снимање или прикажу�

Големина на знакот : Мерки приближно 6 "x12" Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од др

Уметник : портфолио на диви јаболка Стил : Современ и современ Опис : Шарен приказ на морски вентилатор...

Големина на отворот за воздух : Надворешен дијаметар е 1,18 "(30 см), долниот дијаметар е 0,75" (19мм), дебелината

Scroll