Свеж
Чиста пластична поли-храна од степени на странични торби- 7 x 10 x 50pcs

Чиста пластична поли-храна од степени на странични торби- 7 x 10 x 50pcs

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Димензии : (w) 7 "x (l) 10" Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци. Произведено од 30 микрони од одделение за храна полипропилен. Запечатување на топлина со која било стандардна машина за запечатување на топлина. Достапно во различни големини и количини на пакувања. Димензии : (w) 7 "x (l) 10". Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци. Произведено од 30 микрони од одделение за храна полипропилен. Запечатување на топлина со која било стандардна машина за запечатување на топлина. Достапно во различни големини и количини на пакувања. Произведено лице место во нашата фабрика во Велика Британија, нудиме голем спектар на стандардни порибувани големини во вреќи со странични заварувања. Страничните торби за заварување се одличен начин за пакување и прикажување на различни производи за малопродажба. Страничните торби за заварување обично се користат за пакување на слаткарница, храна закуска, печива, канцелариски материјал, честитки, книги . Ние снабдуваме пакувања со мало заварување за домашни корисникот и мал бизнис со паузи за цени достапни за нарачки со поголема количина на нарачки со поголема количина на нарачки за повисоки количини . Ние, исто така, се грижиме за индустрискиот сектор со големи кутии со торби за нашите трговски клиенти. Можете да нарачате која било торба со големина од нашата голема селекција или да не контактирате со нас, доколку ви е потребна торба за заварување со големина, што можеме да ја произведеме за вас. Нашите торби се произведени од полипропилен од одделение за храна во нашата фабрика во Велика Британија до високи стандарди. Совршено за торта, бонбони, слатки, чоколади, лижави и картички за подароци направени од 30 микрони полипропиленф одделение запечатување со запечатување со која било стандардна машина за запечатување на топлина. Само илустративни цели. Достапно во следниве големини : 2.5 x 7 инчи2 x 8 инч2 x 10 инч2.5 x 10 инч3 x 4 инч3 x 5 инч3.5 x 5 инчи 3,5 x 6 инч3.5 x 7 инч4 x 6 инч4 x 8 инчи4,5 x 7 инчи5 x 6 инч5.25 x 8 инч6 x 10 инч6 x 12 инч7 x 10 инчи.

За производот

Купувачите избираат и

Спречете го свиткувањето : Ако погледнете долго време, може да имате миопија, да се свиткувате и цервика�

[Не лажен, вистински гел] лентата за нокти на Охара е сосема нов вид нокти, изработена од вистински течно�

Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне мног�

***** BD45 XD2BD45 2 Позиција Без NC пролет ресетирање Моментен прекинувач за избор на селектор Дупка за монтирањ

50мм широк х 50мм висок Направено од издржливо дрво од бреза Врежан на едната страна Држи едно јајце...

1 / 2инчен диск, С Редовни приклучоци од 12 точки 1 / 2инчен диск, С Редовни приклучоци од 12 точки...

Боја : 5мм црвен месинг 5см Карактеристики : мини Големина на главата на завртката : должина 100мм...

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 850400 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : Технологија

Боја : Рустикално црно бело Димензии : Рамката е плоштад од 10 инчи и има фотографија од 4 x 6инчи...

Универзалната големина одговара на повеќето стандардни килими за стилизирање на пазарот, погодни за са

PL ПП Пластичен материјал : Силна цврстина, не е лесна за носење или корозија, издржлива, изоларна и водоо�

Направени од пластика Пластичното цврсто покритие е одлично за ресторани, барови, бифе, угостителства, �

Име на производот : монтирање на изолатори; Материјал : метал, гума; Метална површина третман : цинк позла

Карактеристика : Состојба : 100% Сосема НОВ Чувајте го вашиот телефон безбеден и заштитен со стил со овој �

Оваа сексуална топка е изработена од кожена кожа, силиконски и хардвер Дијаметар на топката : 1,57 инчи (4с�

Изграден во САД 3мм едностран бел алуминиум Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦ

【Size Item ќе биде испратена со преклопена Превртете ја на цевка за една ноќ или подолго за да го отстраните

Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност Повторувачките торби можат повторно да се користат...

●Материјал●мојата мала кутија за бонбони за подароци Е изработена од бел картон, мека и издржлива, сил�

Пакет : Подгответе ја решетката за чевли со врата со длабоки џебови + 12 големи џебови од мрежа што висат т

Спомен Украс Произведен од Халмарк Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, секој празничен И к�

Носи видео сигнали : Belden 1694a RG6 HDSDI 3 G / 6 G прецизни сериски дигитални видео коаксијални кабли се дизајнира�

Празнично надувување : Подгответе се да ја засилите вашата игра за украси со оваа привлечна декорација,

[Решение За Еден Печат] МУНБИН ИМЦ10 : киоск за ракување со монети во вашата куќа Ракувајте со тешката раб�

Направено во Кина Временски појас XL 0,37 x 8 Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјалн�

1 : 144 Скала историски авиони Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски Предсобраниот моде�

【Комплети за сликање со дијаманти со дијамант со тркалезна смола】 : Тркалезно сликарство со дијамант�

Шарена керамичка плочка ноќна светлина Мерки 6x4x3 инчи Направено во САД од нашите уметнички дела...

★ Шик рачно изработени лесни украси ★ Осветлете го вашиот дом со ламба за сликање со дијаманти Нежна св

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Excеквентната отпо�

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Производител : Хебард, тип : лажица Состав : Стерлинг сребро, прикажани рафинирања : Хејрлм Стерлинг Среб�

Овој производ е кутија за складирање на фиоки, изработена од ABS пластика, без мирис, издржлив Надворешни�

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Име на производот : Замена на касети со високи приноси со високи приноси со мастило EZ за Canon PGI270 XL CLI271 XL Со

Затка обезбедува постојана должина на површината на пламенот / замав Совет го води малку во цевката и фо

Популарни производи : Птици цвеќиња слика украсена со сјајни дијаманти, направете ја оваа светло обоена

Scroll