Свеж
24 компјутери Среден печат на нокти, бел француски врв лажни нокти бадеми сјајни средни лажни нокти со бел пердув дизајни лепак на ноктите вештачки прсти маникир пр?

24 компјутери Среден печат на нокти, бел француски врв лажни нокти бадеми сјајни средни лажни нокти

Достапност: Достапно.
DEN 1089.60

Вклучи пакет : getе добиете 24 парчиња средно притискање на нокти со 10 различни големини, можете да изберете најсоодветен лажен нокти за себе, лесно е да ги исечете и да ги поднесете во која било должина и форма што ви се допаѓа Безбедно и издржлив : Бадемовиот печат на ноктите се изработени од акрилен материјал, тој е заштита на животната средина, нетоксичен, без мирис. Тие се издржливи и можат да траат 1-2 недели. Лесен за употреба : Средни лажни нокти со налепници за лепак 24 парчиња можат да го добијат омилениот маникир за само 5 минути без да чекаат во салонот за нокти. Некои едноставни чекори ви овозможуваат да го добиете истиот импресивен професионален ефект дома. Широки апликации : Акрилниот француски стап на ноктите е погоден за разни социјални прилики, салон за нокти, уметност за домашни нокти DIY. Совршено да се користи на свадба, матурска, датира, а тие исто така се погодни за в Valentубените, Ноќта на вештерките, Божиќниот ден и друг фестивал. Совршен подарок за девојка, сопруга, жени и девојчиња. Совети за вид : Поради причини за транспорт, пакетот не содржи лепак за нокти, издржливоста на џвакање со желе е ограничена, предлагаме да користите свој лепак. (Користете налепници за лепак за нокти, лажните нокти можат повторно да се користат, но налепниците за лепак за нокти не се добри како течен лепак). Вклучи пакет : getе добиете 24 парчиња средно притискање на нокти со 10 различни големини, можете да изберете најсоодветен лажен нокти за себе, лесно е да ги исечете и да ги поднесете во која било должина и форма што ви се допаѓа. Безбедно и издржлив : Бадемовиот печат на ноктите се изработени од акрилен материјал, тој е заштита на животната средина, нетоксичен, без мирис. Тие се издржливи и можат да траат 1-2 недели. Лесен за употреба : Средни лажни нокти со налепници за лепак 24 парчиња можат да го добијат омилениот маникир за само 5 минути без да чекаат во салонот за нокти. Некои едноставни чекори ви овозможуваат да го добиете истиот импресивен професионален ефект дома. Широки апликации : Акрилниот француски стап на ноктите е погоден за разни социјални прилики, салон за нокти, уметност за домашни нокти DIY. Совршено да се користи на свадба, матурска, датира, а тие исто така се погодни за в Valentубените, Ноќта на вештерките, Божиќниот ден и друг фестивал.

За производот

Купувачите избираат и

● Далечински Управувач За Вентилаторот На Таванот+ се додека вентилаторот го има приемникот во него ов�

Водоотпорен и издржлив до 6 години! Лесно се поставува на автомобил, прозорци за автомобили, куќни прозо�

?ГОДИНА НА ЗАЈАКОТ ЦРВЕНИ ПЛИКОВИ ; Хонгбао Хонг Бао Среќни Пари Црвени Пликови Кинески Стил 2023 Кинески �

100% Индиско Платно За Сликање ПамукПриродниот долгглавен тежок памук ги прави овие платно за боја да има

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 12мм Ударен Приклучок Долга Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 12мм Ударен Приклу

Кесите за филтрирање со микрони обезбедуваат одлична механичка филтрација, што помага да се намали кол�

Слатки Корпи за Перење Со многу простор Торба за перење изгледа издржливо можете да ги носите насекаде �

Многу погоден за отстранување на метални бруси по сечење, измазнување на заварите, мелење навртки и отс�

Градинарските алатки се добро изработени за покривање на широк спектар на градинарски апликации Ова сл

Флексибилното црево овозможува бесплатно прилагодување на аголот на камерата и микрофонот Вистински в

Б145 е материјал за ознаки изграден од 9 Б145 е материјал за ознака изграден од ламиниран полиетиленски фил

Вежбајте Мускул На Карличниот Под : вежбата за стегање на колкот вежба мускул на карличниот под, вежбачо

правејќи го издржлив и да го надмине другиот јаглероден челик, одржувајте остар раб на сечење многу под�

Безконтакт вертикален модул на автоматско управување со посетеност и мерење на температурата Поддржув

Освојте Нова Територија Воините На Кралот Камехамеха Велики, изградија кануа и направија оружје од дрв�

Оеспоредливи темперамент (не "пигтаил" конектор) за кавгаслободен инсталација Оеспоредливи одредби за �

Одлично за лесно отворање кутии за часовници Изработени од челик за алат Црна пластична рачка...

Материјал : метал Боја : црно злато Применливо : ктв клубови, хотели, барови и други забавни клубови Попул

Статус Не Е Стара Или Користена, Нова Стока Компатибилен Број На Модел Фит КС Павилјон 250 Г6 255 Г6 256

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛнадворешноста на ладилникот е изработена од висококвалитетен полиестерски материј�

Компатибилност : држачот на најлонски пропелер е компатибилен со DJI Mavic Air 2 / Air 2s Функција : Држете го и за�

Лесни за читање печатени шишиња Широка уста 53 мм (2 инчи Полипропиленски затворачи Постојаните, шарени е

Сите Природни СостојкиСо над осум масла во нашата мешавина, горди сме да кажеме дека нашиот производ е ц

Овие светла се компатибилни Со Тојота Такома 20052011 Дојдете со комплет [2] сосема нови фарови со трепкач, м�

Уникатен дизајн Метал Викинг брод декор, бидете свесни за продавачот, ве молиме, за оригиналната ставка

Водич застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како што се отвори тој подарок и

❀ СОВРШЕНО РАЧНО ГРЕБЛО : малото градинарско гребло е идеално за олабавување и земјоделска почва, колап

ТЕМНО ЦРВЕНИ БАЛОНИ ПАКЕТ : Темно црвениот балон венец вклучува 85 парчиња Мат Темно Црвени балони, ќе до�

4 Оваа Алатка За Отстранување На Влакна Има Пренослива Големина И Лесен Дизајн, Што Е Погодно За Носење П

Квалитетна акрилна ладна чаша со двојни ѕидови од 16 унци со слама за повеќекратна употреба Бпа Слободен

Алкохол Хидрометар, 50100% Висококвалитетно и прецизно мерење Погоден за мерење на содржината на алкохол.

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Лшднг Плоштад Печатени, КОЦКИ Фиока МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН кожен послужавник не се користи само за игри со к

● Материјал ● Изработен од 45# челик Капка фалсификувани индустриски одделение челик за издржливост...

Scroll