Свеж
Zukun 12V 1A AC адаптер полнач го регулирал кабелот за напојување за LED лента, CCTV камера, BT звучник, GPS, веб -камера, рутер

Zukun 12V 1A AC адаптер полнач го регулирал кабелот за напојување за LED лента, CCTV камера, BT звучник, GPS,

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Излезот на адаптерот Zukun AC е 12 V1 A, ве молиме проверете дали излезниот напон на вашиот електричен апарат е 12 V и излезната струја е помалку HAN 1 A Zukun AC Adapte Dimension Dimension : 5,5 mm*2.1mm, лесен за поврзување и практичен за употреба. Адаптерот Zukun AC може да обезбеди за повеќето уреди, како што се рутери, звучници, комуникациска опрема, LED лента и друга мала електроника. Адаптерот Zukun AC е направен од високо квалитетни материјали, адаптерот за AC има повеќекратни безбедносни заштити и е безбеден и сигурен за употреба. Секое прашање со адаптерот за наизменична струја, PLS слободно контактирајте со нас, услугата е тука цело време. Известување Излез : 12 V 1 A/1000 MA MAX Големина на конекторот : 5,5 mm x 2,1 mm, должина на жицата : приближно.9ft / 150см Како да го користите? -Поставете го и приклучете го на штекерот. Важна белешка : За да ги добиете вистинските адаптери, проверете го уредот пред купувањето : 1) Големината на DC Jack потребна за уредот? → За да ги добиете овие информации од спецификацијата на уредот или да ја измерите големината на влезот DC од страна на владетел 2) нивото на напон и струјата на стапката потребна за уредот? → За да ги добиете овие информации од спецификацијата на уредот или етикетата за оценување од оригиналниот адаптер).

За производот

Купувачите избираат и

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување Сликата на производот е

За разлика од уништувачите кои се сече на долги или кратки ленти, овој уништувач се сече на ситни парчињ�

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Тестирано пред испоракаПАКЦИЈА РЕФЕРЕНЦИЈА ♥ Референтна тежина : 0,1 кг (0,22lb Обично проценето време на и�

Тип на производ : BABY_PRODUCT Димензија на пакетот на артикалот : 6,8 см L x29,8 cm W x 44,2 cm H Тежина на пакет на артикл�

Погодни за вашите потреби за полирање, овие тркала за полирање се погодни за чистење на метална површин�

Изработени од Стврднат Челик За Алат И прецизно заземјени за да одговараат на концентрично истекување �

Со двострани лепила и куки за лепење, лесно е да се инсталира на wallидот или да се симне од идот Ја шири пр�

Не, не Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање За НОХ : НОХ нудат повеќе од 1.500 про�

Залепени пролетни иглички* Произведени до ASME B18 Исто така познати како ролни, разделени и склопени иглич

Овие Ленти за лакови се толку лесни за нанесување и изгледаат неверојатно! Комплет од 16 Ленти за Нокти В�

Божиќни украси со висок квалитет : Божиќниот украс во 2021 година е изработен од ПВЦ, мека и лесна; Големин�

еластична Богат со количина : Пакетот доаѓа со 10 парчиња капаци на прегратки во розова, доволна количина

Посебна нота за вашата лична порака за поздравување Совршено големина на празен коверт е вклучен со кар

Погодни, претходно спакувани кутии од сите етикети од 12 месеци од годината Содржи по една ролна од секој

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Судирот на метален материјал и дрво, заоблената закривена површина е закривена, а дрвото е инкрустирано

Кабел за разделување на арги Конектор А : 3 пински женски Конектор Б : 4x 3 пински машки (1 до 4) Argb Splitter Кабел

Големина : 5,6 инчи (143 мм) Материјал : 188 нерѓосувачки челик, АБС смола Земја на Потекло : Тајван...

Многу тенок и компактен, за да можете да заштедите многу простор за гардероба ▲ Совршено за дневна упот�

Ова е О Одговара на разни модели на Макита OEM Дел број 2111320 Ова е дел за замена на Макита...

Ставката вклучува : 4 парчиња SGR10 Должина 84,65 инчи / 2150mm вграден ролери со двојна оска линеарна шина + 4 па�

Без Вентилација Внатрешен И Надворешен Горилник За Етанол Гори Чисто Еколошки Одделение 304 Четкан Нерѓ�

Одлична адхезија на широк спектар на површини Одличен отпор на : масла, некои пластификатори, ултравиол�

Совршена големина : 7 (Л)*1 (В)*4,1 (Ч) инчи, Идеален За организирање на просторот на влезот и декоративен ѕидН

Прилагодливо парче нос за возење различни големини на завртки Моќен моторобезбедува 3500 вртежи во мину�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Баба сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој подарок и нао

【Целосна заштита на молња】 Заштитник на молња на пренапони усвојува коаксијална конструкција Уредот �

Материјал : Синтетичка Стп Кожа+Кадифена Постава+ Висококвалитетен Фланелен Ентериер Отстранлив Горен

"Крило Гундам Нула ЕВА" Како вистинска Оценка со детали се репродуцира преку користење на вистински тех�

Тип на затворање : затворање на патент (двоен патент) Приближни Димензии : 7,48 инчи(Л)x3, 14 инчи(W)x9, 84 инчи (Ж)

CC DevpackDebug е дебагер за Simple Link Sensortag Devpack за проширување на сензорот на функционалноста за дебагирање Тој с

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

Scroll