Свеж
Заптивки на CR 41171 Единечен заптивка за масло за усни - Цврст, 4,125 во вратило, 5,126 во OD, 0,438 во ширина, дизајн CRWH1, флуоро гумен материјал

Заптивки на CR 41171 Единечен заптивка за масло за усни - Цврст, 4,125 во вратило, 5,126 во OD, 0,438 во

Достапност: Достапно.
DEN 758.40

Цврст / Сплит : -Солид Дијаметар на вратило : -4. Цврст / Сплит : -Солид. Дијаметар на вратило : -4. SKF -бранови за заптивка на усните има метална OD и испорачува највисока стапка на пумпа во индустријата Синусоидно движење на оваа заптивка генерира до 30% помалку топлина и 20% помалку лесна инсталација на триење и цврста и точна вклопување во куќиштето, спецификации : Цврсти / Сплит : -Солиден дијаметар на вратилото : -4.125 во надворешен дијаметар : -5.126 во ширина : -0.438 Во типот на дизајнот : -CRWH1 Материјал за усни : -flooro гума (FKM) Тип на усна : -wave Број на усни на усните : -1 Обвинување : -Случајна кутија Дизајн : -Метал кутија, Внатрешен опсег на работна температура : -5 до 390 ° F Толеранција на притисок : -10 PSI Тип на заптивка : -Ротарна заптивка на вратилото/радијална вратило заптивка Пролет : -Гартер пролетен пролетен материјал : -Арбон челик Компатибилен абење Ракави : -99412 Компатибилни V-прстени : -401000; 401001; 401004; 401005 Тип на лубрикант : -ил или маснотии Опис на конструкцијата : -ил заптивка, усна на бранот SKF.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : ●2, 6 x 2,2 инчи (6,5 x 5,5 Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан Големина : ●2, 6 x 2,2 инч

Големина на конецот : 6mm / 024 "; Име на производот : Завршена орев; материјал : метал Тежина : 31g; Содржина на

Овој ракав за лаптоп изработен од водоотпорна Ткаенина Од Оксфорд со висока густина, што ефикасно ја по�

●Прилагодете Како Што Сакате●прилагодливиот топчест спој од 360 степени ви овозможува слободно да го п�

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

UsbC USB 30 q додавајќи USB 3.0 порта Компатибилна Со sony WHH810 USBC опремен уред поврзете тастатура, глувче, флешуред

●Компатибилни Модели Q : Компатибилен Со Samsung Galaxy A5 (2016), не е компатибилен со други уреди A5 ●Материјал● :

Розово Злато Тинејџер Украси : постојат 1 среќен роденден банер, 1 сјајот роза злато ОМГ ЈАС СУМ тинејџер�

Воздушни цилиндри Воздушни цилиндри Air Cylindersair Пневматски цилиндер со магнетни прстени SDA12 X5S SDA16 X10 S SDA20 X1

Барбер Две 30мм Монета Во собата Датум Варира од 18921915 Монети поставени во црна велур кутија...

Гумен ѓон ДОБРО ДИЗАЈНИРАНО : лесна мрежа за дишење и амортизирање на мека пена се чувствуваат мазни, по�

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Материјал : памук и Полиестер, детали За Големината : не големина, препорачуваме да купите 12 големини пог

● КРАЈНА ЗАШТИТА од ПАЃАЊЕ : Темелно тестиран под строги услови, Нашиот Случај За Заштита Од Удар За APPLE i

● Применливи Луѓе Што Се Користат За ефикасно заштитување на вреќи, завеси, шатори итн Таа е погодна за �

● Кутија За Моливи Со голем Капацитет : со димензија 8,86 х 3,54 х 4,33 инчи, оваа caseетика на куќиштето за молив

✅ Ставка : Етикета ✅ Боја : црвена / жолта / сина / бела боја ✅ Легенда : празно ✅ Материјал : винил ✅ Земја

Ова е нов ремен кој е поудобен и попрактичен од стариот Универзална Градната Коска со секој ранец Брава

Аберации Мерење, Ве Молиме Дозволете Грешка од 13 см и Бидете Сигурни дека не Ви Пречи Венец Од Морков12 До

[Безбеден и Пријателски] нашата дробилка за сечкање мраз од нерѓосувачки челик е исто така за ледени топ

Во согласност Со спецификацијата Сериска 3 30, компатибилна наназад СО SATA2 0; Во Согласност со спецификаци

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : отпорен на Истекување 360 ° дизајн за големи шишиња со вода Гумата прикачена на капачет�

Изработен од висококвалитетна пластика, правоаголниот дел е покриен со микрофибер кожа за уникатна тек

Пакет вредност : 4 пакет заменски капачиња од кал за шишиња со вода Камелбак со неверојатна вредност Нем�

11,5 см 4,5 во сад за пеперутки антички орнаменти за собирање порцелан учат мебел порцелански антички Дија�

Строги детали, генијален квалитет Убава и уникатна форма, создавајќи удобен простор Внимателно избрани

КАЛЕНДАР Светлите бои, креативните дизајни и прекрасните цртани модели на мечки ви даваат детско чувст�

УНИВЕРЗАЛЕН НОСАЧ НА ШИШИЊА СО ВОДА : пакетот содржи вкупно 2 вреќи со прашка со држачи за шишиња со вода,

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

●Поширока Компатибилност ● држачот За држач За десктоп таблети е компатибилен со 47"13" мобилни телефони

Заштитникот на екранот Tech Skin компатибилен со Huawei Media Pad е специјално дизајниран со употреба на прецизна �

Земја на производство : Кина; Материјал : најлон Нето тежина : 83g; Содржина на пакет : 200 (+ / 2%) PCSX PCB Reverse Support

Ги одржува документите организирани и на дофат Преклопете го задниот капак и јазичето за заклучување з�

Накит Емајл Стерлинг Сребрена Фиџет Спинер Прстени, Анти Анксиозност Се Врти Прстени За Жени Роденден Б

Држач за телефонски ремен футрола за ремени паричник Со клип Компатибилен со i Phone11 Pro Max / XS Max / 8p / 7p / 6p / Ко

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕСпецијално компатибилно со Стајлер За Дајсон Airрап (Не Е Добро За Флекстил На Ајкула

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Абсорбента и Брзо Сушење : Овие крпи за садови за миење садови се направени од партали од фротир, обезбед

простор алуминиум Лесен за употреба и практичен, носивост, решетка со повеќе ѕидови Оваа кука е изработ�

Крајното АБ тркало, нашиот тим го обезбедува конечниот дизајн на фитнес тркалото, што ви овозможува да п

Издржлива Четка За Пошта Од Не 'рѓосувачки Челик 316 : дизајнирана за чистење садови од леано железо и јаг�

[Големина] Диа : 60мм; Број НА ЛЕР : 48;Агол Степен : 80;Боја : Бела [80 Степен Широк Агол] Опкружена Плоча Илуми�

Scroll