Свеж
Обвитка за мраз за стапало на глуждот за повреди, ладно пакување со гел со ладна терапија, инстант олеснување на болката за ахилови тендинитис, плантарна фасцитис, ?

Обвитка за мраз за стапало на глуждот за повреди, ладно пакување со гел со ладна терапија, инстант олеснување

Достапност: Достапно.
DEN 1.67

Целосно покривање на мраз пакувања за глуждот : Совршено завиткајте ја целата област на глуждот и е најдобриот избор за олеснување на болката во нозете Користете директно по ладење половина час. Ја користи меката кадифен ткаенина пријателска со кожата за да им даде на нозете доволно удобност. За оток на глуждот и стапалото, плантарниот фасцитис, ахиловиот тетинитис, олеснување на потпетиците, зголемување на времето за заздравување, им помагаат на мускулите да се опорават по теретана или напорна активност, повреда или операција. Трајни и погодност : Мешаниот леден пакет на глуждот е изработен од мека, ткаенина што е пријателска со кожата исполнета со гел за професионално одделение, двојно запечатено најлонско ткаенина ефикасно ги спречува протекувањата и солзите, може лесно да се чуваат, трајни и удобни и трае подолго. Дојдете со 3 ленти : се вклопува во глуждот и стапалото за да можете да го добиете најдоброто можно олеснување од болката во глуждот. Со 3 ленти, нема потреба да го одржувате цело време, што може да се користи во седење, лажење и стоечки позиции, ефикасно смирувачки повредени мускули, зглобови и пост-оперативно закрепнување. Може да биде секојдневна употреба : Овој леден пакет на глуждот останува мазен и остварлив кога е замрзнат и може да се чува во замрзнувачот за подготвена употреба. По напорно вежбање во теретана, можете веднаш да се опуштите со овој пакет со мраз на нозете. Или по напорниот ден на работа, искористете го овој пакет со мраз на глуждот како топла или ладна компресија и ќе почувствувате дека заморот на денот исчезнува во еден момент. Флексибилни : Нашите пакувања со мраз на глуждот остануваат флексибилни кога се замрзнати, а премиум материјалите и дизајнот на двојни заптивки го прават пакетот за гел повторно да се користи и издржливо. Тој е многу погоден за семејни или спортски ентузијасти. Целосно покривање на мраз пакувања за глуждот : Совршено завиткајте ја целата област на глуждот и е најдобриот избор за олеснување на болката во нозете. Користете директно по ладење половина час. Ја користи меката кадифен ткаенина пријателска со кожата за да им даде на нозете доволно удобност. За оток на глуждот и стапалото, плантарниот фасцитис, ахиловиот тетинитис, олеснување на потпетиците, зголемување на времето за заздравување, им помагаат на мускулите да се опорават по теретана или напорна активност, повреда или операција.

За производот

Купувачите избираат и

ЏЕЈМС МЕГЕР СТАКЛО ЌЕЛАВ ОРЕЛ ШТАЈН1 парчиња Сликата го прикажува Орелот Штајн од две страни Потекло : Г�

Дел Број : 4инч HDMI LCD (H) 480х800, 4инч Отпорен Екран На Допир IPS LCD (Тип H), HDMI интерфејс, Дизајниран За Малина Pi Ко

Концептуално уметничко дело на италијанскиот уметник Серхио Фергола насловено "млада жена во Пејзажот"

3 во 1 комбинација алатка оптички влакна стриптизета алатката зелена стриптизета : отворена пора од 1,98 м�

❤ ❤ ❤ Овој елегантен тенок и заштеда на простор дизајн кабинет за складирање не само што може да се кор�

Специјално дизајниран Само Компатибилен Со Писар со 10,2 Дисплеј / Забелешка Воздух 2 (2021) И Забелешка Воз�

Висока видливост висока видливост крајот на црвената топка помага да се следи локацијата на јаскек во �

Прилагодено дизајниран За Фуџифилм Инстакс Мини Липлеј Хибриден Инстант Дигитален фотоапарат Тоа НЕМА

Топло, нелизгачко, отпорно на абење, а целокупната форма е убава и дарежлива Целата кожа е беспрекорна и

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Изберете помошник од долгата листа на моќни сојузници На Спајдермен и разменете помеѓу вебпрачката и и�

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

ПАКУВАЊЕ ОД 125 ПОДВИЖНИ ЛИСТОВИ ХАРТИЈА за ЗАВИТКУВАЊЕ : бела хартија За пакување весници за движење мер

Пребарајте Кригла За Ретрез за повеќе избори на кригла Од Ретрез Оваа Кригла е совршена за кампување, па

Големина на корпа : 27*23см / 10 Материјал : Изработен од врвна чипка и сатен, украсен со цвет и вештачки кора,

4слај; брилијантно обоени од двете страни Одлично за градежништво, уметнички проекти, душеци, монтирање,

Ве молиме проверете дали вашиот вентилатор е ист нашиот вентилатор пред да ја поставите вашата нарачка,

Пиштол Вежба Битови Карактеристики : Подобрување на ефикасноста на производството : Брзо Дупчење, брзо

1ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Оваа Ознака За Багаж На Ајфеловата Кула е изработена од Микрофибер стп кожа, Која е

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Дизајниран Од Пат Браво за Уметничка Галерија оваа печатена памучна ткаенина е од колекцијата Нектарин

Широка Компатибилност : држачот за лаптоп за биро е компатибилен со сите лаптопи од 10" до 17,3", како Што Е Ma

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11Та Генерација 6,8 Инчи Не се вклопува�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

[Материјал] : Нашата дрвена ознака направена од природно дрво, мазна и цврстаГолемина : 4инхх2, 95 инчи / 10см

Хидроколоидна Лента За Продолжување На Кожата : јачина На Ултра лепило, може да се закачи на речиси цела�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Точка Спакувани Количина : 100 / Пакет Користете печатач или копир за да креирате визиткартички со профе�

[Екопријателска суровина ]Изработена од силикон за одобрување на храна, нашите производи се отпорни на �

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне (10Ти Генерал) 2019 (Модел Бр J9 G2

Патување; кројачка продавница, хотел, дом, студентски дом, итн Главната функција на овој пароброд е да ја

ПРИЛАГОДЕНИ И ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ НАРАЧКИ : можете да побарате сопствена промена на кој било од нашите прои

Ние развиваме производи за решавање на предизвиците за украсување Нашата посветеност кон нашите клиен�

Моделите на сламките за пиење се симпатични и креативни, што ги прави повеќе за партиска употреба Сламк�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Најчесто користените 24 парчиња ја Задоволуваат основната животна употреба, Вклучува 8 ножеви за вечера

Scroll