Свеж
Влажна електрична подлога за греење за олеснување на болката во грбот, преносни влошки за греење за грчеви на вратот на коленото на вратот на вратот Топлосна подло?

Влажна електрична подлога за греење за олеснување на болката во грбот, преносни влошки за греење за грчеви на

Достапност: Достапно.
DEN 387.20

Подлога за олеснување за греење : Добро е луѓето за луѓето да уживаат во целосна релаксација на телото по напорниот ден на работа, Хобсир може да ви помогне Оваа електрична подлога за греење се загрева брзо и рамномерно, обезбедувајќи дополнителна топлина и удобност за промовирање на циркулацијата на крвта и да ги релаксирате уморни делови од телото. Влошките за греење за грчеви се идеални за олеснување на болните мускули на грб, рамо, абдомен, нога, врат. Исто така, испрскајте ситна магла на површината на подлогата за топлина за терапија со влажна греење за да обезбеди подлабока пенетрација. Преносна подлога за греење : Нашата голема подлога за греење од 12 "x 24" може да покрие максимален опсег на големи мускулни групи за да обезбеди целото олеснување. Долгиот кабел од 7 метри ви помага да уживате во топлинска терапија насекаде, како што се кревет, кауч или канцелариски стол. Превртете го и земете го насекаде каде што одите, тогаш можете да започнете да се одморите дома, во канцеларијата или во други прилики со користење на овој период подлога за греење на менструални грчеви. Нашата топлинска подлога е погодна за жени кои доживуваат менструални грчеви, канцелариски работници или спортисти. Безбедносна подлога за греење : Дизајнирано со прилагодување на топлина од 6 нивоа од 40 ℃ до 60. Нашата подлога за греење на вратот е лесна за употреба и може да ви помогне прецизно да ја пронајдете температурата што е само погодна за утеха на болни делови од телото. Со 4 нивоа на тајмер (30 до 120 мин) и автоматска функција, влошките за греење за грчеви ја зачувуваат енергијата и спречуваат прекумерно греење. Уживајте во Jessier Heat Pad, не треба да се грижите. Мека подлога за греење : Со ултра-мека кратка кадифен за материјал, ткаенините се меки и удобни, чувството на рака е восхитувачко. Нашата подлога за греење ве опкружува во целосна удобност, со меки ткаенини во богати текстури кои исто така ве одржуваат топло и нудат тактилна сорта. Нашата електрична подлога за топлина е машина што може да се пее за да се направи чистење без потешкотии, можете да изберете миење на рацете или машината според вашите потреби. Hobsir многу го погодува вашиот живот. Подлога за греење без грижа : За да го подобрите вашето искуство со влошки за греење, доколку има проблеми со квалитетот, драго ни е што нудиме замена или поврат за да го натераме секој клиент да има пријатно искуство за купување. Hobsir Heat Pad е топол производ за само-употреба, но и како подарок за вашата девојка, ќерка, мајка и пријатели. Исто така идеална идеја за подароци за Божиќ, роденден, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените. Подлога за олеснување за греење : Добро е луѓето за луѓето да уживаат во целосна релаксација на телото по напорниот ден на работа, Хобсир може да ви помогне. Оваа електрична подлога за греење се загрева брзо и рамномерно, обезбедувајќи дополнителна топлина и удобност за промовирање на циркулацијата на крвта и да ги релаксирате уморни делови од телото. Влошките за греење за грчеви се идеални за олеснување на болните мускули на грб, рамо, абдомен, нога, врат. Исто така, испрскајте ситна магла на површината на подлогата за топлина за терапија со влажна греење за да обезбеди подлабока пенетрација. Преносна подлога за греење : Нашата голема подлога за греење од 12 "x 24" може да покрие максимален опсег на големи мускулни групи за да обезбеди целото олеснување.

За производот

Купувачите избираат и

Бренд Dewalt Макс* Врв на вкрстениот слој Големина 2 внатре сива боја Тежина 20 грама Високи перформанси...

BZBYCZH компатибилен за NMBMAT 4715 KL04 WB30 DC12 V 0,72 A 2жичен 12038 вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вент

Севкупна димензија : 24 "w x 18" d x 26 "ч Кабинетот и електричното не е вклучено Максимален капацитет на тежина

●Компатибилен Со samsung Galaxy Z Flip 3 ® куќиштето Galaxy Z Flip 3 дизајнирано специјално За samsung Galaxy Z Flip 3 5 G ние обезб�

Quistise & Qty®Внатре во пакетот е 12 m3, 5 мини брзи врски 9 / 64 " брзите врски се долги 1,45 инчи, широки 0,72 инчи, дебе

★ Моливцина Големина на случајот : 19x7 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработен

Целосно заштитете го Вашиот ГБА СП, чувајте Го Вашиот Г Б А П изгледа ново цело време 100% Сосема Нов И Вис�

Дизајнот на мечка која држи форма на срце изгледа многу слатко и привлечно да се користи за чување накит

Напон на оценка : AC 250 V 15 A AC 125 V 20 A Големина : 3,1 x 2,5 x 2,5 см Големина на монтирање : 3,2 x 1,6 x 2,1 см Материјал : , ме

???? ?? ????????? (?) ??????? ???? ?? ??????? ?? (?) ???????? ?? ???????! ???????? ?? ???? ????? ???? ✰ ???? Дизајнирано со вашите потреби за патувања �

КАРАКТЕРИСТИКИБез ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За ДецаБез Остри Рабови на Аглите Додат�

Боја : Портокалова Користи 3 ААА батерии Алкалните батерии обезбедуваат до 6 часа континуирана светлина

Оваа симпатична поп картичка се одликува со труп двојка облечена со Дија де Муертос (Ден на мртвите) соч�

Садовите се изработени од пластика, која е безбедна и хигиенска Цел : Се Користи за организирање кујнски

☞ Материјал : калај (безопасен 、 нема да 'рѓа 、 нема да избледи) ✔ Лесно за инсталирање : Подготвивме чет

●Безжичен Car Play И Android Auto●компактниот безжичен адаптер За Карплеј е лесен за употреба и приклучува и иг�

[Масажарот за простата што навистина работи за потрошувачите] Овој масаџер на простата се дебагира спор

Идеален Комбиниран Пакет : секој комплет содржи 6 парчиња торби за организатори на ѕидови и 10 парчиња ја�

?Заштита на животната средина, отпорност на корозија, висока цврстина, не е лесно да ' рѓа ?Избрани високо

Бесплатно Редење, Заштеда На Простор : Во Споредба со другите резервоари за складирање на пазарот, дното

Направено од силикон безбеден од телото, без мирис, со сеопфатна технологија за врзување, повеќе хигиен�

Аквариум Чување Двобојна Шолја За Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја о�

Полиестер Еластично затворање Есенски Фустан : шорцеви со моливи домашни женски ситни под севкупните г�

KF0420 S1 HR вентилатор 12 V 1,6 W 40 × 40 × 20мм вентилатор за ладење Модел на вентилатор : KF0420 S1 HR...

Организација на таблети со Запишана Површина Користете ја закосената предна површина на плехот за орг�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Комплет од 4 Проѕирни контејнери од 1 мл со 4 Розови капаци Херметички, Течни Тесни Заптивки Бпа Слободен�

Дел # 8874901 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде�

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

Scroll