Свеж
Star Micronics TUP500 TUP592-24 Монохром 203 DPI прием печатач

Star Micronics TUP500 TUP592-24 Монохром 203 DPI прием печатач

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Повеќе за парите со овој квалитетен производ Повеќе за парите со овој квалитетен производ. Со компактен отпечаток и поддршка за помали ширина на хартија, TUP500 е добредојден додаток на линијата за печатачи на киоск на Star Micro Nics за да обезбеди решенија за голем спектар на апликации. TUP500 има индустрија водечка брзина на печатење до 220 mm/sec и голема сигурност на MCBF од 60 милиони линии. Иновативниот презентер за јамка спречува метеж за хартија со печатење на приемот во целост пред да му ја обезбеди на корисникот. Презентерот исто така користи технологија за снимање на документи со starвездени микроники за да ги повлече сметките оставени од корисникот, што резултира во зголемена безбедност на документи и област на почиста операција. Тип на dpimedia : Поддршка за прием Platform : Mac Platform Поддржана : PCPrint Color : Monochrome Product Семејство : TUP500 PRODUCT Тип : Директен термички печатач Комплетна употреба : Прием на печатење : escuttercutting Метод : Automatic Fonts & емулација Информации за инциденти : Со компактен отпечаток и поддршка за помали ширини на хартија, TUP500 е добредојден додаток на линијата за печатачи на киоск на Star Micro Nics за да обезбеди решенија за голем спектар на микроники на Appl Star, киоск, TUP592-24, термички печатач, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, 80мм, Термички печатач, триење, презентер, бара напојување 30781870 и картичка за интерфејс.

За производот

Купувачите избираат и

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

Бигфут држи пиво кригла Истурете го вашиот топол пијалок за да го откриете скриениот дизајн! Забавен по�

Висококвалитетен Материјал : Нашиот Подлога За Плута За Кучиња Дакел Вајнер е изработена од природна пл

100% Полиестер [Материјал]Оваа Сомотска Капа Е Изработена од Акрилни Влакна, Лесна, Удобно Се Вклопува, Ов�

Големина : 2,6 / 8Х2, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по�

Еден Лесен Ѕид Од колекцијата За Реставрација На Френклин 00 инчи Ширина : 8 Тип На Светлина : Осветлување

?Црна чипка пајажина и лилјак камин камин мантил шамија, ќе се зголеми мистериозен амбиент ?Широко се ко�

Роденденски Подарок Божиќен Подарок Размена На Подарок Девојки, момчиња ?Висок Квалитет : Слатките Чаши

Име на производот : Бакар Мијалник; Внатрешен Дијаметар : 12мм / 0,47 "Надворешен Дијаметар : 17мм / 0,67"; Дебели�

ГОЛЕМИНА : 145 инчи, комплет од 12 куки за туширање, погодни за дијаметар на шипки за завеси (0 КВАЛИТЕТЕН МА�

ДЕЛ БР : АТ070ТН84 Големина : 7 инчи Резолуција : 800€480 Тестиран екран, Загарантирана компатибилност...

Димензии на пакетот : 1,5 Lx 2,4 Hx 1,5 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,14 фунти Земја на Потекло : Сад...

Должината на пакетот е 8,89 сантиметри Висината на пакетот е 3 Ширината на пакетот е 6 Тежина на пакетот : 0,1

Тежина на пакетот : 1,474 килограми Димензии на пакетот : 7.62 W (сантиметри) Произведено Во Кина...

Мултифункционален : Црвена четка, погодна за поголем изглед делови, четки на двата краја може да се кори�

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

Може да застане исправено поради лулките што се преклопуваат и одвојуваат, нема повеќе досадни колапси!

Прекрасна Корпа за Отпадоци : ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ ова е лесна корпа за отпадоци Може да се стави на работ

Полиестер [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] Достапен во две големини11х11х11 инчи (Квадрат);15, 7х10, 6х1, 7 инчи (Правоаголник) д

1Издржлив и компактен;.Двојно огледало, лесно за носење Без разлика дали станува збор за автомобил или с�

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА На Поправниот Службеник ШОЛЈА ЗА КАФЕ : 11оз оваа одлична забавна кригла е совршена за е

Вметни Ширина( мм) : TNMG160404MS VP15 TF Број на модел : TNMG160404MS VP15 TF / TNMG160408MS VP15 TF Употреба : Надворешна Алатка За Вр�

Средство за Чистење дрво За Дрвени Маси, Кабинети, Врати и Многу Повеќе Содржи 98% Природно Добиени Состо�

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

Совршена Услуга : Ако Имате Какви било Прашања Во Процесот На Купување, Слободно Контактирајте Не, Ние ќ�

●RAM Меморија со голема Брзина и Огромен Простор qu16gb RAM меморија со висок пропусен опсег за непречено изв

Мини увокука приемник лесно обесени на увото, многу хигиенски и удобен Сите приемници можат да бидат ис�

?●Комплет ножеви за стек од 8°eiubuie стек ножеви вклучува 8 парчиња назабени ножеви дојдете во елегантна с�

●СОВРШЕН КОМПЛЕТ ЗА ГЕЛ за ПОЛИ нокти ● 2 различни и неверојатни гелови во боја кои се совршени за секој

●Разни Налепници За Анимеима 50 ПАРЧИЊА различни пакувања со трипи налепници Сите избрани налепници се

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење АБЕЗБЕДНОСТ брзата сува ткаенина е апсорпција н�

€Големина и Мерки H : 10 X L : 8 X W : 4 Инчи (26*21*11cm) Оваа Торба е Дизајнирана Со Максимално Ефикасен, Проширлив �

Дизајниран да одговара и работи како оригиналниот далечински управувач Лесна замена, Нема потреба од п�

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Scroll