Свеж
Фројд 04-138: 11/16 Двоен флејта директно со 1/4 Шанк

Фројд 04-138: 11/16 Двоен флејта директно со 1/4 Шанк

Достапност: Достапно.
DEN 230.08

Спецификации : Број на секачи 2, целокупна DIA 11/16 ", целокупна должина 2-1/8", Шанк Дија. 1/4 ", висина на карбид 3/4". Фројд Тико ХИ-густина карбид. Чисти кратења во цврсто дрво, иверица и композити. Користете ги рутерите за CNC, рачни и монтирани табели. Спецификации : Број на секачи 2, целокупна DIA. 11/16 ", целокупна должина 2-1/8", Шанк Дија. 1/4 ", висина на карбид 3/4". Фројд Тико ХИ-густина карбид. Чисти кратења во цврсто дрво, иверица и композити. Користете ги рутерите за CNC, рачни и монтирани табели. Опис на производот 11/16 “(Дија.) Двојно флејта директно од производителот Овие битови се намалени од другите директни битови заради прецизните агли на смолкнување и кука. Крај на бит -олеснување овозможува брзо паѓање. Покриено со ограничената гаранција за живот на Фројд.

За производот

Купувачите избираат и

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Материјал : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена ви�

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Држач на чадор : Изработено од трајно метално железо и издржливо, не лесно деформирана, висока стабилнос

Рустикален гроздобер стил смола сребрен тон роза и трн крст духовен wallиден декор Верски декор и подарок

Проширете го растојанието помеѓу вашиот компјутер и звучниците до 12ft Поставете го вашиот приемник или �

Чисто, неизбришано, несечено есенцијално масло од пеперминт Истурете неколку капки во следната бања и и

☁ Материјал изработен од 100% висококвалитетен полиестер Супермека, кул релаксација на смирувачките ма�

Висококвалитетна пумпа за спреј за боја на воздушна боја, лесна и издржлива за употреба Стабилни каракт

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Samsung Galaxy A12 ЗАШТИТА : Изработена од синтетичка кожа за заштита на вашиот

РФИД БЛОКИРАЊЕ ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ : Samsung Galaxy S22+ Плус 5 G (2022 објавен) паричник Кожа флип случај има 2 слотови к�

? Изработено од висококвалитетна пластика ABS, приклучокот за мозоци за заменување е многу силен, докажан

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Мали 8,3"(Л) х 2,9"(В) х 4,7"(Н), големината одговара за сите видови мобилни телефони, одржув�

Спецификации : Полнач за автомобили / адаптер / кабел ширум светот Влезен опсег на напон : 1224 V DC Компати

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

Производ 1 : Заклучување на прозорецот или лизгачката врата : Овој прозорец или безбедносната лента за л�

Трансформски калибар адаптер прстен, може да се монтира на предниот дел на леќите за да се постигне разл

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

1 Лесно прикачете ги фотоапаратите Go Pro Hero на вашите стативи со овој алуминиумски рамен површински монти

【Супер удобна】 Поддршка за лак, ефикасно рамнотежа на притисокот, го намалува стресот на нозете Нашите

Го поврзува Активирањето На Миопс Со Камерата Конектори : 2,5 мм Приклучок На N3 со Dc2 Врска Растеглив спир�

Големина : 290mm x 290mm x 3mm За да печатите со ABS или PLA и други материјали, лесно прскајте ја површината на стак�

Овој фино извајан архитектонски украс е фрлен во цврст камен материјал и внимателно завршен за да се из�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Погоден за квадратна торта од 8 инчи Рачниот дизајн го прави попренослив Дизајнот на запечатување спреч

? Комплетот за сликање со дијаманти содржи алатки за поддршка, како што се пенкало за вежбање, пластична

Кул и суво Минијатурна новина Вредност на лицето долг век на траење на батеријата Низок шум, лесен и пре�

Погоден за употреба во домови, канцеларии, простории за состаноци и други места, безбедни и издржливи Кр

Идеален за стружење етикети и налепници од стакло, шофершајбни итн Цврста и издржлива полимерна констр�

Категориите на производи што моментално ги продава Еујгов се индустриски, хардверски, инструментални, �

24v ЛитиумЈонската батерија обезбедува енергија без бледнее без губење на меморијата по полнењето Висок

Елегантен дизајн и разноврсност, што се користи за прикажување кекси, свадбени колачи, десерти, колачињ�

5 СЕЧИЛА : Надградениот 5Сечилото ќе обезбеди поголем волумен на воздух, пренасочувајќи го топлиот возду

[Полнење и 4000m Ah Power Bank] Кампот за кампување има вградена батерија за полнење од 4000m Ah, така што фенер за ка�

Scroll