Свеж
Кожна дупка удар, заменлива кожна удар за појас

Кожна дупка удар, заменлива кожна удар за појас

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Материјал : Сечилото е фалсификувано со врвен јаглероден челик, со прецизно растојание за израмнување и долг животен век Длабоки флуидни дупки за чипови : Лесно отстранете ги големите количини на остатоци за неспокојно дупчење. Високи перформанси : Севкупна висока температура на топлина, висока цврстина и издржлива. Заменлива удар : Главата може да се замени, лесна за замена, добра алатка за рака за занаети за DIY кожни занаети. Применливост : Алатката за кожа на кожа може да се користи за да се прободат дупки во меки материјали како што се кожа, ремени, чевли, платно, итн. Материјал : Сечилото е фалсификувано со врвен јаглероден челик, со прецизно растојание за израмнување и долг животен век. Длабоки флуидни дупки за чипови : Лесно отстранете ги големите количини на остатоци за неспокојно дупчење. Високи перформанси : Севкупна висока температура на топлина, висока цврстина и издржлива. Заменлива удар : Главата може да се замени, лесна за замена, добра алатка за рака за занаети за DIY кожни занаети. Применливост : Алатката за кожа на кожа може да се користи за да се прободат дупки во меки материјали како што се кожа, ремени, чевли, платно, итн. Материјал : Сечилото е фалсификувано со врвен јаглероден челик, со прецизно растојание за израмнување и долг животен век. Длабоки флуидни дупки за чипови : Лесно отстранете ги големите количини на остатоци за помазно дупчење. Високи перформанси : Севкупна висока температурна термичка обработка на топлина, висока цврстина и издржлива. Заменлива удар : Главата може да се замени, лесна за замена, добра алатка за рака за рака за DIY кожни занаети. Применливост : Алатката за кожа на кожа може да се користи за да се прободат дупки во меки материјали како што се кожа, ремени, чевли, платно, итн. Спецификација : Тип на ставка : Кожа за пакување на кожа : Список на челични пакети : 1 x Hand Lever6 X додатоци.

За производот

Item Type:
 Leather Punch Set
Material:
Steel
Package List:
1 x Hand Lever:
6 x Accessories:

Купувачите избираат и

Аспиратор За Објектив За Блокирање На Вишокот Сончева Светлина И Заштита На Вашиот Објектив Од Случајн�

[Надграден Ph Метар] : Користење сонда од легура на титаниум со поголема чувствителност, давајќи сигурни �

Тиг Заварување Потрошен Материјал Алумина Керамичка Млазница Реф : 13н13 #10 Дијаметар 16мм & 5 / 8"...

100% нерѓосувачки челик обезбедува долготраен најсовремена и може да се стерилизира без ' рѓосување Голе�

Винарски Врвови за Жени Божиќ црн петок зделки 2022 Пуловер Нормално Време На Испорака : 1018 Дена Почитуван

●Топли Совети●најновиот фирмвер претрпе поправање грешки и оптимизација на фирмверот Ви препорачува�

Голем пластичен шприц од 100 КУБИКА со прикачена цевка долга 31,5 инчи, идеална за инјектирање, одвод на теч

Најдобро се користи за теретана, во канцеларија, покрај базен, социјални настани и забави [Кафето Остану

[Најново И Најголемо] Објавено Во 2022 Година Прецизната Работна Површина На Работната Станица Т3660 е најн�

€● Премиум Капак за Количка 2во1 : Дизајниран Како Капак За Количка за бебе, но работи фантастично и како

[Безбедност без сечила]вентилаторот без сечила прифаќа затворено движење без сечила од 48 парчиња турби�

100% Полиестер €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа висечка торба за пелени е изработена од полиестерски материјал �

Овој комплет за конектори вклучува 150 конектори за жица за заптивки за лемење, доволно за да ги користит�

ЗА ДИЈАМЕТАР НА ДИМНИ КАНАЛИ60w Вентилатор ЗА Оџаци за Дијаметар На Димни 1320см, Електричен Вентилатор Шт�

Tsl2561 Сензор За Осветленост Сензор За Осветленост На Инфрацрвена Светлина Сензор За Осветленост...

ДИЗАЈН : дизајн на шарм За Отпечатоци Од Кучиња, со боја на сјај, 10 светла и живописна боја за да ги задово

Стерилни завиткани : секој шприц е поединечно запечатен, чист, безбеден и стерилен, добар за есенцијално

Производ 1 : 400 LB КАПАЦИТЕТ : Bora Portamate Мобилен База Комплет PM1100 е индивидуализира за да се приспособат на б�

Лесно се чисти, совршено е за области со голем сообраќај како бањи и кујни, бидејќи се спротивставува на

ФИОКА за СЕРВИРАЊЕ во ОБЛИК НА ЛИВЧИЊА изработена од врвни материјали и практична за употреба СТЕК ПЛОЧ

●Повеќе Употребипечатените платнени козметички кеси лесно се чистат и мијат, имаат доволно простор да

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење 92% Полиестер 8% Спандекс...

ЗАМЕНЛИВИ ИНСЕРТИ можете да го испратите како подарок за вашите пријатели кои сакаат стрелаштво или ве�

Топла И Ладна Вода Мултифункционален, Интерфејс Со 4 Точки, Лесен за Инсталирање Минимален Притисок на В

Професионалниот стерео микроскоп со држач за столб има долго работно растојание за да им овозможи на ко

Материјал : ТПУ, гума Големина : 16, 3х5, 5см Тежина : 160гр Пакување : 1х Соединение Лак Стабилизатор Ефикасен �

Произведени на 200мој фолија ca мотивголемина ca 14,9 во x 9,8 во ( ca 38 см x 25 см голема Доаѓа со Упатства / Опис / �

Сите фотографии од производот се вистински од нашата камера ФИТ : бмв З4 серија З89 Роудстер 2009.7 Со Станда

Блинки Забава! Гарантирано Задоволство Контактирајте Со Магијата мет за помош Ние стоиме зад нашите пр�

Користење висококвалитетен челик, добра еластичност, површинска обвивка, издржлив, отпорен на прашина �

Одлично за топли или ладни пијалоци Уживајте во вашата омилена разновидност на алкохолни или безалкохо

Рамен Приклучок За НапојувањеИзмерен само 0,39 инчен аголен рамен приклучок, овој рамен ѕиден приклучок �

Чипсет Со високи Перформанси Од Класа 10 и стапки на пренос на податоци Со Голема Брзина до 100mb / s* читање �

Јаглероден челик фосфат обложени тело Тефлонски седишта / пломби Делрин со седишта со молибден дисулфи�

Точка : Флексибилни Метални Црево Работен Притисок @ 70 F : 718 Радиус На Свиткување(Во Спецификации : Точка

Поголем капацитет за размена на јони од касетите на другите производители Пониски трошоци за замена на

Овој комплетен комплет ги содржи сите потребни компоненти за замена на издувните гасови (Опрстени, држа

●Компатибилен Модел● Оваа прилично симпатична футрола за телефон е специјално дизајнирана за Iphone 12 Pro

Прекрасни Подароци : нашите шолји за кафе за патување ќе Бидат внимателни и одлични подароци за идеја за

ОГЛЕДАЛО ЗА БРИЧЕЊЕ БЕЗ МАГЛА : потребни Се само 12 минути загревање, надградбата на RRtide електронската за

Куче Тато Гроздобер Рингнек Тамблер 30оз Корги Тато Нерѓосувачки Челик Чаша Татко Миленичиња Љубовник Д

100% 70д Рип Полиестер Необложена постава Затворање на патент Лесен и тежок лесен случај за монети изработ

Одлично за излози, ресторани, продавници за малопродажба, камиони за храна или приколки за концесии! Вис

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипов

Scroll