Свеж
CyberPower PDU81005 префрлен метар-по-излез PDU, 100-240V/20A, 8 продажни места, 1U RackMount

CyberPower PDU81005 префрлен метар-по-излез PDU, 100-240V/20A, 8 продажни места, 1U RackMount

Достапност: Достапно.
DEN 10511.84

Cyber Power PDU81005 е единица за дистрибуција на моќност од 8-излез, 1 U Rack Mount мерен по излез (PDU) 8 IEC-320 C13 излезни места, 100-240 V/20 A 10 FT Влезен кабел за напојување со приклучок IEC-320 C20. Идеално за центри за податоци и мрежни плакари, оваа единица обезбедува мониторинг на електрична енергија на ниво на излез во реално време, заедно со индивидуална контрола на излезот за далечински рестарти, пролевање на оптоварување, контролирано велосипедизам и многу повеќе. Под мерење на електрична енергија по излез : Обезбедува информации за количината на моќност што се извлекува од секој излез, секое коло и PDU како целина. Автоматски известувања за настани : Обезбедува непосредни ажурирања за настани за напојување преку е -пошта, СМС -текст или стапици на SNMP. 3 -годишна гаранција - го покрива PDU за три години и поврзана опрема онолку долго колку што го поседувате производот. PDU^(2) кратки држачи за монтирање^(2) Долги држачи за монтирање^(12) M4 X8 завртки^(6) M5 X12 завртки/мијалници^фиока за задржување на кабелот^(6) M3x6 завртки^(12) Кабелски врски^RJ45/DB9 серијал Кабел^Упатство за корисникот^Регистрација^картички за преземање. PDU^(2) кратки држачи за монтирање^(2) Долги држачи за монтирање^(12) M4 X8 завртки^(6) M5 X12 завртки/мијалници^фиока за задржување на кабелот^(6) M3x6 завртки^(12) Кабелски врски^RJ45/DB9 серијал Кабел^Упатство за корисникот^Регистрација^картички за преземање.

За производот

Купувачите избираат и

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

ArgComploth LtdNew Goods Boutique Diamond Model Please Please Spanking Padde BDSM Fetish Sustoy Whips, еротски секс производи за жени возрасни секси и

Помогнете му на држачот на топла рачка тие се, лизгаат, можат да се користат како нараквици во рерна Рака

Користете ги вашите поени во НБА за да отворите Ultimate Team* пакувања и да го изградите вашиот тим во живо Ultim

Griddle, Electric, Countertop, 40 "W x 19" D Површината за готвење, 1 / 4 "Тешка полирана челична плоча, вградена тава за капењ

Стил : единечен држач единечна дупка Број на рачки : единечна рачка Основен материјал на вентилот : Керам

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

ДЕКОР ВО ЏИФИ : Претворете ја обичната маса во афера со 5 ѕвезди Салфетките за повеќекратна употреба мно�

★ Прилагодлив агол на огледало со дизајн на вртење ★ Пакетот вклучува : 1 х огледало ★ Материјалот на шк

Спецификација : Модело : WJ C9 Bluetooth micro SD / TF картичка radio fm potencia : 1 x 5w Input Напон : DC 5 V Батериски капацитет : 1200

Светилката усвојува алуминиумски процес на печење со висока температура и стаклена абажур со висока тр

100% Полиестер ●Симпатичен дизајн● : забавниот дизајн за деца ја освои љубовта на многу деца...

Проблеми со гаранцијата : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите Ако имате

Продаден како 4 / картон Затворањето на жицата и копчињата ја одржуваат содржината безбедна дури и ако к�

Предмет : Пролет на заварен сечило за гас Тип : Пролет на гас Материјал : челик Сила : 157,4 lb Големина на низ�

Замена, ве молиме забележете ставка за замена може да не работи со сите функции како оригинални Осигуре

Пакетот вклучува : 20 парчиња М4 квадратни ореви Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Висококвалитетни квад�

Дизајн за i Pod 7 & i Pod 6 Флип случај со две слотови за картички, слот за слика за слика и слој за готовина...

? [Антисјај] Два (2) наградувани заштитници на екранот против сјај, прецизно намалување за да одговараат н

Ова е комплет за пластичен модел Потребно е собрание и сликарство Бојата и лепак не се вклучени Содржи д

【Големина】 : 10x8ft 【Материјал】 : Надграден полиестер Перење, пеглана и неиспарлива Лесно носење и може д

Црево : црево за ламби, зацврстено универзално црево, слободно да се прилагоди во сите правци Греење : Ун�

Случај за камера Go Pro : Заштитно куќиште за куќиште изграден за Go Pro Hero 5, Hero 6 и Hero 7 Вклучува плоча за монти�

Премиум материјал користејќи висококвалитетен не'рѓосувачки завиткан со Rhinestone Совршен занает Случај�

Кутијата со квадратни пилули е компактна Лесно се вклопува во џебовите, ранци, чанти и торби со дуфели д�

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Шарена керамичка плочка ноќна светлина Мерки 6x4x3 инчи Направено во САД од нашите уметнички дела Нашите �

Тип на производ предавател на притисок Направени во Соединетите држави Управувано со инструменти Двај

❀ Клиповите на растенијата се изработени од пластика, за да се поправат растенијата на трска, жица или г

Ултра мека, издржлива, еднократна и пријателска за перење Дизајнирано да биде безбедно и ефикасно корис

Композитна рамка Антирефлективни леќи Ширина на леќи : За соодветна големина на моделот милиметри...

Scroll