Свеж
MICHAELPRO MP003065 90 степени за заклучување на цревото за прицврстување на цревата

MICHAELPRO MP003065 90 степени за заклучување на цревото за прицврстување на цревата

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

Овие фалсификувани клешти за прицврстување на цревата се користат за олабавување и отстранување на стеги на цревата Користете го на типот на прстенот и пролетниот стил на рамен опсег, натоварени прстиња на црево и клипови. Работи на сите видови на стеги, вклучувајќи морски, авијација, автомобилска, особено применлива за поголеми возила. Користете ги за пролетни стеги кои се движат од 3/4 "до 2-3/4", исто така. Единствено дизајниран со "Waffled" Заби за зафат обезбедува подобар и поцврст зафат, а зафаќањето на заклучувањето на аксијалниот тип овозможува лесен пристап. Се одликува со заклучување на двојно шарки Механизмот додава потпора за помал замор на корисниците и механизам за брзо ослободување за лесно прилагодување на отворањето на вилицата. Овие фалсификувани клешти за прицврстување на цревата се користат за олабавување и отстранување на стеги на цревата. Користете го на типот на прстенот и пролетниот стил на рамен опсег, натоварени прсти на црево и клипови. Работи на работи на Сите видови на стеги, вклучувајќи морски, авијација, автомобилска количина, особено применливи на поголеми возила. Користете ги за пролетни стеги кои се движат од 3/4 "до 2-3/4". Единствено дизајниран со заптивки за зафат на „Waffled“ обезбедува подобар и поцврст зафат, а зафаќањето за заклучување на аксијалниот тип овозможува лесен пристап. Се одликува со механизам за заклучување со двојно шарки додава потпора за помал замор на корисниците и механизам за брзо ослободување за лесно прилагодување на отворањето на вилицата. Овие фалсификувани клешти за прицврстување на цревата се користат за олабавување и отстранување на стеги на цревата. Користете го на типот на прстенот и пролетниот стил на рамен опсег, натоварени прстиња на црево и клипови. Работи на сите видови на стеги, вклучувајќи морски, авијација, автомобилска, особено применлива за поголеми возила. Користете ги за пролетни стеги кои се движат од 3/4 "до 2-3/4", исто така. Единствено дизајниран со "Waffled" Заби за зафат обезбедува подобар и поцврст зафат, а зафаќањето на заклучувањето на аксијалниот тип овозможува лесен пристап. Се одликува со заклучување на двојно шарки Механизмот додава потпора за помал замор на корисниците и механизам за брзо ослободување за лесно прилагодување на отворањето на вилицата.

За производот

Купувачите избираат и

1 Бојата На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Поради Разликата Во Светлината И Екранот...

Абсорбента инконтиненција долна облека која секогаш брод дискретно Брзото јадро ве покрива од напред к

Со шик и модерен дизајн, може многу добро да ја украси вашата торта Декорацијата во кујната, просторијат

Самолеплива етикета на starвездите За инвентар и обележување Етикетите можат да се напишат со пенкало ил�

Складиште за заштита од жито може да постави деоксидатор, ѕвезден анасон, лук итн, за да се спречи одгл�

Безбедност заоблени рабови Лесно може да се намали во големина на самото место Вкупна дебелина 3 / 8" (9 мм)

12 х филтер за пена медиумски влошки Погоден За Аква Јасно 110 / 500 Стапици Честички И Остатоци Ја Подобрув

1 €Големина : 7 x5 ft (2,1 x 1,5 m); Роденденска Позадина Лесен, лесно складирање и носење ●Одличен Квалитетен Ма

Пелети што тонат совршени за постудено време Формулата богата со витамини помага во плодноста и виталн�

Глиф, BBPR16000 ENT, Blackbox Pro 16tb Надворешен Десктоп Хард Диск, 7200 RPM, Претпријатие Класа, USBC (31) (Работи СО USB3.0, Thunderb

Големина : 8x12inch Пакет : Акрилен дијамант, 1 платно без рамка, 1 дијамантски лепливи пенкала, 1 лепило, 10 в�

?Висококвалитетен Материјал : Сечилото за Вилушка од Лубеница 2 во 1 е изработено од нерѓосувачки челик

Убаво рачно изработени и врежан Со Сртот На Шкотскиот Клан Држи 6 мл од вашиот омилен пијалок за секоја п

Telephone headset with RJ9 jack for Cisco IP phone 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G

1 / 2 " погонски хром ванадиум приклучок со хромирана завршница отпорна на корозија 22мм хексадецимален би

【Материјал】 Битката на рутерот има остри сечење на легура на карбид со подобра отпорност на абење и до�

Премиум Челик Со Голема Брзина Reamer Стандард Флејта 3Станови на Стеблото Грејачи дизајнирани за зголему�

Добредојдовте Во Мојата Продавница, Ние ќе Ви Обезбедиме Квалитетна Услуга Вкупна Големина : 43,5 € 35,5 € 8

Природните стапчиња од масно дрво го олеснуваат палењето оган 20фунта кутија Користете за полнење на ва�

Една машина со повеќекратна употреба] Литиумските батерии можат да се користат во различни сценарија, к

Трико за вратот на халтер со двојна солза назад Полица градник поставата Повлечете го затворањето Не Пе

Минималистичкото Огледално Светло, Кое носи Одлично Осветлување На Вашето Секојдневно Миење, Облекува�

За шематски локација 9 само Погледнете го описот на производот подолу за поставување на возилото или за

Големина на матрицата5 "х8"(5 инчи * 8 инчи) Големината од 5х8 инчи е големината на матрицата, а не големината

Цилиндрични Конектори Цилиндрични Конектори1 Парчиња Терминална Разводна Кутија Униполарен Сплитер 1 �

Nottyboy прекувремено директно wallид со долготраен кондом со машки генитален десензибитор лубрикант за да г

SEAM : Brazed, Материјал за поврзување : Бакар, терминална врска : Crimp SEAM : Brazed, Материјал за поврзување : Бакар, т

Дојдовен битрат : 80 Mbps Бит во заминување : 160 Mbps Максимална резолуција за снимање : 12 MP (4 K+) Внатрешни залив

®Големина и дијаметар На Тркалото : 40мм / 1,57"; Дијаметар На Конецот : 10мм / 0,39"; Должина на Конецот : 15мм / 0,59"

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Мини секач за метал Брз и лесен начин за намалување на благ челичен лим до 16 SWG (1,6 mm) Откако ќе се монтира �

Тип к термопар игла сонда за следење на температурата во индустриски апликации со широк спектар на темп

Комплетот содржи сè што е потребно за да се создаде книга за меморија од 12 инчи од 12 инчи 20 страници со вр

Изработен од висококвалитетен бамбус, цврста конструкција со гумени влошки против лизгање на нозете Се

кожа Внатрешност : 1 заден џеб со патент, 1 заден џеб за лизгање, 2 предни џебови за лизгање Надворешност : 2

Разновидни куки за тавани за монтирање wallидови разубавете го вашиот дом или градина со висење на фидер�

Идеален за разделување трупци со средна до голема големина Дизајниран за максимална ефикасност за да в�

Број на модел : Реле Модул со Оптоспојувач Апликација : Компјутер Напон на напојување : 5v / 12v Опис : Потекл

Директно Шанк Светла завршница Дијаметар на Шанк : 4600 инчи Chucking Reamer доаѓа со директно тресење, 0,4600 инчен

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи Ваш�

100% сосема нов, висок квалитет Може да се користи постојано Лесен за употреба или инсталирање...

Нашата перница за одмор на ноктите е направена од супериорна кожа од микрофибер, мека и удобна за вас и к

100% стп Горен Материјал : стп чизми за жени чизми до колена женски чизми до бутови чизми платформа чизми ж

Направено од смола Прекрасно текстуриран изглед сличен на камен Триножник назад за маса дисплеј, Плус з

Изработени од нерѓосувачки челик 304, еластичност отпорна на корозија при високи температури и ниска маг

Scroll