Свеж
Интелигентна шамија за греење USB Електрично загревање Топло Божиќно печатење Шамија на вратот ладна зимска топлина глава

Интелигентна шамија за греење USB Електрично загревање Топло Божиќно печатење Шамија на вратот ладна зимска

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

Брзо греење : По притискање на 3 секунди, можете да ја почувствувате топлината на температурата што се шири во вратот за циркулација на крв и удобна релаксација 45-минутно автоматско и прегревање гарантира. 3 Ниво на греење : Три контрола на греење, соодветно 60 ° C, 50 ° C, 40 ° C Едно копче може лесно да се прилагоди, старите и децата можат лесно да ја користат. Како да се користи : USB користете 5 V банкарска банка за употреба. Кога е USB-кабелот, може да се користи со поврзување на USB-уредите за порт, како што се мобилно напојување, персонален компјутер и други 5 V уреди за напојување со низок напон, што е побезбедно за употреба. Удобни материјали што се перат : Шамија за греење користи дише и ултра лесен материјал. Удобен памук со пристојна еластичност. Целата шал е може да се мие постојано, лесен за чистење, не плашете се од потење при употреба. Совршен подарок : Одличен Божиќен подарок за да ги задржите вашите најблиски топли во текот на зимата. Исто така одлично за родендени и други прилики. Погоден за возење велосипед, пешачење, кампување, риболов и други активности на отворено во есен и зима. Брзо греење : По притискање на 3 секунди, можете да ја почувствувате топлината на температурата што се шири во вратот за циркулација на крв и удобна релаксација. 45-минутно автоматско и прегревање гарантира. 3 Ниво на греење : Три контрола на греење, соодветно 60 ° C, 50 ° C, 40 ° C Едно копче може лесно да се прилагоди, старите и децата можат лесно да ја користат. Како да се користи : USB користете 5 V банкарска банка за употреба. Кога е USB-кабелот, може да се користи со поврзување на USB-уредите за порт, како што се мобилно напојување, персонален компјутер и други 5 V уреди за напојување со низок напон, што е побезбедно за употреба. Удобни материјали што се перат : Шамија за греење користи дише и ултра лесен материјал. Удобен памук со пристојна еластичност. Целата шал е може да се мие постојано, лесен за чистење, не плашете се од потење при употреба. Совршен подарок : Одличен Божиќен подарок за да ги задржите вашите најблиски топли во текот на зимата. Исто така одлично за родендени и други прилики. Погоден за возење велосипед, пешачење, кампување, риболов и други активности на отворено во есен и зима.

За производот

Купувачите избираат и

74% Памук, 23% Најлон, 3% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење КЛАСИЧНИОТ ИЗГЛЕД НА ЈАЗОТ : Дај�

Пакет од 2 налепници 3 "x 2,5" секој Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници

Име на производот : прекинувач за слајдови; Позиција : 2 Терминален број : 3 пин; Тип : СПДТ, вклучено / исклу

Конструирана од тешка челична плоча со завршна облога во прав и вклучува индустриско одделение Uзавртк�

Гума Предвремено затворање Двогледот 10 € 22 Има Зголемување ОД 10 X И Оптика Bak4 PriSm Создавајќи Супериорна �

SIZE CHART : ✅Medium Size (1013) fits Shoe Size Men 8105 ✅Large Size (1315) fits Shoe Size Men 1112.5 / Women 1214 ✅Small Size (9 11) ни одговара мажи со големин

Мрежа Мрежа поставата Предвремено затворање Машинско Перење ?10 Џебови : така е, има 10 џебови! ! ! Има голем

【Соларна енергија】 : Сончева енергија, еколошки производи, без употреба на трошоците 【Инсталација】 : �

ДИЗАЈН НА ОТВОРАЊЕ од 180° : дали сметате дека багажот е премногу гломазен, ранците се премногу незгодни з

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

Лесен за Употреба : копчињата за кучиња за комуникација се лесни за употреба Префрлете СЕ НА РЕЦ, притис�

Користете за прецизни намалувања на 90 степени и го намалува клиренсот на KERF на дебелина на сечилото Нап�

Дизајниран За Нов Мајкрософт Површина Про 7 + (2021) / Површина Про 7 (2019) / Површина Про 6 (2018) / Површина Про

користејќи висококвалитетна кожа, многу добро изработена Податоци за рамената на рамото, различни гол�

Материјал : Направено од постелнина Рустикален, издржлив и еднократно Големина : ШиринаДолжина13inches19inches

95%Полиестер, 5%Спандекс???Целата продавница има ниски цени / големи промоции, добредојдовте да влезете во

Филтер за навлажнувачки замена на HQRP® ; Замена за остар FZC100 MFU / FZC100 MF ; Lifetime Filter : До 2 години; Перење и едн�

Буково Дрво Произведено во САД Или Увезено Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

Материјал : карбид метал; Количина на забите : 120; Дијаметар : 250мм / 10 "; Арбор : 25,4мм / 1" Еден намален прстен

【Полесни од алуминиумски столбови за патеки】 лесни столбови за пешачење со етрол целото тело со помош

Одговара на 13 „врат, 20“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

Бастењето, искачувањето или покривањето на овие може да одговараат на различни резервоарски системи и �

€Rgb Лента Светла} овој штанд карактеристики RGB лента светла на двете страни на ладење штанд Со прекинува

??? Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте не првоВенчални

Земја На Производство : КИНА; Материјал : АБС Нето Тежина : 20гр; Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)Поддршка за Ра

? ? 【3 прилагодлива на температурата】 Температурата на подлогата за греење е прилагодлива на три нивоа,

95% Полиестер, 5% Спандекс ??①По Купувањето Ако некогаш наидете на какви било проблеми или имате какви бил�

1 : Најдобар подарок : Дрвените знаци прават одлични прикази во вашиот дом и домовите на вашите пријател

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени...

Тинејџерски Момчиња Прстени Прилагодливи Прстени На Палецот Буци Машки Прстени Бран Прстен Мажи Запад�

Хибрид на вакуум цевка влез тампон + дкласа звучник засилувач (АБкласа слушалки засилувач вграден) Елек�

Модел : 68300900 Компатибилен за : Хетронски далечински управувач Капацитет : 2100мах Батериите за полнење мож

Производ SKU : XER008 R12898 Главни преполнувања за производител на брошури со голем волумен и производител на �

Комплетот за мириси на нане Mitflor вклучува серија на минијатурни ароми; Во секое масло, белешката на осве�

Материјал со висок квалитет изработен од крпа, крпа од ткаенина во Оксфорд, наредена со сунѓер Издржлив

Вуд Произведено во САД Или Увезено ✿ крајот на книгата е направен од буково дрво, кое е густо и издржл�

Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој Функција : Машина Притисн�

Директна замена на стилот на ОЕ OE стил на воздух / електрични конектори 100% компатибилен со фабричкиот во

ЗОТАК ИГРИ На среќа Ge Force GTX 1650 4 GB GDDR5 Интел 11Та Генерација Јадро i5 11400 F 2.4 GHz Турбо) 6Јадро / 12Нишка Процесор.

Scroll