Свеж
FINPAC Hard Laptop Sleeve with Accessory Pouch for MacBook Pro 13-inch M2 M1 2022-, 13.3'' MacBook Air 2022-2018, MacBook Pro 14-inch 2021, Dell XPS 13, Surface Laptop, HP, Acer, Black

FINPAC Hard Laptop Sleeve with Accessory Pouch for MacBook Pro 13-inch M2 M1 2022-, 13.3'' MacBook Air 2022-2018,

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

【Широка компатибилност】 Внатрешна димензија : 13,19 x 9,25 x 0,79 инчи, компатибилен со 13,6 "Mac Book Air M2 A2681 (2022), 133" Mac Book Air M1 A2337 A2179 A1932 (2021-2018), 13,3 "Mac Book Pro M2 M1/A2338 A2251 A2299 A2159 A1989 A1706 A1708 (2022-2016), Mac Book Pro M1x 14 "A2442 (2021), 12.9 '' i Pad Pro 5th/4-ти/3-ри генерал (2018-2021), површински лаптоп 3/2, Dell Inspiron 13/xps 13, и други Dell/HP/Samsung/Acer/Toshiba/Tablets до 13 ". 【Shockproof Laptop Schaive】 Finpac 13-инчен Mac Book Air/Pro ракав се состои од полу-тврда EVA школка со анти-гребење полиестер за да ги заштитите вашите лаптопи од Надворешен шок, гребнатини, прашина и испакнатини. 【Супериорен заштитен ракав】 Овој ракав на лаптопот се определува со табели со дебели 5 мм, му обезбедува на вашиот компјутер/таблет со 360 ° сеопфатна заштита и премиум и трајни патенти на YKK за безбедна и долготрајна употреба. Организатор за технологија за патувања】 Tech додаток торбичка е направена од полиестер + меки поставени материјали, кој е дизајниран за адаптери за напојување Mac Book Air/Pro и други дневни технолошки додатоци. Можете да ги чувате ушите, адаптерот за напојување, кабли за полнење, флеш -погони, USB центри, магичен глушец и пенкала во движење. 【Вашиот деловен партнер】 Големина на ракавот на лаптопот : 13,58 x 9,46 x 1,38 инчи, мала додаточна торбичка Големина : 9 x 6 x 1,5 инчи. Идеално за бизнис, канцеларија, училиште и патување. Минималистички ракав за лаптоп со лента за рака и торбичка за бонус за складирање, или можете да ги лизнете во вашите чанти, ранци или багаж. Покажано од гребење. Надворешно отпорно на вода. Здроби-докажана Ева тврда обвивка. 5мм подлога за апсорпција на шок. Висока еластична торбичка за ликра.

За производот

Купувачите избираат и

●Украсете Ги Очите Q Доаѓа со бесплатен лепак за трепкиОблечете ги овие тенки и долги лажни трепки и ваш

HQRP® Навлажнувач Филтер За Вода; Компатибилен со TRANE / Американски Стандард BAYPAD02 A1310 A; HUMD300 A / HUMD500 A / THUMD3

●Чистач На Воздух за Цел домпрочистувачите На воздух С550 хепа ги отстрануваат штетните честички во воз�

Јп Торба со патент За Празничен Вештачки Божиќен Венец : можете да ставите подароци во торбата, а потоа д

RGS1694 : сребрен Рефлектирачки Сјаен геллак RGS1695 : Црн Рефлектирачки сјај за Нокти RGS1696 : Златен Рефлектирач

Помага во отстранување на мали лежишта за бројни апликации Апликациите вклучуваат : алтернатори, генер�

ВИДМОТ е компанија фокусирана на иновации и производство на фотографско потекло Имаме многу добар диза

Тежок бас квалитет, компактен и удобен Водоотпорниот квалитет на звукот на целото тело е почист, новиот

Направено од силиконски , мек, безбеден и нетоксичен одделение за храна Тоа помага да се создаде повеќе �

Хексадецимален Мијалник Дупчиња Б Завртки За Самопреслушување Произведени НА ASME B18 3 & SAE J933 спецификаци�

Атина, Грција, Акции Наксос е грчки остров и најголем Од Кикладите Тоа беше центар на архаичната кикладс

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

Ревитализација На Дрвен Масажер За ГрбСмирете ги болките во грбот и ослободете ја напнатоста природно �

Џерси, Памук Произведено во САД или Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење Животот е подобар

Посакајте му на вашата пријателка многу среќен роденден со специјална роденденска честитка што сигурн�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

● Цело тело нерѓосувачки челик дизајн сила тешко, фати змија растојание посигурен ● Преклопување поуд�

нерѓосувачки челик, силикон, ПП Тегла За Супа Од Нерѓосувачки Челик : Чаша За Појадок со Лажица Со Добри �

95% Полиестер, 5% Спандекс фустани за жениУвезени.Достапни се различни големини на бои √ зделки на денешн�

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

Брз пристап до вашите обетки, прстени, ѓердан или нараквици, без повеќе заплеткување; лесно да го добиет�

100% пластика Јасен Дизајн, Така Што Можете Да Видите Колку Тестенини Остануваат Специјалниот Капак Може

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува ис�

●Совршен Подарок за 50ти Роденден} Барате подарок за роденден за пријател или сестра кој наполни 50 годин

Должина на пакетот : 11,43 см Тип На Производ : Завртки Ширина на пакетот : 6,096 см Висина на пакетот : 1,016 см...

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Големина : 305 См / 11 1 Х Пар На Ракави Тежина : 30 Гр Прибл (1 па

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

✔(1Премиум Квалитет : ЛЕД букви и љубовни свеќи Изработени од еколошки пп материјал кои се лесни и цврст�

PSU за dc7900 dc7800 365w Напојување DPS365 BB API4 PC44 PS63614 HF 460968001 462434001 PS63615 PSU за dc7900 dc7800 365w Напојување DPS365 BB API4 PC44 PS63614 HF 46

Одлики за памучни Материјали со Висок Квалитет, Доволно Издржливи За Вашето Секојдневно Носење Обична

Касетата Еверпур Х300 обезбедува здрава вода со одличен вкус секој пат Свежа вода на барање што е погодна

Овој заменски дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, доколку ориг

Scroll