Свеж
MGN12H 600мм линеарен железнички водич со лизгачки блокови од 2 парчиња за 3D печатач Kossel Core XY, машина за ЦПУ, само -проект

MGN12H 600мм линеарен железнички водич со лизгачки блокови од 2 парчиња за 3D печатач Kossel Core XY, машина за ЦПУ,

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

【Список на пакување】 600мм MGN12 Линеарна железница*1, MGN12 H лизгачки блок*2 【Известување】 Постои белешка за големина на слика, проверете дали ја добиете точната големина. 【Препорака】 Ве молиме користете M3 T орев и завртка за да ја поправите линеарната железница за 20 серии ЕУ ал-профил. 【Заштита】 2 гумени стопери на секоја страна од линеарната железница за да се спречи испаднат лизгачкиот блок. 【Гаранција】 Секој производ помина КК пред пратката. Но, ако имате проблем, ние нудиме бесплатно враќање/размена за 90 дена, pls контактирајте со нас. 【Спецификација на производот】 -Тип : MGN12 Линеарна железница со лизгачки блок -Материјал : 304 не'рѓосувачки челик -илдер навојна дупка : M3 【гаранција】 -секој производ помина КК пред пратката. Но, ако имате проблем, ние нудиме бесплатно враќање/размена за 90 дена, pls контактирајте со нас. 【Листа за пакување】 -1x 600mm MGN12 Линеарна железница -2x MGN12 H лизгачки блок.

За производот

Купувачите избираат и

Сечење умира калапи за метал со метал, алатки за втиснување за бележник, албум, занаети за хартија DIY и пр

Itе е удобен ѓубре, затоа што не мора да се грижите за отворање на капакот дури и кога рацете ви се полни О�

Висококвалитетен материјал : Направено од крпа за трска, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, нашата санитарна т

Овие производи не се од производителот, и направени само за декорација цел Тоа не се делови од возилото..

【Премиум Bluetooth звучник】 Голем звучник за квалитет на звук, светло за музички тавани со Bluetooth звучник ќе

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнува да скока во самракот, изнесувајќи малку емоции и ма

Направено од висока јачина задебелена челик, цврст и издржлив Одлична компатибилност Печ панел доаѓа с�

Големина и компатибилност : Чантата за мобилни телефони Crossbody мери приближно 7,48 x 5,11 x 1,18 инчи Погоден е з�

* Повеќе рачки што не се лизгаат за долги часови работа, погодни за аголни брусилки * Прилагодлив опсег : 4

Комплетот За Дупчалка За Литиум Бауер Хипермакс / Возач доаѓа со 1 / 2 инчи 20v компактна вежба / возач, 1.5 ах

Приклучокот од 1 / 2 Погон 24мм е дел од Серијата Професионални Рачни Приклучоци За Генијални Алатки Долго

Одличен Подарок оваа врежана лажица е совршен подарок Може да се користи како дневен потсетник за да ја

Изборни Две Бои : бојата е комбинација од злато и сребро, секоја боја може да исполни различни личности Ф

Тип : 5 / 32 "Од х 3 / 8" Нпт Нишка Притисни За Поврзување На Фитинзи; Стил На Телото : Женски Директно 5 / 32 инчен

Замена Џенерал Електрик JGBP26 WEA3 WW Сијалица; Количина : 3 Заменува Дел Број 8009 Сијалица Истата голема освет

Изберете капсули за монети за вашата вредна колекција монети Специјалната површина отпорна на гребење

Fast Color Change Rainbow Multi Colors Silk PLA : Around Each 3 5 Meters to Change Color, Gradually Changing Color Much Much Faster than Normal Rainbow Silk PLA on Market, You Can Print Mul

Заменете го далечинскиот управувач компатибилен со системот за звучни звучни звуци на Logitech Z606 5 нема по�

Јасен заштитен филм кој штити од дупчење, пескарење и ув деградација Заштитува од оштетување на карпите

Панките собираат казни на дното на оџакот на сито Периодично, контролирано мерење на отворите помага да

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

●Сет За Заштеда на париМејсон Тегла со Капак и Слама сет вклучува 2 Шишиња + 2 Бамбус Капак + 2 Сламки + 1 Ча�

●Стилски Дизајн ● дизајнот На рамката Со Кадрави бранови го прави вашиот телефон убав и уникатен Овој �

Четкана златна кука Самостојна бесплатна комбинација е погодна за многу прилики Рачно цртање, деликатн

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : пластика Нето тежина : безгрешна 13g; Содржин

Керамика Керамички Контејнер За Чај : КОНТЕЈНЕР ЗА ЗАЧИНИ ОД ПОРЦЕЛАН со ретро и едноставен изглед, те�

1 Квалитет на филмскиот екран, изработен од природна полиестерска ткаенина Светла тежина и преносна, мо�

Извлечете ја оваа неверојатно лесна, удобна маска за спиење / маска за очи насекаде во кревет, на лет, на

Цврстина #30хба Затегнувачка Јачина 80 Mpa Јачина на свиткување € 150 Mpa Јачина На Компресија 1 Фрп горните сл

Пакетот содржи ВИНТРОНИ 320082122, 550038200, Батерија За О ' Нил Мф2те, Винтрони 2200mah Liјонска Батерија За Garmin Street Pi

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив...

Име На Производот : Монтирана Точка; Главен Материјал : Метал, Силициум Тежина : 7г; Содржина На Пакетот : 2

Нема затворање затворање000 Парчиња Ракавици За Еднократна Употреба : Вклучува 100 пакувања од 100 Парчиња �

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Комплет за смола што бара склопување и сликарств�

1 * Кутија За Складирање Типот А е мала кутија, типот Б е голема кутија, а типот Ц е професионална водоотпо

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Подарок за подот на Сандер Нашите очила за снимање се совршени подароци, особено ако се loversубители на к�

?●Секогаш Свеж Леб● : има отвори на страната на кутијата за леб за да се овозможи доволно воздух да цирк�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Погоден за прскање на нафта или латекс бои Со млазницата од 2,5 мм и алуминиумската чаша од 1 литар, ви ово�

Ја генерира својата енергија благодарение на топлината што ја ослободува површината на шпоретот Основ�

Scroll