Свеж
Колекциите на Тереза ​​Фламинго Гарден статуи со надворешни соларни светла за дворот, Хаваи Бич Фламинго Јард Арт, скулптури со тропски смола Фигурини за украси з

Колекциите на Тереза ​​Фламинго Гарден статуи со надворешни соларни светла за дворот, Хаваи Бич Фламинго Јард Арт,

Достапност: Достапно.
DEN 255.84

【Оригинален дизајн】 Инспириран од летната плажа, оваа градина статуа има фламинго што седи на стол на плажа и ужива во своето одлично време 【Симпатична】 Разиграниот и чуден дизајн на статуата на Градина Фламинго што седи на стол и свирењето на гитарата е сигурно да донесе насмевка на нечие лице. 【Повеќекратна апликација】 Совршена за градини, простори на отворено, внатрешен двор, тревници, дворови, тремови, предни врати, цветни градини, прагови на прозорци, бајки за бајки, предни дворови, дворови, патеки, предни чекори, дворови и друго. 【Идеален подарок】 Оваа статуа на Фламинго е совршен подарок за изненадување за мајки, татковци, ќерки, деца, внуци, семејство, пријатели и настани за домаќинство. Исто така е погоден за родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на децата, Велигден, пролет, лето, есен и Божиќ. 【Соларна светлина】 Ве молиме вклучете го копчето на дното на статуата пред употреба и чувајте го производот на сонце за да обезбедите доволно сончева светлина. Статуата ќе се наплаќа во текот на денот и автоматски ќе се осветли ноќе 8 часа. 【Премиум квалитет】 Оваа статуа е направена од висококвалитетни материјали што се изградени за да траат и ќе додадат допир на магија на вашиот простор на отворено за наредните години. И тој е обложен со заштитен слој отпорен на временски услови за да се обезбеди хидроизолација и боја. 【Исклучителна занаетчиство】 Декорот Фламинго е извајана и обликувана од квалификувани техничари за да се обезбеди исклучителен дизајн. 【Големина】 Оваа градинарска фигура е со големина 5,8 x 4,3 x 7,3 инчи. 【Оригинален дизајн】 Инспириран од летната плажа, оваа градина статуа има фламинго што седи на стол на плажа и ужива во своето одлично време. 【Симпатична】 Разиграниот и чуден дизајн на статуата на Градина Фламинго што седи на стол и свирењето на гитарата е сигурно да донесе насмевка на нечие лице. 【Повеќекратна апликација】 Совршена за градини, простори на отворено, внатрешен двор, тревници, дворови, тремови, предни врати, цветни градини, прагови на прозорци, бајки за бајки, предни дворови, дворови, патеки, предни чекори, дворови и друго. 【Идеален подарок】 Оваа статуа на Фламинго е совршен подарок за изненадување за мајки, татковци, ќерки, деца, внуци, семејство, пријатели и настани за домаќинство.

За производот

Купувачите избираат и

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

Овој Пакет Содржи : 2 Пакети водоотпорна торбичка одговара на повеќето паметни телефони до 7,0" дијагонал�

Монтирање на лентата со камера користете ја вашата или yi или акција камера за време на велосипедизмот з�

Димензија на пакетот на артикалот : 117 W x 1,6 H инчи Тежина на пакетот на артикалот 0,13 фунти Количина на пак

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Внатрешни мијалници за заклучување на забите 410 Не'рѓосувачки челик 410 не'рѓосувачки челик...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук / постелнина на врвови...

Смола Пакетот вклучува : 6 парчиња минијатурни фигури на зајаци Со доволно количина, што може да ги задов

Компатибилен со повеќето шокови од 1 / 10 и 1 / 8 скала Висококвалитетна алуминиумска конструкција, лесна и

Обезбедува поддршка за поправка на национално ниво Вклучува покривање на пренапони на струја почеток д

100% мешавина од памук Повлечете го затворањето.? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимате�

Декоративен штанд за слика : економично, можете да го купите овој деликатен и практичен приказ на Ан Сте�

дрво Направени во САД или увезени 🎁 Нашите музички кутии се изработени од висококвалитетно дрво, уба

1 пар Секоја заграда тежи 12,3 унци Стабилизаторот на скалилата ги исполнува сите барања за ANSI и OSHA за скал

Силиконски Корален Аквариум Украс Бои отпорни на бледнее Безбеден за употреба во аквариуми Смола сидро

Материјал : Титаниум (без облога) Тежина : Само тенџере : 2,3oz (65g) тенџере со капак : 3 Капацитет : 23,7 мл (700мл)..

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

100% полиестер кожни панталони легинци за контрола на стомакот, женски обични подигања јога панталони пр�

1 Овој кристален лустер е дизајниран со супериорни квалитетни и рачно избрани К9 кристали кои го прават �

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во

Додадете сладок допир на прославата на вашиот настан, прославете со стил Сјајните налепници се печатат

◆ ETCR7100 D Голем дијаметар DC / AC Clamp Ammeter за мерење на DC и AC струи од 600 V и подолу0 A ~ 1000 A, DC 0,0 A ~ 2000 A, големина на

Повод : Погоден и за професионална употреба и за домашна употреба Повеќенаменски работи со четки одличн

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

Материјал за сенка : крпа Тип на прекинувач : Прекинувач на допир Класификација на бои : злато...

Материјал : Памук и полиестер Панталони за жени материјал : женски панталони направени од удобен и полие

Одлична замена за стариот или скршен обратен вентил на вашиот воздушен компресор Додатоци За Воздушен �

? Калај Стандардна декорација Големина : 8x12 инчи материјал : Професионален квалитетен знак за метал Тие �

Кутии за бонбони Funfari вклучуваат 12 кутии за фаворизи за туширање за бебиња Кутиите за лекување на бонбон

Засилен дизајн Вертикално јазиче за лесно отстранување Прирабнати на седиште против фитинг Чува загад�

Два режими на мерење : Тип на пребарување и тип на пин Со метрика и конверзија Автоматско исклучување и р

Погодно за Jeep Wrangler JK JKU (модели 20072017) Кажете не на потресениот визир Комплетот за поправка мора да биде по

HD VGA адаптер : Овој адаптер им овозможува на HD мултимедијалниот интерфејс и VGA да работат истовремено, и м

Идеално за сценска магија : Лондонската магија работи подлогата за крупен е одличен начин за подобрувањ

Она што ќе го добиете : ќе добиете 2 пара медалјони на таванот во 1 пакет, доволно количина за да ги задово�

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

Само миење на рацете, лежете рамно суво, без железо / пресврт / белило, различни бои миење одделно, можете

Висок капацитет : Батеријата Кастар супер висок капацитет ќе ја напојува вашата камера многу подолго Сп

Scroll