Свеж
SJYDQ LED соларни улични светла на отворено PIR сензор за движење Далечински управувач водоотпорна wallидна ламба за гаража од влезна врата ноќно осветлување

SJYDQ LED соларни улични светла на отворено PIR сензор за движење Далечински управувач водоотпорна wallидна ламба за

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

LED ламби мониста : 70 2835 SMD 0,5 W Сончев панел : 5.5 V 1 W Полисиликон стакло ламинат. Тековна излез на соларен панел : 175ma. Капацитет на батеријата : 18650 3. Време на полнење : 6 ~ 8 часа. LED ламби мониста : 70 2835 SMD 0,5 W. Сончев панел : 5.5 V 1 W Полисиликон стакло ламинат. Тековна излез на соларен панел : 175ma. Капацитет на батеријата : 18650 3. Време на полнење : 6 ~ 8 часа. LED ламбини мониста : 70 2835 SMD 0.5 V 1 W Полисиликон стаклен ламинат.Соларна панел Излез Тековна : 175 MA.Battery Capital : 18650 3.Индукција Време : 20 S ~ 25. Режим на контрола на осветленост (светлината е на целата ноќ, најсветла кога се открива движење, осветленоста е 10% кога лицето е далеку) нема режим на индукција (константа на осветленост од 30%). Пакетот : 1*wallиден ламбајт Забележете дека поради Разлика во осветлувањето и компјутерските монитори, не можеме да гарантираме дека вистинската боја е иста како и сликата. Да се ​​направи различни методи за мерење, може да има грешка од 1-2 см.

За производот

Купувачите избираат и

Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлива оваа рачка може да се користи за леви или �

Контејнерот за храна е изработен од нерѓосувачки челик 304 со капак Може да се користи во индукциски шпор

Се склопува за лесно складирање Мека и излиена, безбедно се смалуваше Стручно дизајнираните четири лен�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 50% памук, 50% полиестер...

[Естетски кариран дизајн] : Оваа естетска торба со моливчиња усвојува трендовски шема на проверка со сим

Кристалната руда содржи посебни сили Кога светлината, фреквенцијата на бојата и енергијата зрачеа од к�

Пакетот вклучува : 6 x ултра мал MP1584 EN DC во DC Buck Converter Можете да го прилагодите напонот со ставање мултимет�

[High Performance] Quad Core Arm So C 18 GHz со 2 GB RAM меморија таблата Tinker се одликува со Rockchip RK3288 So C со Mali T764 GPU и 2 GB на Diual Channe

100% метал Направени во САД или увезени Затворање на поделба на прстенот Само миење на рацете Логорова ло�

Касетата со врвен квалитет на магнет со врвен квалитет со дијамантски стилус сосема нов M27 BSврвен звук о

【Светло на вентилаторот на таванот】 Невидливиот вентилатор за повлекување со светло, затемнето LED све�

Мирис : Солен тен, придружено со црн пипер, грејпфрут, ладно нане и тарагон ја нанесуваат атмосферата со �

Кристали за лекување ЧакраКарнелијанскиот кристал присутен во овој комплет се вели дека ги лекува и ба�

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив...

【Висококвалитетни материјали】 санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за крзн�

Ibrивописната акрилна боја е совршена за карпести сликарство и трајно на дрво, пластика, глина, стакло, тк

Вклучува : 5парчиња сет за прибор за прибор вклучува 1 нож за вечера, 1 вилушка за вечера, 1 лажица вечера, 1

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

1 / 8 "Основен дијаметар 3 / 16" Севкупно јасен PVC винил обложен 7 нишки и 19 жици по влакно во не'рѓосувачки чел

Сетови за бит од дрво Карактеристики : Широка примена за дупчење плочки керамички гранит мермер камен.В

Одлично за организација на домашни канцеларии, училишен, колеџ или организатор на десктоп во студентск�

3 крило, карбид врзано; 5 / 8 "отвор; 5 / 16" радиус; 11 / 4 "ДОГОВОР; 31 / 4" надворешен дијаметар Овој секач на карби�

Отстранливи делители : Дизајнерскиот концепт на оваа 5 предметна спирална тетратка се заснова на квалит

ПВЦ Направени во САД или увезени 【Големина】 Овие сандали за бања се достапни во големината на мажите и

Сетот за четки е дизајниран и тестиран од дизајнерите две години и сега свежо лансиран за вас Носење тор

Ако сакате да го чувате вашиот уред долгорочно, два клучни фактори ќе влијаат на целокупното здравје на

Алуминиум, платно, полиестер 3'x5 'Полиестерско знаме Заглавието на платно / месинг 4 реда на шиење на кра�

Материјалбраќа, антикорозија и антикавга, NG и издржлив, побезбеден за да висат Дизајн суспендиран дизај

Маици за мажи vest reflective with pockets and zipper mens tall tank top men's casual buttondown shirts jersey tshirt junior life vest mens tuxedo shirt mens performance shirts sl

Ултра тенок дизајн : Дебелината е само 0,94 инчи, нема да изгледа нагло или да влијае на декорацијата Површ

Погоден и лесен начин за отворање на пијалоци додека се затегнувате или да ја гледате играта дома Декор�

Премиум квалитет : млазниците се изработени од висококвалитетен зацврстен челик, не'рѓосувачки челик и

Спецификација : Име на артикалот : решетка за приказ на накит Материјал : Дрвена Големина : Дрвен штанд : п

Scroll