Свеж
ПРИРАЧНИК ЗА МАРК-10 TSA750 ПРИРАЧНИК ЗА ТЕСТ, РАБОТНА РАБОТА, 750LBF Максимална сила, вертикална ориентација

ПРИРАЧНИК ЗА МАРК-10 TSA750 ПРИРАЧНИК ЗА ТЕСТ, РАБОТНА РАБОТА, 750LBF Максимална сила, вертикална ориентација

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Максимално патување, со постојки : 3,75 "[95 mm] Максимално патување, без постојки : 6" [152 mm]. Стапка на патување : 3 "[76,2 mm]/Револуција на рачката. Компатибилен со сите мерачи на сила на Марк-10, додатоци и зафат. Рачката за вчитување може да се позиционира во зголемувања од 30 ° за леснотија на работа. Рачката управувана од тестот за мерење на силата TSA750 е Совршено решение за тестирање на влечење со брза акција и тестирање на компресија до 750 lb затегнување или компресивна сила. Направено од груби, машински компоненти на алуминиум, овој тест штанд е доволно издржлив за фабричкиот под, но сепак е доволно прецизен за лабораториски средини. Стенд за тест вклучува прилагодливи постојки за патувања и триење на сопирачката со мала сила.

За производот

Купувачите избираат и

Спојот на челичната аголна заграда е совршен за зајакнување на мебел од дрво, поправка и зајакнување на

1 Изработено е од метален материјал Бојата против низа е безбедна, пријателска и издржлива Решетката за

Тежина на пакет : 12,0 фунти Должината на пакетот на производот е 12,0 инчи Ширината на пакетот на производо�

Одлични перформанси : CR3032 3v Батеријата на Ќелијата со Литиумско Копче обезбедува долг век на траење и од

Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 715 Дена Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштеде

Фамаг Карбид Здодевен Малку Дијаметар од 11 милиметри, Вкупна Должина од 31 / 2 инчи, Стебло од 3 / 8 инчи...

Мултипакет на деца учење игри за помагање во развојот на фини моторни вештини Издржлива конструкција о�

Специјално дизајниран За Инстант Камера Фуџифилм Инстакс Мини Ево Слободни раце, погодни за секое мест�

176 Брои супер Абсорбента Природен памук асортиман за употреба дома, канцеларија, гаража и работилница П�

Чувство : "Секогаш со мене, полн со личност!"напишано На Картичка За Куќиште25 " ч рачно насликана смола фи�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

【Прекинувач за заклучување】 притисок; Притиснете го повторно 【Трајно копче】 Механички живот : 500...

1 ПЦС Број на редови : 57,50мм Бакар Заштита на животната средина Прав приклучок Прав пин Терминал Тип P = 7,5м

Материјал : Индивидуалните трепки се изработени од најдобрите корејски ПБТ Влакна и 100% рачно изработен�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА ќе добиете 24 парчиња акрилна преса на нокти со 12 големини, 1 парче датотека за нокти,24 п

Од 0,25 мл до 3,0 мл секој Оем одобрени дизајни на клипови Заеднички тежини за Алуминиумски бандажи...

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување Сликата на производот е

Направено во Кина Направено во Кина Празнични изрази 9 мл Партии за хартија за партија 8pc / pkgspred радоста н

✅ прстен за запечатување, цртичка 042, силикон, 0,07 ин ✅ Материјал : силикон ✅ Дурометар : 70 Шор А...

Печатени на премија, рециклирани, мазна картичка акции и доаѓа со појавување на златен плик Картичката �

Пакет вредност : ќе добиете 12 листови налепници за коса кристали, вкупно парчиња 1982 се лепат на кристали

Авто Сензор Самрак До Зори Ноќно Светло : ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ ПРЕДВОДЕНА внатре, Свети во самрак, автомат

Тепих Со Висок проток : теписите во дневната соба може да се преклопат, со дизајн со низок куп, цврсто зак

Опсег на мерење : 0150мм / 0200мм / 0300мм Електронски дигитален дебеломер ЛЦДдисплеј, екранот е јасен и лесен з

ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ : оваа торба за шминка може да ја собере вашата дневна козметика и е лесна за носење него�

Изграден од лесен и отпорен на удари поликарбонат кој е исклучително еластичен за пукање или кршење; ма�

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

ФЕНГ ШУИ БОГАТСТВО сад можете да ставите мелем во оваа декорација на роговиден за подобар мирис ФИГУРИН

пластика Компактна големина и дизајнирана мала тежина, нашиот производ е лесен за носење и складирање, �

100% полиестер Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир Случајот со

изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна, цврст и издржлив, нема да ' рѓосува Полирана�

Користи Дпрстени за парење со радио ременот на пожарникарот Радиото се држи безбедно на дното слично на

Апс Се пали во самрак, автоматски се исклучува во зори што е многу погодно Димензија : 5см(1 Напон : AC 110 V220 V

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен со Леново Think Pad T15g (20 UR) Чувајте Го Вашиот Thin

Самоцентрирање на кертриџот во шуплината Врска за притисок Не конецот што треба да се машинира за вметн

Активни Состојки : Моринга Состојки : шигру остава Прав Кога Да Се Земе : После Јадење Оптимална поддршка

Атрактивни етикети за вашите производи и испраќања Етикетите работат и со печатачи со ласерски и со мас

Образовна табела дизајнирана од наставници : Нашиот постер за проценка на податоците им помага на учени

Светлата со светла LED LED непрестајно гласање со треперење 6 п Tealight LED непрестајно гласање со треперење 6pc 6

Аи Половината Налепница Домаќинство Пелин Моксибустија Налепница Завршува Аи Половината Налепница До�

Силните, Тешки занаетчиски Хардверски Кеси се совршени за пакување тешки предмети Тешката торба се спр�

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

Scroll