Свеж
Масички за масажа за масажа 50 парчиња за масажа за масажа за масажа водоотпорни листови за еднократна употреба за салон за восоци за восок што не е ткаени ткаенини

Масички за масажа за масажа 50 парчиња за масажа за масажа за масажа водоотпорни листови за еднократна

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Удобно и дишење : Дизајнот на комбинирање на висококвалитетна неткаена ткаенина и PE филм, по професионална обработка, чаршафите за еднократна употреба се меки, дишење и без мирис Може совршено да ги замени капаците на фланелот што треба да се мијат, кои ви го даваат истото удобно чувство. Безбедносен слој : Листовите за масажа за еднократна употреба обезбедуваат заштитен слој на клиентот, што спречува директен контакт помеѓу вашиот клиент и креветот за масажа. Ефективно избегнува вкрстена инфекција која побезбедна и повеќе хигиенска. Дозволете им на вашите салони за масажа да станат избор на уверување на клиентот. Водоотпорен и доказ за масло : Вие исто така не се грижите за есенцијално масло или пот да ви го валкаат креветот за масажа. Дизајнот на филмот PE на листот е водоотпорен и доказ за масло што течноста нема да протекува. Можете исто така да користите листови за масажа за еднократна употреба за да направите стари лица и нега на бебиња, тоа ќе заштеди време и енергија. Мулти-намена : Листови за масажа за еднократна употреба идеални за професионални салони за убавина, спа-клубови, клубови за масажа, клубови за тетоважи, исто така се користат за кревети за лице и испити, маса за болнички испити. Услуга по продажба : Ако сте заинтересирани за листови за масажа за еднократна употреба, ве молам кажете ми на време и ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа. За еднократна употреба постелнини за маса за масажа е одличен ефект на водоотпорен и отпорен на масло. Филмот на ЈП може ефикасно да спречи истекување и да ја задржи површината како суво како кога се користеше еднократно дизајнирање на табели за масажа за еднократна употреба, можат ефикасно да ја избегнат можноста за вкрстено загадување, повеќе хигиенска и чиста, вие и вашите клиенти и двајцата можете да се подобрите Заштита за заштита на постелнина за масажа за масажа е совршен за професионален спа, салон за убавина, продавница за нега на нозе, масажа, сауна, хотели, гостилница, бања и други прилики. Обично користете како тетоважи посветени на чаршафи и плочи за постелнини за убавина, или стари лица и нега на бебиња за да го заштитите здравјето на People Feature : 1. За еднократна употреба постелнини за маса за масажа совршена големина за сите табели за масажа со стандардна големина.

За производот

Купувачите избираат и

Чистач за ЧЕТКИ за ЧЕВЛИ користи алатка за полирање на чевлите или чизмите, дрвена рачка за поудобно држ

Брзо и прецизно читање на дигиталниот воздушен притисок Овозможува ослободување на воздухот без отстр�

ЧИНИИ за ГНЕЗДЕЊЕ : Нашиот најсовремен сет од седум вгнездени чинии за сервирање комбинира најдобар диз

Челичната влошка обезбедува дополнителна безбедност на задржувањето на штекерот Го намалува ризикот о

Отпорноста на засекот е мала, ја зголемува брзината на отворање, долг работен век Погоден за керамика, г�

примена : Окуларот На Микроскопот се користи во конусот на објективот со дијаметар од 23,2 мм одговара на �

●Простран Капацитет●постојат две големини за нашата патничка козметичка кеса, големина М (10,83 Л*8,07 Ч*5,51

Материјал на производотрачен послужавник За Буда изработен од смола, црно обложена, површината е мазна

Изградете ја силата на подлактицата и јачината на зглобот, ако инсистирате на употреба, ефектот на боди�

Нуди заштита од 360° на вашиот лаптоп и други уреди со стил! Внатрешни димензии : 15,6 x 0,79 x 11,6 инчи (L x W x H); На�

Точка Пакет Димензија : 8 Точка Пакет Тежина0,3 Фунти Точка Пакет Количина1 Тип на производ АВТО ДЕЛ...

Компатибилностсо Macbook Pro Retina 13 Инчен Случај (Модели : A1502 приклучете го вашиот полнач, кабел или слушалки �

●Уникатен Дизајн На Медали : Три класични одбојкарски потези и одбојка, другата страна од нив е празна м

12Пакувајте Повеќе Големини : 4 Џамбо (39,3 "Х 31,4" / 100см Х 80см), 4 Големи (31,4 "Х 23,6" / 80см Х 60см), 4 Средни(27,5 "Х 19,6"

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Крпа За Пароброд За Домаќинство Еднократно нелеплива Памучна Крпа Тркалезни Влошки За Пунџа на Пареа з�

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

Обетка : нерѓосувачки челик, АИСИ 630, Старечки Стврднат Оков : Нерѓосувачки челик, АИСИ 316ти копче За Прит

ГРИЖА : 503 ЦРНА ВРАТА АЛАТКА, ПРИЛАГОДЛИВА РАЧКА (330 мм х 5 мм) ГРИЖА : 503 ЦРНА ВРАТА АЛАТКА, ПРИЛАГОДЛИВА РАЧ

Пакетот Со Вредност на Паметниот Часовник калинко вклучува (1) Паметен Часовник P22 (1) Опсези За Замена На

Проксимс Ориноко АП8000 пристапни точки се првите 80211 n решенија во индустријата за да се постигне 320mbps на �

Вкупен опсег на мерење од 160 до 250 мм Зафатот го намалува влијанието на топлината за да го задржи мерењет�

Тело во челик квалитет класа 5 Игла под притисок во ПОМ Пролет во пролетта челик класа Д лонгЛОК навој си

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

П паметен НАЧИН на ЖИВОТ : Совршен За играње игра, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, сн

Вкупна Висина : 14мм / 0,55"; Дијаметар На Главата : 6мм / 0,24" Боја : Златен Тон; Тежина : 45гр Име На Производот

Моно премостен од 2000 вати @ 4 оми 500 вати х 2 @ 4 оми.000 вати х 2 @ 2 оми 0 до 9 дб бас поттик Црвена топлина мијалн

Вкупна Должина : 1 Големина на конец : 14мм Х 1,50 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 13 / 16" �

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

Големина : А5 (5,8 х 8,3 инчи (14,8 х 21 см) Содржина : гант шема месечно (1 месец отворање), 24 месеци, 12 страници на �

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите чаршафи се изработени од висококвалитетни и издржливи полиестерск

Големина 11 " Х 17 – Добар За украсување работен простор или виси во дувло, овој знак За Новина На Гордост�

Забележете дека држачот за кабел е погоден за поставување на мазни површини како што се мермер, дрво, ме�

Scroll