Свеж
XYYXDD бакарна единечна рачка единечна ладна универзална флексибилна тапа што седи керамички лист вентил јадро кујнски бања бања бања тапа

XYYXDD бакарна единечна рачка единечна ладна универзална флексибилна тапа што седи керамички лист вентил јадро

Достапност: Достапно.
DEN 982.40

Нашата тапа е изработена од материјал и повеќеслоен филтер за ефикасно филтрирање на нечистотиите Овие тапаци се вклопуваат за повеќето мијалник, не'рѓосувачки финиш се спротивставува на отпечатоците од прсти и дамките за вода за чистачка кујна или бања. Доколку треба да ја замените старата тапа на кујната, оваа кујна тапа е добар избор. Лесна инсталација. Ако има проблеми, ве молиме, ве молиме, ве молиме, слободно контактирајте не без двоумење, и ние сме многу задоволни да ви помогнеме цело време, благодарам!. Користете сцена : кујна, бања, тоалет, хотел, итн. Лесно за одржување-супер-супериорна корозија отпорна на 'рѓа, спречете го валканото да се лепи на површината на тапа, чистата тапа со крпа е доволно во дневна употреба. Нашата тапа е изработена од материјал и повеќеслоен филтер за ефикасно филтрирање на нечистотиите. Овие тапаци се вклопуваат за повеќето мијалник, не'рѓосувачки финиш се спротивставува на отпечатоците од прсти и дамките за вода за чистачка кујна или бања. Доколку треба да ја замените старата тапа на кујната, оваа кујна тапа е добар избор. Лесна инсталација. Ако има проблеми, ве молиме, ве молиме, ве молиме, слободно контактирајте не без двоумење, и ние сме многу задоволни да ви помогнеме цело време, благодарам!. Користете сцена : кујна, бања, тоалет, хотел, итн. Лесно за одржување-супер-супериорна корозија отпорна на 'рѓа, спречете го валканото да се лепи на површината на тапа, чистата тапа со крпа е доволно во дневна употреба. Спецификација : Тип : Кујнски чешми. Пакуван содржина : Кујна тапа, додатоци за монтирање. Нашата тапа е изработена од материјал и повеќеслоен филтер за ефикасно филтрирање на нечистотиите. Оваа тапаци се вклопуваат за повеќето мијалник, не'рѓосувачки финиш се спротивставува на отпечатоци од прсти и водни места за чистач изглед Kitchen or Bathroom.If You Need to Replacement Your Old Kitchen Faucet This Kitchen Faucet is a Good Choice.Easy Installation.If There is Any Problems,Please Kindly Feel Free to Contact Us Without Hesitation,And We Are Very Pleased to Help You All the Време, благодарам! Користете сцена : кујна, бања, тоалет, хотел, итн. Лесно за одржување-супериорна корозија и финиш отпорен на 'рѓа спречуваат валкани да се лепат на површината на тапа, чистата тапа од крпа е доволно во секојдневна употреба.

За производот

Type:
Kitchen Faucets.
Package Content:
Kitchen Faucet,Mounting Accessories.
Our Faucet is Made of Material and Multi-Layer Filter to Effectively Filter Impurities.:
This Faucets Fit for Most Sink,Stainless Finish Resists Fingerprints and Water Spots for a Cleaner Looking Kitchen or Bathroom.If You Need to Replacement Your Old Kitchen Faucet This Kitchen Faucet is a Good Choice.:
Easy Installation.If There is Any Problems,Please Kindly Feel Free to Contact Us Without Hesitation,And We Are Very Pleased to Help You All the Time,Thanks!:
Use Scene:
Kitchen,Bathroom,Toilet,Hotel,Etc.
Easy to Maintenance-Superior Corrosion & Rust-Resistant Finish Prevent Dirty from Sticking to Faucet Surface,Clean Faucet by Cloth is Enough in Daily Use. :

Купувачите избираат и

Вежби Зглобови и Раце — Вртења до 15000+ ВРТЕЖИ во МИНУТА за вежбање и зајакнување на зглобовите и рацете; �

ден н ' НоќИстражете го живописниот град ле чоара преку ден низ објективот на визуелниот роман и Разгова

Апликација : Флексибилното PVC црево главно се користи за разни индустриски апликации со низок притисок �

95% полиестер, 5% други влакна Направени во САД и увезени Затворање на копчињата Постелнини капри пантало�

Димензија на кутијата : 20х5х5 Број На Кутии Во Ред : 15 Индивидуална Кутија Дебелина : 40 Индивидуална Јачин�

Материјал : Силикон, Засилување : Никој Одделение : Храна Цврстина : Мека (60А80А) Радиус на свиткување : 6мм �

Квадратни Закосени Подлошки Во Обично Железо Закосени квадратни подлошки се користат во области каде ш

Земја На Потекло : Кина Висината на Пакетот На Производот е 11,0 инчи Должината на Пакетот На Производот е

Закачете ги овие шарени балони во кујната, дневната соба или просторијата за забави и покажете ја вашат�

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

①Големина На подлоги за Автомобили】 вклучени подлоги за Автомобили, дијаметарот е 2,6", дебелината е 0,16 "

Cable 40gbps 2000 MHz долг етернет кабел CAT 8】 Сноукидс мачка 8 етернет кабел 50 ft Поддржува до 40 Gbps Брзина на пренос

`+Совршено Вклопување Оваа чизма За Чаши Стенли е специјално изработена за Гаснење Авантури на Стенли 40�

Сосема Нов, Поправете го вашиот испукан капак на објективот на фотоапаратот Заменете го оштетениот ист�

Име на производ (издржлив во употреба) : Централна Вежба; Тип : (најнова технологија) Тип Степен : беспреко

Комерцијална Премиум Обвивка За Подароци со Сјајна Завршница Широк 24 инчи х долг 15 стапкиприближно 32 кв

Копчето за смена на мечот е исклучително, јасен и исклучителен дизајн, класа јапонска плетенка шема, го �

Порамнете Ги Рамките За Лице На Кабинетот Лесно Безбедно Држете Стилови Рамна За Дупчење И Обезбедувањ�

Капацитет за оптоварување 6600 bs : врзивно средство за оптоварување на ланецот има одличен капацитет за о�

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

Најдобро европско квалитетно стакло за крајна искра и јасност Машина за миење садови безбедно за допол�

Повлечете го затворањето ДОПОЛНИТЕЛНА ЈАЧИНА : Проѕирни Ракавици За Еднократна Употреба Без Винил Во П�

Балон Мерки : 30,2 Инчи Содржина на балон : 6 парчиња слатки балони за зајаче Квалитетни Материјали : Алумин

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

Пакувањето вклучува : ќе добиете вкупно 24 пакувања Кутии За Божиќни колачиња во 2 различни големини, 12 па

Широк спектар на апликации : Овој мерач на моќност на оптички влакна има 7 бранови должини и извори на св�

Битот за позиционирање ви помага да ја поправите завртката точно на место без да се грижите за нишање ил

Преносливост и Компатибилност : нашиот usb надворешен хард диск е пренослив и компатибилен со Windows, Mac, Chrome

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Елитен Контролер На Мајк

【Ознаки за багаж материјал】 Висок квалитет премиум PU кожен багаж ознаки, без мирис, еколошки Деликатно

Грабување на внимание и пирсинг : Интензивниот и висок звук произведен од овој мини свиреж за опстанок о

Нашата стаклена конзерва е уникатен и елегантен подарок што ќе и го направи денот Тоа може да се користи

● ИСКРА РАДОСТ ВО ОСТАВАТА, ЧАЈНАТА КУЈНА овие зачини организатор за кабинетот доаѓаат со елегантни ет

На задниот дел од оваа co монета е цитат од Големата Книга "" можеби нема да види одеднаш дека едвај изгреб

Доволна количина : Ќе добиете 12 парчиња Мешалки За божиќни пијалоци, од кои секоја е дизајнирана со разл�

Мека и светла кожа, мека светлина, не блескава Шарената фантастична визија создава повеќе инспирација...

Јасните кеси за подароци од целофан со врски за извртување од златна фолија, тие се доволно дебели за да

Изработен од висококвалитетен челик со сатенска црна завршница Вклучува светло куќиште, раб и прстен з�

ВИЉУШКАР Врзани ПРАЧКА КРАЈОТ RH Конец Mitsubishi 9124325300 Хакус Квалитет По Пазарот Дел Хакус Брендирани по паз

Разделувачи на пластични Фиоки 6 Поставени Прегради За Фиоки За Проширување Организатор На Фиоки Сепар�

Една од најкарактеристичните карактеристики на играта е нејзиниот уникатен визуелен стил : целата глет

Scroll