Свеж
Делови на алатки Скандиум мрежа нето 0,1мм 0,01мм 0,02мм 0,03мм 0,04мм 0,05мм 0,15мм 0,2мм 0,10мм 0,20мм со дијаметар со мека мрежа за мека

Делови на алатки Скандиум мрежа нето 0,1мм 0,01мм 0,02мм 0,03мм 0,04мм 0,05мм 0,15мм 0,2мм 0,10мм 0,20мм со дијаметар

Достапност: Достапно.
DEN 1137.60

Број на модел : FSGS_SCANDIUM_MESH_001 Е прилагодено : да. Тип : Делови за рачни алатки. Број на модел : FSGS_SCANDIUM_MESH_001. Е прилагодено : да. Тип : Делови за рачни алатки. Скандиумска мрежа 0,15мм пролет 0,01мм Мал 0,03мм тип 0,2мм чист дијаметар 0,02мм калем 0,03мм легура 0,2мм инч, скандиум 0,05мм мрежна мрежа нето 0,05мм 0,02мм дијаметар од 0,02мм 0,15мм инч 0,01 мм чист 0,05мм инч, скандиум 0,1m чист чист чист чист. 0,1 mm мрежа нето 0,1 mm инч 0,2 mm големина 0,15мм дијаметар, скандиум 0,2 mm одделение 0,15мм ролна 0,01 mm мрежа нето 0,05мм чиста 0,15мм ролна 0,05мм микро 0,03мм легура, скандиум нето 0,03мм Анеализирана температура 0,2 mm in in 0,02mm mesh Нето 0,03мм чиста калем од 0,1 мм калем 0,1 мм со големина на дијаметар, пролет мека тврда дупка, решетка : Не насочувајте да ја платите нарачката, не насочувајте да ги давате парите, ако сакате да ја купите мрежата за скандиум / скандиум, ве молиме контактирајте ме , испрати порака до мене. Големина на скандиум мрежа / скандиум мрежа (димензии) : 1. Број на мрежа : 1 x 1 - 635 x 635,2. Опсег на дијаметар на жица : 0,01мм, 0,02мм, 0,03мм, 0,04мм, 0,05мм, 0,06мм, 0,07мм, 0,08мм, 0,09мм, 0,1мм, 2. Опсег на дијаметар на жица : 0,11мм, 0,12мм, 0,13мм, 0,14мм, 0,15мм, 0,16мм, 0,17мм, 0,18мм 0,19мм, 0,2мм. Површински третман : 2b, ba (6 K), огледало (8 K), месинг HL, жица за коса, финиш, полирана, annealed, светла. Темперамент : мека, 1/4 тврда, 1/2 тврда, тврда, екстра тврда, супер тврда. Техника : ладно валано, annealed. Одделение : Чиста и легура.Материјал на скандиумска мрежа / скандиум мрежа : 1. Остенитско одделение : 304, 304 L, 316, 316 L, 321, 310, 310 S, 317, 317 L, 309, 309. Оценка со двојна фаза : UNS S32001, S31500, S32304, S31803, S32205, S32760, S32750. Одделение за бакар : чист бакар, месинг, фосфор бронза, берилиум, Моннел 400. Друг метал : Ironелезен никел титаниум молибден окус бакар месинг алуминиум хром ниобиум циркониум hafnium nitinol tantalum магнезиум калај сребро ванадиум германиум герниум стронциум паладиум дипросиум скандиум. Скандиумска мрежа 0,15мм пролет 0,01мм Мал 0,03мм тип 0,2мм чист дијаметар 0,02мм калем 0,03мм легура 0,2мм инч, скандиум 0,05мм мрежа нето 0,05мм легура 0,02мм дијаметар 0,15мм инч 0,01м.

За производот

Купувачите избираат и

Практично за употреба : тестерот за напон на батеријата е прикажан со копче за вклучена функција, можете

Најлон Тоа е едноставна, но практична кука за закачалки за да го направите вашиот дом чист и уреден...

Керамика Големина на производот : 2,8 х 1,4 инчи (7 х 3,5 Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија.

Винил Со Умирање Направен Од Премиум 5Годишен Надворешен Оракал 651 Винил За Автомобили, Камиони, Браници

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

1 : 72 Скала историски авиони Детално метално тело и пластика Високо детално во текот на целиот, многу кол�

Примерок цевка решетката Не за научни експерименти и мерење на течност, но исто така одлично за складир�

Вклучени Додатоци : Водоотпорна Кутија За Складирање, Ремен За Глава, Ремен За Градите, Тока За ЈКука Леб

Ние сме професионален снабдувач на производи со интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н

Чистота : Метална Содржина : 1 Троја Унца Ќе добиете една паричка по купување Дијаметар : 40,6 мм; Дебелина :

Расиплива : Моделот на забите може да се расклопи за да им се покаже на луѓето повеќето од ситуациите пот

? ЛУКСУЗ НА ПРЕМИУМ ДУБАБУ ДАСКА И ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ Направена од Еколошки, Одржливо одгледуван и 100% прир�

●Прилагодете ја отпорноста на хидрауличниот цилиндар за да одговара на посакуваното ниво на интензите

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Тоа е едноставно и недооценено, но прекрасно и елегантно Овој убав дизајн

Божиќен Фото Реквизит : можете да ја почувствувате зимската атмосфера во секое време, бидејќи вештачкио

Димензии : 4,5 инчи (Г) х 3ин (Ш) х 1,4 инчи (Ж) / 7,6 см х 11,4 см х 3см, пакување од два Паметно осветлување : Автома�

✔ ☆ 【Висококвалитетна структура на сите челици】 : Овој метален кабинет е изработен од челик со врвен к

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

Комплет за алатки за маникир и педикир : пакетот вклучува 1 х триаголник алатка за отстранување на турка�

Лесните За читање дизел етикети ја прават вашата порака за гориво јасна Флексибилната винил етикета од

Поддржан модел : Стрим Софтбанк 201 HW Ова е случај од типот дневник кој го прикажува секојдневниот живот н

Линија на производи : активатор Семејство на производи : Цилиндер за компактен водич MGP Класа на произво�

【Голем простор за хрчак】 Нашата големина на скривање на хрчак е околу 6,3 x 4x 4,3in, идеален за хрчаци, стаор

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Апликации со една и двојна врата Производот е пр

●Двоен Глава Прилагодливи Вентилатори За Автомобили● : овој вентилатор за автомобил со 2 ротирачки гла

Премиум Полици Од Цврсто Дрво овие цврсти европски пловечки полици од Борово дрво се рачно избрани, изш

Компатибилен За Hyundai Elantra 2016~2019, Mistra 2016~2019, IX35 2018~2020, Тусон 19~20, Kia KX7 / KX5 / K3 / Sportage 2019, ниски трим модели без пр�

2 флејта и исправена шипка : глава на секач на легура со 2 флејта и права шанка, цврсто тело од јаглероден �

Фаќање на очите, изработено од високо квалитетни LED мониста, овој LED отворен затворен знак е супер светла

Микрогодно Склопување : Двојна Кочија, База Од 12 мм Wd, 7 Микрогодно Склопување : Двојна Кочија, База Од 12 м�

[МОЌНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ЛАПТОПОТ HP се напојува со најновите 11Та Генерација Intel Core I71165g7 Процесори (4 Јадра, до

пластика ОБЛЕКА КАНТИ СКЛАДИРАЊЕ за плакарот со дизајн на рачка, попогодно за вашата секојдневна употр�

± 20% толеранција на капацитивност Аксијално олово ± 20% толеранција на капацитивност Аксијално олово Алу

Scroll