Свеж
X-Gree AC 125V 6A панел монтирање DPDT на/на 6 пинови за заклучување на прекинувачот за вклучување (AS 125-V 6A Montaggio A Pannello DPDT на/на 6 пин-интернат

X-Gree AC 125V 6A панел монтирање DPDT на/на 6 пинови за заклучување на прекинувачот за вклучување (AS 125-V 6A Montaggio

Достапност: Достапно.
DEN 1091.20

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Земја на производство : Кина; Бренд : Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 7 G; Содржина на пакет : Прекинувач за менување 1 x. Главна боја : сина, сребрен тон; Оценето : AC125 V 6 A; Тип на контакт : DPDT. Позиција : Вклучено/на; Терминали : 6; Тип на акција : Заклучување (Позизион : Вклучено / Вон; Терминали : 6; Типо ди Азион : . Големина на низата : 6мм; вкупна големина : 13мм x 12mm x 30mm (димензија Filettatura : 6 mm, димензија тотале : 13 mm x 12 mm x 30 MM. AC 125 V 6 A панел монтирање DPDT ON/ON 6 пина за заклучување на прекинувачот за вклучување : AC 125 V 6 A, DPDT, 6 TERMIANL, 2 позиција, ON/ON.Easy Installation. Широко користена со електронски апарат за контрола на колото. Montaggio a pannello DPDT ON / ON 6 pin Interruttore a levetta Nome prodotto : Interruttore a levetta, Paese di produzione : CINA; Marchio : Materiale : metallo, plastica, peso netto : 7 g; Contenuto della confezione : 1 x interruttore a levetta Colore principale : blu , Tono Argento, No Minale : AS125_V 6 A, Tipo Di Contatto : dpdtposizione : on / on; terminali : 6; tipo di azione : dimensioni filettatura : 6 mm, Dimensione totale : 13 mm x 12 mm x 30 mm.

За производот

Купувачите избираат и

Пневматски вакуумски глави со тапан работат на снабдување со компримиран воздух, така што немаат елект�

Traxxas 5251 игла со мала брзина, TRX 2,5, 2,5 R 3 Карактеристики : Црна анодизирана челична конструкција Вклучува :

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 5 Ширина на пакетот : 9 Висина на пакетот : 3...

Бело чоколаден путер од рака и тело е крајниот третман со антистареење на рацете и телото Сега можете да

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

100% сосема нов и висок квалитет Се користи во полирање на автомобилски тркала Конусен дизајн, лесен на не

Издржлив и лесен за инсталирање Тип : правосмукалка делови Исклучителна и убава, долг работен век Навре�

Платно, Восочено Платно Затворање на врвка ●Сет За Престилка За обработка На дрвоКомплетот За Подароци

Совршен комплет : Филтрацијата на јаворовиот сируп вклучува 10 филтер со тешки јавори SAP Големина на прои

Опис : Мисијата на апотетарот на Хазелет е да понуди висок квалитет, ГМО бесплатна, органска, фер трговиј

DEN 83.04

【Големина】 Мостанувајќи ја големината на низата : M10; Spherica Dia : 40mm / 157inch; боја : црвена; материјал за рачка

Стабилниот режим на осветлување може ефикасно да ја стимулира циркулацијата за релаксација на мускули�

Точно тестирање на p H : сондата за електрода Lantro JS PH е дизајнирана за прецизно тестирање на p H во аквариум

Цврст и издржлив животен век Стил : Креативен тренд Погоден е за уметници, студенти, тинејџери, деца и сл�

Премиум плус квалитетСитно стокмените материјали ви овозможуваат да создадете на силна површина за до�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

❀€Голем Капацитет}големината на торбата за складирање облека е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно голема за да

Приемник компатибилен со FSI4, FSI6, FSI6 S, FSI6 X, FSI10, FSGT2 E, FSGT2 G, FSGT2 FFS серија RC Transmitter Тој го користи протоколот AFHD

8,00 инчи на дното на шината вкупна должина од 10,5 инчи Висина без стегач : 2,0 инчи Висина со стегач : 2...

Лесен за инсталирање : операција со една рака Удобно е да се инсталира заедно со конекторот за градинарс

Негиери на материјал за торби : Ripstop најлон Големина на торбата : МЛ Примарна боја : Црна Боја : Црно / бело

Цевката за намалување на топлината е со добро запечатување, особено погодно за електрична врска со жица

Сладок подарок : Совршен е избор за подароци на роденден на бебе итн Исклучителен квалитет : е мазна и де�

Име на производот : Стегач за менување; Модел бр : SD12130 Тип : Вертикална; Агол на отворање на рачката : 60 ​​

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

врвови за вежбање на породилно Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината

304 Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија и 'рѓа Вклучува ореви и мијалници Се користи за да се обезбед�

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи Висок квалитет : Надворешн

Сет за подароци за свеќиНашиот премиум сет на свеќи вклучува три занаетчиски свеќи направени со чисти е

Полиестер+спандекс Womenените со цврста боја патенти за кожни минијанти за топла панталони за шоу за клуб�

【Карактеристики】 : лесен, мек, без брчки и сјај На врвот има 4инчен полџеб, кој е лесен за инсталирање 【С

Име на производ : Алуминиумска Легура fende_r Мијалник; Содржина На Пакетот : 20 парчиња x Алуминиумска Легур�

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена 【Известување за големина : : Нашит�

100% полиестер Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре Погледнете ја сл

Сосема нов со одличен квалитет Добра употреба за чистење на метални и неметални површини, отстранување

Kookидни куки : Куки во затворен простор за висина, максималниот капацитет на оптоварување е 2 кг, лепило к�

Изработен од силно јаже од синтетички влакна и алуминиум Т6 6061, полесен, висока јачина и издржлив од трад

Хартија за завиткување : Белата хартија е цврста, што ја прави за употреба со креони, маркери, обоени мол�

Jerseyерси, полиестер, мрежа Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 100% полиестер Полистер

Идеален за товарење и истовар на вилушкарски батерии Се одликува со ролери за лесно движење на батерија

Структурата на цврста дрво може да го продолжи корисен живот на закачалки, да ги направи цврсти за употр

★ Висококвалитетна LED вентилатор светло на ресторанот, компонирана од чист бакар мотор, метално светло

Грануларност : 240#; Големина на тркалото : 12 x 12mm / 0,47 x 0,47inch (d*l); Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch Перформанси :

Scroll