Свеж
Лаптоп лаптоп лаптоп ладилник за ладилник од 6 дијагонални метални ладилни компјутери додаток метал греење мијалник метал SSD топлински мијалник 1. 5мм компјутер лап

Лаптоп лаптоп лаптоп ладилник за ладилник од 6 дијагонални метални ладилни компјутери додаток метал греење

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Мијалник за топлина на бакар SSD : Усвојувајте фини материјали и софистицирана изработка, издржлива и не е лесна за оштетување Процесорот за греење : Практичен и издржлив топлински мијалник за вашата шасија и лаптоп на десктоп компјутер. Мијалник за топлина на бакар : Подлогата за ладење и еластичните ленти можат да ви помогнат да го поправите мијалникот за топлина без алатки. Течен ладилник за вода : Лесен за инсталирање и расклопување, нема да ги оштети деликатните електронски компоненти. Мијалник за греење : Доаѓа со подлога за ладење со силикони и гумена лента, одлични перформанси, поочигледен ефект на дисипација на топлина. Мијалник за топлина на бакар SSD : Усвојувајте фини материјали и софистицирана изработка, издржлива и не е лесна за оштетување. Процесорот за греење : Практичен и издржлив топлински мијалник за вашата шасија и лаптоп на десктоп компјутер. Мијалник за топлина на бакар : Подлогата за ладење и еластичните ленти можат да ви помогнат да го поправите мијалникот за топлина без алатки. Течен ладилник за вода : Лесен за инсталирање и расклопување, нема да ги оштети деликатните електронски компоненти. Мијалник за греење : Доаѓа со подлога за ладење со силикони и гумена лента, одлични перформанси, поочигледен ефект на дисипација на топлина. Список на пакети 6 x Топлина мијалник 6 x Подлога за ладење 18 x Карактеристики на гумени ленти - усвојување фини материјали и софистицирана изработка, издржлива и не е лесна за оштетување. - Доаѓа со силиконска подлога за ладење и гумена лента, одлични перформанси, поочигледен ефект на дисипација на топлина. - Процесот на полирање со висок квалитет е совршен без да остави празнини. - Боја : Црна - Материјал : Бакар, графин обвивка - Лесно за инсталирање и расклопување, нема да ги оштети деликатните електронски компоненти. - Графен е најефикасен проводник на топлина во светот, неговата термичка спроводливост може да достигне 5300 w/ m · k, бакарот е 386,4 w/ m · k, а алуминиумот е 237,2 w/ m · k. Информации за стоки М. Исклучителната изработка може да ви послужи добро без лесно да се кршите. Ова е многу практичен мијалник за топлина на M.

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : печатените книжарници се направени од дрво и железо со напредна технологија, што е доволно с

Хартија ХАРТИЈА ФЕНЕР ПРЕКЛОПЕН овие хартиени фенери се дизајнирани со кошаркарски дезен, доволно за д�

Што е вклучено во пакетот : ќе добиете 1 парче елка дрвен камион знак и 3 парчиња рустикални декори на кни�

Металната мрежа,сјајна и цврста, може да се симне за чистење на сечилата Со прекинувач За Вклучување / ис

Професионални Алатки За Поднесување Нокти : овие датотеки за маникир работат брзо за да го исечат или об

Официјално Лиценциран Ласерски Гравирани Колегиум Логото Хемиско Пенкало Официјално Лиценциран Ласер

Идеален за бањи, канцеларии и домашни мијалници ●Овален изглед, ставете ги пукнатините, отворете нов мо

● [Ткаенина што дише] : оваа капа против зрачење е изработена од сребрени влакна Тој е мек, дише, лесен и д

Внатрешното полнење е мек ватиран памук, обезбедувајќи ви удобна средина за спиење Оваа маска за очи за

●Налепници за сестринство ●62 асортимани на слатки налепници за лаптоп Без дупликати, а не случајни пак

Способни да издржат континуирано високи температури, До 500 Степени Ф (260 Степени Ц) (накратко до 300 степен�

13 "H x 109 " D еколошка хартиена кеса Ова е голема торба за подароци со букви на која пишува "Среќен Ден На Тат

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1 / 2 инчи на 3 1 / 2 инчи Апсорбирачки Подлоги Измијте го по

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

● Брза испорака● : околу 35 дена ●Големи кеси за шминка за жени10 х 4,7 х 4,9 инчи Водоотпорен Материјал : ова

Врз основа на долна облека, се додава функцијата за спречување на инконтиненција, што е удобно, природно

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : StatДел Статус : Активни HTS : 850400 Тип : Моќ Технологија : Жица Заштита Стил

●Енергетски Индустриски Ултразвучно Средство За Чистење ● Фреквенција на ултразвучно чистење 40k Hz мож

Дизајн без прашок за минимален трансфер на алергени Полимерна обвивка или хлорирање за намалена латекс

Глофкс 3 ПРЕДВОДЕНА ЦРНА ЈОНСКА ОРБИТАСледната Генерација Во Орбитите Јонската Орбита Глофкс е Дизајни

100% Полиестер о вратот резервоарот блузи за жени скитници деца дуксер вратоврска боја кошула деца црвен�

Дијаметар : 1 / 4" Должина : 3 / 4 инчи Материјал : Нерѓосувачки Челик Стил На Глава : Хексадецимален (Клуч 7 / 16"

24 парчиња куки Со мала големина За да ги задоволат вашите различни потреби Едноставна и практична орган

●Квалитетен Материјал : Металното куќиште со боја ја прави светлината потрајна, цврста и против ' рѓа Ви

Power Star Бренд Батерии 2 Година Гаранција Стабилен Квалитет И Висока Сигурност Запечатениот дизајн на АГМ

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 23гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Пливачки ПрекинувачНЕМА Контрола на електромеханичко ниво Контрола на нивото на течноста со пумпи со е

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 16 шарени салфетки за хартија за пијалоци5 "х 5" ДИЗАЈН НА ЛЕНТИ : Оживејте ја вашата мас�

Ќе добиете 1 парчиња алатка за трепки, овој апликатор за трепки е задолжителен што ви помага да нанесете

Прилагодливи перформанси, наменети за ентузијасти Може да се прилагоди за да се додаде до 125% повеќе сил�

Професионални алатки за нега на нокти кои се подостапни отколку да ги купувате поединечно Лесен за носе

Scroll