Свеж
Биро за диспензери со ленти со 12 ролни Транспарентно симпатично слатко мало лента за пакување на пакување Невидливата лента за десктоп лента за десктоп за десктоп

Биро за диспензери со ленти со 12 ролни Транспарентно симпатично слатко мало лента за пакување на пакување

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

Убава комбинација : Дојдете 1 парчиња за полнење лента за пакување и 12 ролни транспарентни ленти, практична комбинација ги задоволува вашите дневни потреби и замени, можете да ги споделите со колегите пријатели и деца Лесно за сечење : стабилна база против лизгање и пондерирана за да има силен зафат на површината, спречува да се лизне за време на употреба или гребење на површини; Робусниот диспензерот за ленти има засилен највисок раб, што го олеснува исечената лента, можете да ја исечете лентата во која било должина според вашите потреби, едноставна за работа, без други алатки. Лесен и преносен : Димензијата на диспензерот на лентата е приближно. 3,94 x 2,36 x 1,57 инчи, а секоја ролна лента е 0,71 x 82 стапки, соодветната големина е погодна за да ги чувате и носите, само ги ставате во торбата. Широко апликации : Исклучувачите на ролни со чисти ленти можат да намалат лента за завиткување на подароци, двострана лента, фиксна лента, транспарентна лента и повеќе, следствено, тие се соодветни за канцеларија, дом, училиште, продавница, ресторан и други места каде што се потребни ленти. Современ и стилски дизајн за заштеда на простор, неопходен за вашата канцеларија или домашна употреба. Одржува стандардна лента до 3/4 "широка. Пластичното јадро од 1" е исто така стандардно и може лесно да се замени. Ги држи сите ваши омилени ленти, вклучително и популарни Scotch Invisible. Потребни се само секунди за да ги замените ролните ленти. Биро за диспензери со ленти со 12 ролни транспарентно слатко мало.

За производот

Купувачите избираат и

VCE Заштитени Мачка 6А / Мачка 7 Модуларен Приклучок е дизајниран за чувствителни Или сурови средини кои �

Полиестер Материјал : Изработен од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН НОВ материјал од неткаен материјал и тежок картон.�

Ознака За Идентификација на датотека : Дојдете со мала ознака за знак за класификација за подобра класи�

ГОЛЕМИНА : 149" H, компактен и пренослив МАТЕРИЈАЛ : козметичките кеси се направени од издржлива ткаенина, �

Материјал : Полипропилен Може да биде автоклавиран (121 °C, 25 мин) Седум Избрани Бои : Црвена / Зелена / Виоле

ДРЖАЧ ЗА СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ РЕШЕТКА : остатокот од Стапчиња за Јадење е елегантен дизајн и стапчиња за ј�

Големина : 3,5 см х 6,6 см (1,4 инчи х 2,6 инчи) Класификација : ножици за Нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карак�

Аквариум Чување снимено стакло слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој п�

Материјалот Од Ковано Железо на Горната Плоча е Стабилен, Издржлив и Има Долг Работен Век, А Висината на

Чанти за Забави : Овие чанти не се крафт торба, тие се цврсти и посебни од типичната торба за подароци Наш

1 10х Зголемување, 42Милиметарски Дијаметар На Објективот Олеснување На Очите од 15,2 Милиметри и Излез Од З

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

ГО КУПУВАТЕ СЛИКАРОТПРОДАДЕН ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕН ДИЈАМ

ПРЕКРАСНА ШЕМА овој прекрасен случај со шема е совршен за да го изрази вашиот уникатен индивидуален ид�

Женски кутии за накит : мали кутии за складирање накит за прстени, ѓердани, обетки, обетки, манжетни и дру

Сребрен Ичимацу Комплет од 2 Потпирачи за Стапчиња за Јадење Материјалот е порцелан Големината Е W1, 8x1, 4,

100% Спандекс Материјал : Ликра Сезона : пролет, лето, fall Одговара : формафитинг Инсем : [средна] 9 Дивокоза : �

Полипропиленски Конусни Цевки : Изработени со пластика, без меурчиња, погодни за центрифугална машина с

Материјал : Карбид; мултиматеријал вежба малку Дупчалки за дрво, Карбид, комплет дупчалка За Извртување,

Влез : 100 V240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напо

Софистициран дизајн со врвен квалитет на кожа надворешна завршница Предниот капак со мек микрофибер ен

Мултифункционална Решетка За Панталони : Издржлива, изработена од нерѓосувачки челик со не пвц облога �

Лесен и пренослив, секачот за ленти е многу погоден за носење Дојдете со остар секач, овој диспензер за л

Креативен уникатен подарок : барате да купите необичен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејс

Име На Производот : Стоп За Врата Поставена На Подот;Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик, Пластика Бој�

Што Ќе Добиете : 32 Инчен Број" 45 " Балони, 1 слама и 1 лента Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : роза злато

Компатибилност на печатачот : TLS 2200, TLSPC Врска, BMP71 Препорачана Лента : R4310 Еднострано Печатење...

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн Прави многу добар подарок во големи прилики Как�

Име : Обетки Послужавник Материјал : Керамика И Емајл Големина : 10,81,6 см Боја : сина, црна, бела...

Супер Светла Килибар 2835 СМД (15 Led Диоди) енергетски ефикасната сијалица има 12v Работен Напон и е дизајнир�

*100% сосема нов и висок квалитет * Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употр

* Овие декоративни послужавник за далечински управувач изработени од висококвалитетна стп кожа * Соврш�

Големина на пристаништето : ПТ1 / 4 Течност : Воздух Ефективна област : 10мм опсег На работна температура : 5

Scroll