Свеж
Скенер за деловни документи на Canon ImageFormula R50 за компјутер и Mac - скенирање во дуплекс во боја - Поврзете се со USB кабел или Wi -Fi мрежа - LCD екран на допир - автоматски фиде?

Скенер за деловни документи на Canon ImageFormula R50 за компјутер и Mac - скенирање во дуплекс во боја - Поврзете

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Лесен за употреба : Голем екран на допир во боја за да изберете дестинации за скенирање или кратенки и поставки за пристап Флексибилна поврзаност : Вграден Super Speed+ USB и Wi-Fi, дозволувајќи локална и мрежна употреба и споделување меѓу повеќе корисници. Брза и ефикасна : Скенирајте ги двете страни на документот во исто време, во боја, до 40 страници по минута, со автоматски фидер со 60 листови (ADF). Слика со висок квалитет : Може автоматски да ја прилагоди резолуцијата на излезот за да го подобри квалитетот на сликата и да ја намали големината на датотеката за полесно скенирање на документи со мешана серија. Широка компатибилност : Поддржува оперативни системи за Windows и Mac; Вклучен и возач на Твен. Сигурно се справува со многу различни типови медиуми единечни или во серии. Мир на умот : Поддржано од едногодишна гаранција и знаење, пријателска техничка поддршка со седиште во САД. Лесен за употреба : Голем екран на допир во боја за да изберете дестинации за скенирање или кратенки и поставки за пристап. Флексибилна поврзаност : Вграден Super Speed+ USB и Wi-Fi, дозволувајќи локална и мрежна употреба и споделување меѓу повеќе корисници. Брза и ефикасна : Скенирајте ги двете страни на документот во исто време, во боја, до 40 страници по минута, со автоматски фидер со 60 листови (ADF). Слика со висок квалитет : Може автоматски да ја прилагоди резолуцијата на излезот за да го подобри квалитетот на сликата и да ја намали големината на датотеката за полесно скенирање на документи со мешана серија. Широка компатибилност : Поддржува оперативни системи за Windows и Mac; Вклучен и возач на Твен. Сигурно се справува со многу различни типови медиуми единечни или во серии. Мир на умот : Поддржано од едногодишна гаранција и знаење, пријателска техничка поддршка со седиште во САД.

За производот

Купувачите избираат и

1 : 87 Скала HO мерач SNCF, Diesel Railcar ABJ 3, Red / Beige Livery со црвен покрив, период IV, со декодерот DCCзвук...

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

●Компатибилен q дизајниран само За Samsung Galaxy A54 5 G не поддржува безжично полнење €Дизајн_ Галванизиран сј

€Применливост q адаптерот за монтирање На конверзија е погоден за додатоци За Монтирање Go Pro ●Широка Ап

ЈА НАМАЛУВА ФРЕКВЕНЦИЈАТА НА ЗАМЕНАУлтра издржливите, висококвалитетни лежишта се дизајнирани да ги п�

Димензии на пакетот : 21 Л х 11 Ч х 3 Макари Тежина на пакетот : 9,85 фунти Земја На Потекло : Кина Дел Број : 110291�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Мешавина од памук...

Висок квалитет Изградба на индустриска сила за издржливост Не кревајте повеќе од 70 килограми (32 кг) по ч�

Лесно се вклопуваат Уреди до 6,5Инчен Мрежести Внатрешни Џебови за ДВД / ЦД И УСБКабли Заштитете ги уреди�

Ладна фалсификувана горна плоча, јарем и копче го подобрува вртливото дејство и го зголемува работниот

синтетички материјал Ткаена спречувањеоваа ткаена послужавник е изработен од врвен материјал за употр

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

За употреба Со lovejoy ал тип вилица стил флексибилни спојување собранието (продаваат одделно) Алуминиумск

Роденден Преоптоварување : Дизајнирани Од талентирана мајка, овие прекрасни картички имаат класична гр

10Та Генерација Intel Core i5 1035g1 Процесор (До 3 27 " Целосен HD (1920 x 1080) ДИСПЛЕЈ СО ШИРОК Екран ОД Раб До Раб ЛЕД За�

100% Полиестер ??①По Купувањето Ако некогаш наидете на какви било проблеми или имате какви било прашања в�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

10" (25 см) ширина Дополнителни меки најлонски влакна дизајнирани за нежни површини За деликатни површини

€®Тивок вентилатор●По фабричкиот биланс И тестот за звук, за да се осигурате дека секое сечило ротира �

Шик дизајниран за фитбит Верса 4 / Верса 3 / Смисла 2 / Смисла и одговара на жица од 5,5" 8,1 " (140мм 205мм) ; измеша

СИГУРНА СИЛА Оваа кука за приколка е оценета за 6 бруто тежина приколка, 600 фунти тежина на јазикот, 10...

3 ' Фло Розова И Црна Попрскана Јамка #24 Лак Стринг Д Јамка Материјал Е стандард кој сите други јамка мате�

Пиво Штајн 22 мл Бело Керамички штајн Злато трим Со Драчка, ОРКА Премази, машина за миење Садови безбедно,

Високо разноврсни и неизмерно популарни завртки со една нишка Глава : Countersunk pozidrive компатибилен вдлабна�

· Поддршка 15 W безжично полнење · 65 W TypeC Брзо полнење · Нормална употреба 46 дена · Во мирување 36 дена...

Разноврсна ткаена корпа за чување крпи за раце, тоалети во бања или списанија, игри, играчки за миленичи�

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој FXХибридноСтаклен Заштитник

Црвен кардиган џемпери за дозвола за жени? Заштедете 50% на 1 од секои 5 Stor Wide? Заштедете 10% на 1 од секои 2 Stor

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Златно казнено знаме Сите Златни во боја За Употреба Во Фудбалот Златно казнено знаме Сите Златни во бо�

€ [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : xinxusong премиум M3 N5 WY8609 5btn Автомобил Клуч Фоб Влез Далечински 100% сосема нов сов�

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : расклопена големина : 20, 5х20, 5см / преклопена големина : 8 х 8 �

Увезени Полиестер поставата Затворање на патент Санка (Структурно Оптоварување Изедначување Палуба) С�

Големина : 5,4 х Висина 3,3 инчи (13,7 х 8,5 см) Материјали : Дрво, лак боја Големина : 5,4 х Висина 3,3 инчи (13,7 х 8,5 см)

Стил : скандинавски стил Димензии : 43х34х26 см материјал : метал Дизајн : Шуплив дизајн Стил : скандинавски �

Буково Дрво Произведено во САД Или Увезено Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци

ГОЛЕМИНА : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, удобен за носење, лесен за носење, можете да го држите на рака за шмин�

Пакетот вклучува : ќе добиете 9 Парчиња Божиќни матрици, вклучувајќи 6 парчиња матрици за отпечатоци од д

Професионален дизајн изработен од вистинска кожа Големина за i Pad mini 4 со Приказ На Мрежницата (Уредот не

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

СТП+платно Произведено во САД Или Увезено Големина : големината на кутијата за коцки за складирање е 10,6 "

Scroll