Свеж
Југозападен Навахо шема за далечински управувач за далечински управувач Caddy Storage Desktop Организатор за ТВ далечински управувачи канцелариски материјали

Југозападен Навахо шема за далечински управувач за далечински управувач Caddy Storage Desktop Организатор за ТВ

Достапност: Достапно.
DEN 401.44

Пу Кутијата за складирање е изработена од висококвалитетна PU кожа, која е водоотпорна, отпорна на абење и лесен за чистење. Го штити далечинскиот управувач од гребнатини, дамки од нафта и абразија. Со пет пространи оддели за складирање, може да складира разни далечински управувачи, канцелариски материјал, ножици, чаши, мобилни телефони или козметички четки. Лесно е да се идентификуваат, заштедуваат време и простор. Оваа големина на кутија за складирање : должина : 8,3 инчи, ширина 2,9 инчи, висина 4,7 инчи, (должина 21 см × ширина 7,3 см × висина 12 см), оставете ја елегантната, едноставна и стилска кутија за складирање ги украсуваат вашите топол дом и канцеларија. Our storage box can be widely used in bathroom, dining room, living room, study, bedroom, bedside table and office, etc., for birthday, Valentine's Day, housewarming, job promotion, Thanksgiving, Christmas or any other anniversary, for mom , Совршен подарок за вашиот најдобар пријател, семејство или себе. Ако сте ја купиле нашата кутија за складирање на далечински управувач на производот, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа, ве молиме, бидете сигурни дека ќе го купите. (Забелешка : Не впивајте или измијте во вода). Направено од висококвалитетна пичка од ПУ, водоотпорна, отпорна на абење, лесен за чистење, да обезбеди заштита за далечинскиот управувач, да спречи гребнатини, маслото и абразијата. Со пет пространи оддели за складирање, може да се користи како складирање за далечински управувачи, канцелариски материјал, канцелариски материјал, очила, мобилни телефони или козметички четки. Лесен за идентификација. Заштедете време и простор. Ова мултифункционално складирање има широк спектар на апликации и може да се постави на кое било погодно место. Погоден е за употреба во маси, бањи, трпезарии, дневни соби, простории за студии, спални соби, маси за кревет и канцеларии. Исто така е одличен подарок за пријателите и семејството.

За производот

Купувачите избираат и

Четката за шише / вентил има долга рачка и тркалезна глава што се вклопува во тегли, шишиња и очила за чис

✦ AM FM канал со водоотпорен IPX3 : Фреквенцијата на AM е 5201700 k Hz и FM е 87108 MHz Ова радио за итни случаи со водоотп

50% памук, 50% полиестер 8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната стр�

Може да се поправи брзо, лесно и стабилно Лесен за употреба : Дизајниран со двојни патенти, едноставниот

Не'рѓосувачки челик 304 цевка тело и затегнати очила модерни wallидови на отворено, запечатени со силиконс�

Конусна Точка Вежба Битови Погоден за дупчалка со покомплексен материјал, голема брзина на сечење, избо

Тип на производ : Внатрешен мини кабел за SAS Интерфејс A : SFF8087 36 PIN директно со брава до интерфејс Б : SFF8087 36p

Совршен конектор : Поврзување на 2 RCA машки со 2 RCA машки; Совршен идеал за домашна забава и HIFI систем, како

Име на производот : CAM Switch; Модел бр : LW42 A21008 / LF301; напон : AC 240 V 10 A UE : 660 V; ITH : 20 A; број на позиција : 3 (123) Терми�

★ Големина на случајот со молив : 26х50,5 см / 10 Лесен и издржлив Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Ра

Лесен за нанесување, чистење, отстранување и вода, заштитен СО УВ Користење Американски и Јапонски висо�

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Опсег на мерење на температурата : 30 ° ℃ ~ 150 ° Грешка во мерењето на температурата : ≤+0,5 Погодно е за мере

Спецификации : Опис : Склопување На Вретено, Без навои во куќиштето, користете завртки за самопреслушува

Нож за џеб на Free Tiger е изработен од челик D2 Сечилото е завршено завршено фино и остра Handle е изработено од G

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : прашокот за Нокти е 10 Микрони и изработен од 100% Чист Прашок Од Синтетичка Смола, нето

Стерлинг сребро 10 3 / 4 "" во должина " Направено во САД Доживотна гаранција Димензии на пакетот : 18,0" L x 13 Ст�

Направено од траен и реномиран 3М самолепливо винил 100% направен во САД Почувствителна на притисок Отстр

КОМПЛЕТ ЗА ХОБИ МОДЕЛНесклопен модел спакуван во плик со лесни за следење упатства Идеален за возраст о

? Материјал : Рачката на кабинетот е изработена од алуминиумска легура Тој е исклучително издржлив и изд

Полиестер микрофибер Прилагодливо затворање Миење на рацете Еве нешто прилично кул и привлечни за глав

Текстура Урбана Зона Битка Мат 1200мм х 600мм(приближно 48 "х 24") Идеален за Воени Игри, Модели На Железници, В�

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Производот има лцдекран од 8,5 инчи, кој е поголем и прикажува појасно Аголот на екранот на микроскопот м�

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Големина : 98*83*42мм Нето Тежина : 112,2 гр Боја : Црна / Бела Номинална Моќност : 4 Големина : 988342ммнет Тежина : 112

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Апликација / употреба : Слушалки Големина на батеријата : Сопствена големина на батеријата...

Се вклопува за Land Rover Discovery 4, се вклопува во Discovery Sport, за Freelander 2, за Range Rover Evoque, Range Rover Sport Vogue Материјал : Абс

ПВЦ 2 Рачка на позиција : Дизајнот на рачката на позицијата е карактеристичен на пазарот, што е наш патен�

ECCN : EAR99 Рохс Во Согласност : Да Рохс Фталати Во Согласност : Да + СВХЦ : Да Се Советува Карактеристики : Кон�

Мемориска пена мека и удобна Меморија за бавно враќање на меморијата е пријателска за кожата и лесна Од

Електричното Кчетири е совршено за секоја електрична потреба од Power Sport Се обидоа и тестираа во најтешки

Светли бои : Постојат вкупно 6 различни бои за овие божиќни мониста на брадата, вклучувајќи црвена, зелен

Mutcd Во согласност Знаци Инженер одделение рефлективен Филм Тешка ' рѓосана хромирана метална рамка...

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

Дистрибуција педала f Електрична гитара Бехрингер Хеви метал HM300 ефекти на искривување на тешки метали,

Лабораториска опрема и инструменти Направени во Соединетите држави Произведено од КолПармер...

1) Широка примена : Поправете ја жицата и кабелот на надворешната антена и кабелот, брзо поправете ја цев�

Содржина на пакетот : Компатибилен со 1пакет TN227 TN227 Castridge Black Toner Принос на страница : до 3.000 страници по TN227

Мека Пречка за Перење Со Рачки : пречката За Облека Од Еднорог е изработена од задебелена ткаенина од ок�

Чувствителна реакција : Термопар на сензорот k тип може да се чувствува и да одговори брзо, сондата има г�

Материјал : turtелка напишете тркалезна пилула кутија, мини пилула, добро запечатување, метална железна п�

12 Стапки х 5 / 8 инчен нож Цврста пластична кутија отпорна на удари Заклучување на сечилото без раце Титан

Scroll