Свеж
Пластични клипови за булдог, мали слатки, цврсти трајни, преносни мала тежина, широка булдог за апликација, датотеки за хартија за хартија за прицврстувачи за грани

Пластични клипови за булдог, мали слатки, цврсти трајни, преносни мала тежина, широка булдог за апликација,

Достапност: Достапно.
DEN 1478.40

Application - ширум апликација¡^ Овој мал булдог клип е идеален за држење белешки, фоази и други важни трудови, итн Дајте целосна игра на вашата фантазија. Prastic Prestremium Пластика¡ Овој мал булдог клип е направен од врвен пластичен материјал, кој е здрав и издржлив. Искрено и искривување на прашина, никогаш не кршете и издржлив за употреба. Корејска верзија на транспарентна мала клип пластична големина книга б. ¡¾ Транспарентен дизајн - овој мал булдог клип се одликува со јасен и транспарентен дизајн, додавајќи повеќе забава во вашиот живот. Клиповите за тркала за врзување вклучуваат мала дупка во рачките што ќе ви биде лесно да го обесувате клипот на wallsидовите, вратите, билтените табли и повеќе. Врска за запечатување торба за запечатување на торбичка за запечатување Едноставен студентски станици. ¡¾ Тежина на светлина¡ Овој мал булдог клип е мал по големина и светлина во тежина, што е многу погодно за употреба и носење. Големина на Производот : Приближно. 5 x 5cm / 1,97 x 1,97in. ¡¾ Идеал Подарок¡ Овој мал клип за булдог со симпатичен стил е идеален и совршен подарок за вашите пријатели, деца и семејство. Најдобро за организирање, управување или прикажување на вашите фотографии, мапи, знаци, хартија, рецепти дома, канцеларија или училиште. Спецификација : Тип на ставка : Пластичен булдог клипматеријал : Големина на пластика Производ : приближно. 5 x 5cm / 1,97 x 1,97in (рачно мерење, мала грешка може да постои) Тежина : приближно.26ozpackage список : 1 x 22mm Пластичен булдог клип ОР1 x 31mm Пластичен булдог клип ОР1 x 38mm Пластичен булдог клип ОР1 x 50мм пластичен булдог клип.

За производот

Item Type:
Plastic Bulldog Clip
Material:
Plastic
Product Size:
Approx. 5 x 5cm / 1.97 x 1.97in ( Manual Measurement, Slight Error May Exist )
Weight:
Approx. 7.3g / 0.26oz
Package List:
1 x 22MM Plastic Bulldog Clip or1 x 31MM Plastic Bulldog Clip or1 x 38MM Plastic Bulldog Clip or1 x 50MM Plastic Bulldog Clip

Купувачите избираат и

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја т�

Пренослив и Водоотпорен : компасот на зглобот е задолжителен за ентузијастите на отворено кои сакаат да

2 Парчиња Професионален Ноктите Кутикула Лажица Туркач Отстранувач Машина Нипер БТС243 Може Да Ја Отстра

Функција : заштитете ја Вашата Конзола PS4 или PS5 совршено од нула, против судир и прашина или гребнатини М

Лесен и Кавга слободен за користење Пробајте Ги Сите бои На Колекцијата Искри Одлично за лична и профес�

Платно ?Изработен од висококвалитетен пвц, издржлив, цврст и удобен за употреба, може да поддржува употр

Модел : ГДИНЈ3БАТ Хемија : Лијон Капацитет : 2000мах Својства на батеријата : литиумска батерија за еднокра�

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

●Дизајнот со повеќе џебови Ги Одржува Предметите Во Ред просторот за складирање на овој ранец е главно

Пренесете аудио датотеки НА КОМПЈУТЕР или Mac преку USB 16 МБ вкупно меморија 2 Брзини На Снимање : 155 Минути �

1Висок квалитет и 100% сосема нов.Повеќе материјал обезбедува повеќеслојна заштита од прашина, ,гребење и�

ОДЛИЧНА КОМБИНАЦИЈА За ТРЕНИНГ ЗА ЈАЧИНА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО : 1 Премиум Тренер За Рамнотежа На Половина Топк�

Убава сила, голем ветер|голема осветленост|, удобност, силен мек ветер, брзина на ветер со три брзини, удо

Ноќта На вештерките Свеќа Светлина Дух Фестивал Декорација Реквизити Страшно Черепот Светлина опис На

Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Акрилик (Пластично Стакло од плексиглас) Ја

Премиум Минијатурно Колекционерско Складирањепаметен, ефикасен начин да ги заштитите сите оние мини и�

Големина на производот : Дијаметар 3,1 инчи (8 см) х Висина 3,5 инчи (9 см) x Капацитет 9,1 fl oz (270 кубика) (Црно И Ц�

1 100% сосема нов и висок квалитет Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобно �

Oxygate Новиот LX350 има брза и издржлива технологија Epson 9PIN, отпечати до 347 карактери во секунда и е идеален за

Доволно Големина За Да Одговара На Четки За Шминка И Коса (И Пегла За Виткање Или Пегла Завиткана Во Сред

Создаден Големина : 0 Тип На Конус : Обратна Конус Опис на производителот : 4 / 5 H50,TL50СПОЈУВАЊЕ,DBL FLEX,ОБРАТНА

ПС МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ користи Организатор на мали објекти На маса, складирање на м�

тековни сензорски чипови : ACS712 ELC05 A; пин 5в напојување, индикатор за напојување на одборот;...

Професионална оценка Врвниот појас за мелење комерцијално достапен со значително помалку време за обр

Повлечете го затворањето Текстурирана завршница за промовирање на отпорност на лизгање во влажни или с

Големина : 18,9 х 12,6 х 8,3 инчи (48 Разновидна внатрешна конструкција со џеб со патент, кука за клучеви, држач �

Женска облека за облека за облека за жени женски кошули Направено во САД, стандардна испорака од 715 дена

Големина : 11,5"(Л)x8"(W)x16 " (Ж); Материјал : водоотпорен лесен полиестер погоден за животната средина Структур

Ига Комплет од 5 Потпирачи за Стапчиња за Јадење Материјалот е Керамички Големината Е W2, 5x0, 5, H0, 5 инчи.Ког

Торби ЗА пакување БОКАР за движење 27" х 14" х 15" и до 24 литри голем капацитетшто може да вчита околу 20~30 џемп

Преку Шалтер Погон Макара Инсталерот За Каминс Мотори Дизајниран да ја инсталира погонската макара на �

УДОБНО ИСЕЧЕНИ СОСТОЈКИ : Со пластична рачка што не се лизга, овој нож за зеленчук обезбедува безбеден и

Опселена неопрена со затворена клетка Штити од стружења и испакнатини Делува како термичка бариера во �

Scroll