Свеж
MXUTEUK 22PCS RG6 конектори за компресија F тип коаксијални кабелски конектори G-024-BU

MXUTEUK 22PCS RG6 конектори за компресија F тип коаксијални кабелски конектори G-024-BU

Достапност: Достапно.
DEN 143.84

【Големина на производот】 1,25 инчи пред компресија и 1,06 инчи по компресија; дијаметар на цевката 0,43 инчи ; 【Материјал со добар квалитет】 Конекторот е изработен од месинг материјал од никел, со добри перформанси, висока цврстина, отпорност на анти-кара и корозија и е погоден за долгорочна употреба ;. 【Карактеристики на производот】 Конекторот има црн водоотпорен прстен во внатрешноста, системот за запечатување на типот О-тип може да спречи воден пареа да влезе во зглобот, радијалната компресија од 360 степени обезбедува интегритет и одлична изведба на РФ ;. 【Широка апликација】 е погодна за сателитска телевизија, преместување на кабелска телевизија и Интернет, системи за антена надвор од воздухот, жичани кабли за вашата нова куќа и сателитско јадење, и др;. Pack Пакување на производи】 22 парчиња сини коаксијални конектори за компресија на коаксијален кабел. 【Големина на производот】 1,25 инчи пред компресија и 1,06 инчи по компресија; дијаметар на цевката 0,43 инчи ;. 【Материјал со добар квалитет】 Конекторот е изработен од месинг материјал од никел, со добри перформанси, висока цврстина, отпорност на анти-кара и корозија и е погоден за долгорочна употреба ;. 【Карактеристики на производот】 Конекторот има црн водоотпорен прстен во внатрешноста, системот за запечатување на типот О-тип може да спречи воден пареа да влезе во зглобот, радијалната компресија од 360 степени обезбедува интегритет и одлична изведба на РФ ;. 【Широка апликација】 е погодна за сателитска телевизија, преместување на кабелска телевизија и Интернет, системи за антена надвор од воздухот, жичани кабли за вашата нова куќа и сателитско јадење, и др;. Pack Пакување на производи】 22 парчиња сини коаксијални конектори за компресија на коаксијален кабел.

За производот

Купувачите избираат и

35инчен HD ips екран со ултрависока резолуција од 640 x 480 враќа природни бои за повеќе детални и живописни иг�

Ерфокус на ефокус со високи перформанси со високи перформанси Достапно е со прилагодливо прилагодувањ�

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Црвена глава Проширена глава Голема глава на печурки Ø 2 1 / 2˝ Мала глава од печурка Ø 1 3 / 4˝ Метал од глава

【Повеќенаменски】 Овие нови подароци за домаќинство во куќата можат да бидат обесени на елката и врата�

Убави Комбинации : пакетот вклучува 18 парчиња козметичка торба за наставници во 2 прекрасни дезени и 18 п�

Монтира на 19 " опрема лавици Патентираната Технологија За Задржување На Силата ги штити шипките од оште�

Тип : Топлина Се Намалува Материјал : Полиолефин Номинален напон : 600 V температурен опсег (макс.) : 125 Целзи

Производ 1 : Едноставен стилски дизајн сè уште функционален и погоден за секоја просторија Производ 1 : О�

Замена Sony Blu Ray DVD Player Power Cord Coster Компатибилни модели BDPS6700, BDPS3700, BDPS1700, BDPS6500, BDPS3500, BDPS1500, BDPS1200, BDPS2200, BDPS2500, BDPS320

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

стакло Направени во САД или увезени Материјал : Направено од стакло, многу издржлив Дизајн : Пеперката е

Обезбедете универзална поврзаност за мрежните уреди ЛАН користејќи RJ45, како што се ЛАПТОП, паметна ТЕЛЕ

Виолетова јас шпионирам ситници Одлично за шарени шишиња за шпионирање виножито, шпионски чанти и друг�

0,9 мл, 25 мл / шише Ова е брзо суво мастило за марки пред мастило, ќе се исуши брзо, тоа е најдобриот произв�

Што Добивате : ќе добиете 6 пакувања спандекс навлаки за маса, нашите правоаголни навлаки за маса за исте

Пополнете За Пионерски Стил Бр Lm100, LM100d и LM100w 3прстен врзани магнетни фото албуми Магнетните страници со

Ергономска подлога на глувчето со одмор на зглобот исполнет со гел што одговара на вашиот зглоб Помага �

Дизајнот на прстен јазик обезбедува безбедна врска во апликациите со високи вибрации Внатрешните сери�

71% Полиамид, 29% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Дизајниран за топла јога или Пилатес К�

● 1 : ● ние Сме фабрика, Подобра Цена,БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ Истиот производ, подобра цена!...

Оригинален дел за замена на OEM Scotsman Ice Machines, бренд ВарбургПинкус, имаат историја на постојана иновација в

Бренд : ДМЦ Количина : на 5 грам топка Состав : 100% Памук DMC Fil Dentelles Памучна Капчиња Нишка 6 Слоја 761 на 5 грам�

Г С ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА С АНЕСТЕТИЧКИ ШПРИЦ ТИП " А " (1,8 КУБИКА) НАЈДОБ

Производ 1 : APEC ФИЛТЕР За ВодаMAX9038 е за крајната серија roHi модел, И RO90&ROPERM со надградба 3 / 8" излез Исто така

Силиконски чистачи со густи и меки влакната за да го заменат традиционалниот незгоден сунѓер или парта�

Примена : Општа намена Тип на пакет : Преку дупка Номинален напон : стандард Оперативна температура : Ста�

За Универзални Центрифуги 12х15мл Капацитет 6000 ВРТЕЖИ во МИНУТА / 4427хг Земја на потекло : Сад З306 е компакт�

Идеи За Подароци За сонограф : направете ги вашите соништа реалност со оваа смешна идна торба за додатоц

Погодно за дупчење од не'рѓосувачки челик, железо, бакар, алуминиум, дрва и акрилни чаршафи, итн Може да с

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

Овој држач за книги се користи со закачување на wallидот Погоден е за складирање на 1 книга Произведено е з

Димензии на пакетот : 10 Тип На Производ : Авто Додаток Количина На Пакетот : 1 Земја На Потекло : Кина...

Scroll