Свеж
Twtade Водоотпорен моментален прекинувач за обратна поларитет 6 прекинувач за позиција / исклучување / вклучување / вклучување со капа и жици + моментален водоотпорен ?

Twtade Водоотпорен моментален прекинувач за обратна поларитет 6 прекинувач за позиција / исклучување / вклучување /

Достапност: Достапно.
DEN 1435.20

Околу E-TEN-223-DMX : DC моторот ќе ја сврти насоката на моторот со прекинувачот кога е кукана црвена до + V DC и црна до-V DC Blue до Motorit е конфигуриран за враќање на поларитетот. Едноставно поврзете ја моќноста и земјата и две DC моторни води и прекинувачот ќе ја врати насоката на моторот. За E-TEN-223-DMX : Прекинувач за прекинување Вкупна големина : 59mm x 32,7mm x 19.77 "(l*w*h); ​​Должина на линијата : 21.3 ''; Mounting hole diameter : 12mm/0.47'';Spade Terminal Diameter:6. About KCD4-223-RET/EXT+X : Color : Black;Position : 3(ON)-Off-(ON);Pin Количина : 6; Преклопна оценета струја/напон : 16 A 250 V AC 20 A 125 V AC. За KCD4-223-RET/EXT+X : Прекинувачот за промена на поларитетот може да ја контролира позитивната и негативната ротација на моторот со поврзување на моќноста и земјата и на мотор " +", " -". DC моторот ќе ја врати насоката на моторот со прекинувач кога е закопчана црвена до + V DC и црна до - V DC Blue до Motor.simply Поврзете ја моќноста и земјата и две DC моторни води и прекинувачот ќе Обратете ја насоката на моторот. Пакет на производи : 1 x прекинувач за менување што е искривен и инсталиран со 12 жици (контакти е сребрена легура) + 1 x прекинувач за обратна поларитет + жици од 6 x. Femaleенски приклучок. Прекинувачот ќе го ресетира автоматското враќање на исклучување доколку се ослободи. Производот е 100% сосема нов по квалитет и има двегодишна гаранција. Име на производот : Прекинувач за вклучување со жица (моментално) .250 приклучоци искривени и инсталирани. Овој прекинувач е моментално што значи дека се враќа во центарот на позицијата кога ќе се ослободи вклучувањето. Прекинувачот ќе го ресетира автоматското враќање на исклучување доколку се ослободи. Производот е 100% сосема нов по квалитет и има двегодишна гаранција.

За производот

20 A at 12V DC and 10 A at 24V DC :

Купувачите избираат и

Големина на клучот : 6,5 см*9,5 см, тежина20g Смешен дизајн : Разновидниот стил на новороденче симулиран диза�

Ѓердан од срцев кремирање : Овој деликатен ѓердан на срцето ќе ги спаси спомените на вашите најблиски и

Најдобар подарок за loversубителите и пријателите, што ја отсликува страста за животот Лесен за употреба, �

Додадете ваш сопствен уникатен стил на вашиот ладилник Јети со нашите комплети за кожа со полно тело! Со

【Димензија : : Секоја покана мери 4 "W x 6" L, совршена големина за деца и тинејџери Има доволно простор за

Мувла од ориз од суши Одликувајќи се со дизајн на облик на триаголник, можете да направите храна во форм�

Пвц топлина смалуваат цевки за напојување Собирачка Температура : 80€; Стапка На Намалување : 48% (пресек)и

[Пакет] (1) 18Литарски Лесен Тврд Лаптоп Отпорен На Временски Услови, Стандарден Издание Портокал И (1) Доп �

Доверлив Материјал : конфетите се изработени од квалитетна хартија, безбедни, издржливи и сигурни, не се

1 Дизајн на производ : Ексклузивен дизајн во стилот на акварел со двострано печатење со висока резолуциј

Вклучува : овој златен сребрен сет содржи 6парче златни чајни лажици, кој е дизајниран за секојдневни до�

поли памук Повлечете го затворањето 50 / 50 памук / поли Supersoft, удобно вклопување; Големина на мажите...

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 28мм Спојување со 2 дијаметар : 35мм Должина на спојување : 90 Спојува

【Прекинувач за заклучување】 притисок; Притиснете го повторно 【Сосема нов прекинувач за притискање на

Сублимација печатење, боите никогаш нема да избледат Кога е изложено на UV светла на Balcklight / Party, вентилат�

мрежа Организатор На Играчки за бања : можете да го користите не само во бањата, туку и во спалната соба к

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце Д

Одлично за електричари, столари, занаетчии, работилници, техничари, механичари, водоводџии, работници з�

12 Про Макс Двострана Стаклена Футрола+Четири амортизирани агли на предниот капак создаваат зголемена б

Среќна нова година плочи и салфетки поставува за весели новогодишни украси 2023 година Новогодишни чинии

За комплетите за колони Arch + Мерка : (71) инчи Дијаметар : (7 / 8) инчи Ново и подобрено 3 Дел за шок кабел PKG / 12 �

Овој гумен штитник за очи со повеќе дијаметар, изработен од гума, може да се преклопи Гумениот Штит за Оч

Карта : 9,5*5 Шарена лента : 9,5*5 Checkerboard : 7,8 x 4,5 x 2,1 инчи ✿ Издржлив материјалСлучаите со моливи од плута се из

●Димензија+ Големина На Врв На Торкс : Т25;Вкупна Должина : 100мм / 3,94инчен ●ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈАИзрабо�

Изведете неверојатна магија со вешто измама што ќе ги воодушеви вашите пријатели и семејство Лесно за у

Идеален начин за добредојде на гостите Изработени со љубов и грижа од традиционалните занаетчии во инд�

★ Соодветно место : Не само погодно за повеќето мали возрасни, туку и за остатоци од скапоцени миленичињ

Име на производот : Затка на вратата; Нето тежина : 65g Содржина на пакет : 1 x затка на вратата; Материјал : г�

КАЈИНГ е посветен на развој на производи за кујна и бања за да помогне секојдневната работа да биде поуд

Што Ќе Добиете : 21 Вештерство Кристали во шармантна мини магија тегли исполнет со различни реики исцелу�

Комплети за хардвер за прозорци Хардвер за прозорецот Set Sdoor Stoppe ротквица во форма на врата за стопирање

Primary Output Voltage (VDC) : 5 Output Current (Amps) : 12 Maximum Output Power (Watts) : 60 Input Voltage (VAC) : 90 to 264 Input Frequency (Hz) : 47 to 63 Primary Output Voltage ( VDC) :

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чувајте се што е организирано во вашата торба кога одите на шопинг, на работа или на час

?●Шише Со Слама Од Мечка Каваи Е Ова Шише Со Вода За Мечка со Ремен е специјално дизајнирано за вашите де

●Сад за складирање дома, може да се користи за чување бонбони, семки од диња, сушено овошје и други предм

Ракување : Огромно Бр Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО" Материјал : тело На Сл

●Материјал● : Изработена Од Кристал К9, секоја топка е внимателно полирана и внимателно избрана ①Специ

Кожа 【Преносен】 Димензија 3,94 x 3,94 x 1,97 инчи, Samll лесна и лесна за носење, ставете ја во чанта или куфер ког

Увезени Пластична рамка НеПоларизирани Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 99 милиметри...

1 х Изолирани Кафе Кригла 1 х Капак отпорен На Истурање 1 х Нерѓосувачки Челик Лажица ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ

Исто така, фантастичен подарок за вашите пријатели Дрвен материјал вкусот на одмор за јадење...

Овој случај има врамен џеб што овозможува пристап до цел екран со затворање во стилот на книга и магнетн

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

●СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Тешка закачалка за венец издржете ја тежината на венец до 20 килограми Прилагодл�

Scroll