Свеж
大 铜章 协会 协会 Кина 80мм Бакар Свиња Медал Кинеска корпорација Дванаесет хороскопски свињи медал

大 铜章 协会 协会 Кина 80мм Бакар Свиња Медал Кинеска корпорација Дванаесет хороскопски свињи медал

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Текстура на материјал : бакар Дијаметар : 80мм; Дебелина : 8мм; тежина : околу 440грами. Технологија : Нане за умирање : 3000. Единица за леарница : Кинеска банкарска печатење и корпорација за код. Време на издавање : 2018 година. Свиг, еден од дванаесетте кинески хороскопски знаци, е дванаесеттото место на гранката на Земјата. Свињите се најмлади од домашни животни. Тие се послушни и искрени. Тие изгледаат едноставни и несмасни, но тие се талентирани и интелигентни. Нивното уникатно чувство за мирис е подобро од другите животни. Тој се познава кога се случуваат работите. Тој никогаш не се обидува да биде конкурентен и никогаш не се грижи за неговите последици. Во времето на 1911 година, свињите спиеја најсвесно и грчеа најгласно.

За производот

Купувачите избираат и

Лесен за инсталирање : операција со една рака Удобно е да се инсталира заедно со конекторот за градинарс

Закори за нокти Не е скапо за купување, можете да ги добиете нашите добро изработени додатоци во разумно

100% памук Затворање на патент Официјално лиценцирано од НФЛ Лого со висок квалитет, екранот за печатење �

Децапријателски и безбеден Постојат 3 различни опции за острина на располагање УСБ ИЛИ Батерија Напоју�

ОТСТРАНУВА ТЕШКО ИСПУКАНА : Издржливото микро рендано надвор ја отстранува тврдата, груба, испукана, су�

Идвел започна кога група дизајнери ги здружија силите со кул технолошки такт тим со долгогодишно искус�

Современа лебдечка рамка : Стилската лебдечка рамка додава димензионален изглед на вашиот приказ на фо�

【Тркалезна дијамантска целосна вежба】 Исечете со 26 различни аспекти за да рефлектираат поголема свет

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

Брз преглед на содржината на пакетот : Пакетот што ќе го добиете доаѓа со 2 снопови на раб во училницата Bo

3 GSDI Видео : SDI Converter Converter Поддршка 3 G / HD / SD SDI со 8канален аудио вграден, резолуција до 1080p525 / 2998 NTSC; 720p50; 720p59.

Е прилагодено : да Оперативна температура : 2,8 V ~ 6 V Енергија на дисипација : 2,8 V ~ 6 V Тип : Регулатор на напо�

Анкети маркери метални градинарски контејнери за складирање на отворено мелен светла WI сончоглед кард�

ВЛЕЧЕЊЕ : 16 Заменливи, ултра издржливи карбидни столпчиња со притискање стратешки лоцирани за да го фат�

За решетките за скара од брошмастер, за решетки за замена на скара за гас од брошмастер, компатибилни со

Опсег на големини на располагање За фитинзи со затегнување на НПТ Лесен за инсталирање и отстранување...

Направено со пациенти на ум : држачот за одвод на мастектомија е погоден за дренажа на градите по мастек�

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали Издржлив И Моќен, Со Едноставност �

Ова е овластен дел О Одговара на разни модели на Senco Број на ОЕМ Дел AB0207 Ова е дел за замена на Senco...

[Големина] Број НА ЛЕР : 22;Степен На Агол : 45€;Боја : Бела [45 Степен Широк Агол] Тркалезна Плоча Илуминатор

Име на производот : завртка за врзување; Материјал : Метал Тежина : 13g; Содржина на пакет : завртка за врзув

Калем киселина јадро лемење Направено од легура 40 / 60 Идеален за многу видови метали, вклучувајќи месинг

Произведено на : ASME B183, ASTM A574 Спецификации и стандарди Дијаметар на рамената : 1 / 2 "x должина на рамото : 7 1 /

Деталите се живописни, боите се природни и убави, а ефектот е реален без оглед во водата или во декорациј

【Мрежите за јаже од коноп се разноврсни има многу намени за заштитни мрежи, како што се украсни photoидов�

Обезбедува поголема стабилност; Водичите за сечење се погодни за сечење на различни длабочини и одржув�

Симпатичен вентилатор кој се вклопува во вашата дланка Трае до 10 часа Силен проток на воздух и тивок диз

1 1 / 2 инч Рамна глава со грицки Плоштад погон на Филипс Рамна глава со грицки Плоштад погон на Филипс...

Материјал : силикон; Одделение : храна; Цврстина : Стандард (70А 80А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

Scroll