Свеж
Chicago Latrobe 53440 190C Кобалт челик намален бит за вежбање, финиш на златен оксид, тркалезна шипка, 118 степени поделена точка, големина 5/8

Chicago Latrobe 53440 190C Кобалт челик намален бит за вежбање, финиш на златен оксид, тркалезна шипка,

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Larger size general-purpose drills with 1/2" reduced shank Manufactured from cobalt premium highspeed steel for use in highly abrasive applications. 118 degree split point for easier, more precise penetration. Increased rigidity is ideal for portable drilling. Standardized lengths result in Минимално прилагодување за време на промените во алатката во машините за завртки и центрите за обработка. Направено во САД. Должина 6 ", Тип на материјал - HSS, тип на Шанк - круг, дијаметар на шанк 1/2", Агол на точка - 118 степени, финиш/обложување : Златен оксид Заврши оваа серија Chicago -Latrobe 190 C, дијаметар 5/8 ", 1/2 "Намалената вежба за сребро и Деминг е направена од индустриска премија кобалт со голема брзина челик за употреба во високо абразивни апликации. Оваа вежба е идеален избор за легуриран челик, леано железо и не'рѓосувачки челик. Вежбата има самоцентричен 118 ° Сплит точка да навлеземе во материјал без пилот -дупка. 3 станови на Шанк помагаат да се спречат вежбите да се лизгаат под голем вртежен момент.

За производот

Купувачите избираат и

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Висококвалитетен материјал : подлогата за тркала за мелење е позната по своите суви влажни перформанси

Големина : 5" Винил со Високи Перформанси со Врвен Квалитет направен за надворешна употреба за да издржи

Повлечете го затворањето Службеник на Универзитетот во Западен Мичиген основаше датум Худи Оваа маичк

Датум на објавување 06 ти септември 2022 година Официјално дистрибуирана нова и оригинална ставка од прои

Температорна алатка за челични трупци во стилот Флексибилно вратило на раната Направено во САД Куката �

проширување на ѕидниот приклучок Многу брз, лесен и ефикасен начин за фиксирање на фитинзи во мноштво р�

Производ 1 : Жица Стриптизета ленти 8 до18 AGG Цврсти и 10 до 20 AGG Заглавени жица Производ 1 : Голем врв на клешт

Материјал : Камен Направено Од Индиски Занаетчија Безбеден За Употреба Во Соба, Кујна и Бања Големина : 3,

Материјал : Најлон + ТПР Стабилно Кревање Тегови : секој пат кога ќе почнете да пумпате железо, можете да �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД или увезени...

Големина : 6 "x6" x7 "инчи, висина : 22 '' инчи, тежина : 1 Боја : кафеава, стил : Мал декоративен десктоп, користен �

Двострано 2 Слојно Градинарско Знаме Со Голема Тежина Отпечатено Од Двете Страни на знамето Совршено зн

Сатенски Никел, лесно четкан топол сив метален изглед кој помага да се спротивстави на отпечатоците од �

Известување : не е компатибилен Со Google Pixel 6 Pro, ве молиме бидете свесни за ова пред купувањето Чувајте го �

Нова Замена Домување Покритие За Моторола CP200 Дојдете со налепници гумени копчиња и Копчиња...

? ЗАБАВНА АКТИВНОСТСоберете го вашето семејство и пријатели за забавна рунда Игри за Пиење Пиво со Овој

На располагање широк опсег на температура Постојан диференцијал во текот на целиот опсег Еднополни, ед�

6мм (М6) средни гумени подлошки со дијаметар од 20мм, длабоки 4 х 15мм, длабоки 4 х 10мм и длабоки 4 х 5мм (Вкупно

Заштедете повеќе простор за вашето биро да стави други предмети и нема да биде во неред Непречена обраб�

Голем изрез дизајн, 6 засеци, погоден за повеќето типови ножеви Сите челик е формиран во едно парче, нема

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / Забрзана : 35 дена испорака Направено во САД Денешни

Доаѓа како сет од четири во кутија за подароци Плута назад нема да гребе површини Материјал : Керамичка �

?Пакет : 4 пакувајте виолетови и црни стримери, Екстра големи димензии 3,3 стапки х 8,2 стапки секој, совршен

?●Лесен за Работа!】 Не се потребни лукави вештини! Изберете ги боите што ги претпочитате во боја намене�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Оневозможувачот За Стартување / Запирање На Опсегот го спречува вашето возило да застане и да се рестар�

Современи тегли за ѓумбир за домашен декор , класична декорација за вашиот дом Сјајната мазна застакле

€Озон Безбеден Јонизатор Прочистувач На Воздух ● 100% Безбеден за дома, etl / EPA / CE / FCC / rohs сертифициран Кал�

100% памук Упатства за миење машини Без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури на о�

Заштедете контра простор во вашата соба Уникатен дизајн за практично ракување и пакување Ако има нечис�

Име на производ : Индуктивен Прекинувач За Близина;Модел : LJ18 A3Z / BX;Тип На Жица : 3 Тип На Жица (Сива, Сина, Ц�

Чип : NTAG213 (NTAG213 / 215 / 116 / ICODE X / FUDAN F08 / ICODE SLIX може да се прилагоди) Работна фреквенција : 13,56 MHz Време на пишува

Камени прстени за жени духовни симпатични прстени за парови прилагодливи прстени за појавување рамни в

Важна белешка : Има 2 состојба на ставка „Оригинална реновирана“ или „Компатибилен нов“ Испрати по сл�

СТП кожа Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, дел

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран стивен Универзум производ Стилски, отпорен на гребење, пе

Quand МашкоЖенско 303 Нерѓосувачки Челик Тркалезни Ќорсокаци (Машки / Женски), 1 / 4" Од Кружни Ќорсокаци (Маш�

Scroll