Свеж
Комплети за маса за масажа на AmyDreamStore Velvet, не-лизгачки спа-постел

Комплети за маса за масажа на AmyDreamStore Velvet, не-лизгачки спа-постел

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Најудобно покритие за кревети за масажа-Нашиот комплет за четири парчиња за убавина е изработен од 100% полиестер и е мека и удобна Со голема сила и еластично закрепнување, тој е издржлив, анти-брчки и не-железо. Оваа лесна ткаенина ја поставува фондацијата За крајно слободно време на годината, обезбедување повисок квалитет на живот за вашиот живот. Функционална поставка за постелнина за масажа- Листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Одлично вклопување - мерки на нашата маса за масажа на микрофибер. Одговара на сите стандардни стационарни и преносни табели за масажа и уредно крие сè што треба да го чувате под нив. Комплети за луксузни спа-постелнина убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата, идеално издржлива за комерцијална употреба. Лесно за чистење - ова покритие за кревет за убавина е машина што може да се мие и е лесен за чистење. Само фен, без пеглање или скапо чистење! Направено од лесен полиестер за нега без брчки и отпорност на згаснување. Сушење на ниска температура, машина за перење во ладна вода. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Донесете професионален и луксузен изглед на вашиот клиент. Овој сет на здолниште за маса за масажа. Е совршена комбинација на функционалност и убав изглед. Постелнината може да се примени за третмани со бано -тетоважи за салони за салони за бања. Стандардно, има дупка за одмор на лице на табелата. Можеме да прилагодиме за вас без таа дупка за одмор на лицето. Поставени 4 парчиња (лист за маса на здолниште, покривка на ќебе, перница и покривка на стол) Обезбедете ги сите можности за вашата употреба. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење.

За производот

Купувачите избираат и

Големина : должина На Знамето : 3,5 см / 1,4 инчи; Ширина На Знамето : 2,5 см / 1 инч; должина На Чепкалка за Заб�

● Автоматско Спиење / Будење : Го Буди или го става Вашиот ечитач автоматски да спие кога капакот е отвор

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

€®ДИЗАЈН НА ЦРНОБЕЛИ ШЕВОВИ}abc life 13 џебови папката со датотеки што може да се прошири се ажурира со црно�

Ацф" кит тело " 33156 галон резервоарот автомобил е дизајниран за влечење течен нафтен гас (ТНГ) и безводен �

Ниско Ниво На Вода : филтерот може да се користи во резервоар за желки со многу ниско ниво на вода, што ќе

Магичниот дневник За тетратки А5 ги чува вашите најскапоцени тајни безбедни Мерки 5,9 х 8,5Инчи; 80 страници

Затворање на патент Шорцеви Искинати Фармерки Јога Панталони За Женски Женски Истегнувачки Цврсти Фит�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Харулита производ Рачно изработена кожна конструкција...

Во согласност со правилата и прописите на ТСА 311 на сите авиокомпании Поминува низ безбедноста на аерод�

ЦВРСТА И СИЛНА вашата цврста колба за пиење колкови од 8 унци е совршена за секакви активности за пиење �

3брзинскиот селектор на алатките DEWALT 20 V им овозможува на корисниците да ја изберат поставката за брзина

Затемнување без чекори Студиото ЗА затемнување ЈА ПРЕДВОДЕШЕ прстенестата светлина со широк опсег на з

Оваа мала торба можете да ја користите за чување на прибор за јадење, вилушки, лажици, стапчиња за јадење

ЗАБАВНА, ЛЕСНА ИГРАигра која секој ќе ужива да ја игра Загарантирана смеа Карактеристики пополнете ги п

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�

Сад Голем Долар монета за складирање цевка Плоштад редење цевка Држи 20 Американски Голем Долар Архивск�

Оваа колба од нерѓосувачки Челик е издржлива и стилска, со висококвалитетна надворешност од вештачка к�

[Ipx8 Сертифициран Водоотпорен] : Чувајте го телефонот и другите мали потреби безбедни и суви од водоотпор

Димензии на пакетот : 2,6 см Л х 8,4 см В х 8,7 см ХКоличина На Пакет : 1 Тип на производ : Лежишта и Чаури Земја Н

Женска блуза блузи обични долги ракави лабава фит пуловер новина мода мека и дише ткаенинаРазлични сти�

Стп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна кутија за складирање на далечински управувач

Симпатична Есенска Лисица Постар Бисер Хартија Поздрав Картичка Проект Архитектура Една Честитка, Еде�

БР 1 Најпродаван Јапонски Мастурбатор Сад Продавач и Брод ОД САД Автентични И Сосема Нови Дискретно Пак�

Изработени Од полирана алуминиумска легура Издржлив материјал, висококвалитетен, не е лесен за носење �

Јапонската иц контрола, може точно да ја прилагоди температурата на водата заштитен осигурувач заштита

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

Превод Во реално време : Само Притиснете го копчето за соодветниот јазик и зборувајте, преведувачот ќе г

Супериорна Градба На Материјал : комплетот за камин е направен со цврсто, ковано фалсификувано железо с�

Scroll