Свеж
Рустикално Дрво Позадина За Фотографија Бебе Туш Партија Кафеава Дрвена Позадина Гроздобер Ретро Дрво Одбор Свадба Позадина Бебе Роденден Банер Деца Миленичиња П

Рустикално Дрво Позадина За Фотографија Бебе Туш Партија Кафеава Дрвена Позадина Гроздобер Ретро Дрво Одбор

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

Големина и Материјал : 7х5фт, дигитален принт со висока резолуција за реални визуелни слики Екон Винил Позадина-Издржлив, рипстоп, беспрекорен, пренослив, лесен, преклоплив, не водоотпорен. Прифатете Прилагодување : можеме да прилагодиме која било големина за вас или да ја испечатиме вашата сопствена слика како позадина. Ве молиме испратете ни ги вашите детални информации за прилагодување преку . Ние ќе ви испратиме примерок слика за да потврдите. Откако ќе ја потврдите сликата на примерокот, ќе ви испратиме прилагодена врска по нарачка. Широка Примена : оваа позадина на фотографијата може да се користи како зимска Божиќна забава (туш за бебиња, невестинска свадба, роденден, празник, крштевка, дипломирање, пензионирање итн. Други намени (позадини, завеси, таписерии, чаршафи, домашен декор, итн. Професионална фотографија (се препорачува за купување полиестерски материјал). Не мијте со вода. Само позадина, нема штанд; предметите ќе бидат испратени преклопени. Се препорачува да се користат клипови, нокти или лента за фиксирање. За погодност на транспортот и пакувањето, овие позадини ќе бидат испратени преклопени, може да се појават некои набори. Ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно да ги намалите брчките. За да избегнете можно оштетување на пареата, ставете сува крпа помеѓу позадината и пеглата. Услуга по продажбата : Ако имате какви било проблеми со инсталацијата и квалитетот на производот, ве молиме известете не навреме, ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро и ќе ја обезбедиме најдобрата услуга по продажбата додека не бидете задоволни.

За производот

Купувачите избираат и

Капак (вклучен) : да Обезбедете средина за клетките што многу наликува на нивната состојба|идеален за ра�

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

Акции Преклопете одвојување Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциите се дел од по�

Двоен прицврстувачот на белешки е поудобно за употреба и има силна практичност Клипот е цврст, не е лесе

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

✅ Име на производот : прекинувач за копче за притискање; Тип на акција : моментално; Полјаци : SPST, напон за

[Getе добиете] Пластичната чаша за забава „Бачелорет“ вклучува 2 бела невеста пластична чаша+11 пластична

Ткаенина ❄ Премиум материјал : Плишните играчки се изработени од еколошки материјали што не се ткаени т

WH01 X10302 / WG04 A00025 Погон за миење садови Овој појас има 6 ребра Погонскиот појас го поврзува погонскиот мот�

110 ВАЦ, 189 вати НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Наполнете го вашиот / за Врвен соларен генератор за половина од време�

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

[ПОДДРЖАНА ДОЛГА VGA КАРТИЧКА] вдлабнат радијатор / аио / дизајн за монтирање на складирање дава повеќе пр

Cardл8822с безжична мрежна картичка Cardл8822с безжична мрежна картичка.Модел : RTL8822 CE2.Nic интерфејс : NGFF3.Брзина �

Материјал : стакло Стил : Европски стил Популарни елементи : мали и свежи Шарени, убави и издржливи...

Еспресо чаша и чинија Од Риценхоф; со фанфолд Капацитет : 80 мл Дијаметар : 6,4 см Спакувани во подарок цевк�

100% ПРОИЗВЕДЕНО во САД не е направено никаде на друго место освен САД 100% ОГРАНИЧЕНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА

Овие копчиња За замена Без клуч за влез без клуч доаѓаат СО БЕСПЛАТНИ лесни за следење упатства За прогр

Мода и едноставност, степлер на полубод, удобно чувство на рака Подлогата што не е лизгање, светлосен пр�

Име на производот : целосно навојна шипка; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 355 G; Содржина на пак�

Г ѓа Клаус и пријателите сигурно не се повеќе во Канзас Тоа е Christmastime во земјата на Оз, и веднаш по патот �

Прилагодлив штанд за таблети : Иако е едноставен во дизајнот, тоа е толку практично кога го користите Др�

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Норлејк стана лидер во висококвалитетното л

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

❥antiрефлексивно / антисјај : Матната површина на ТВфилмот може да го намали одразот произведен од екрано

Овие деликатни ѕвона од џингл се совршени украси за многу занаетчиски проекти Добри додатоци ЗА ДА ГО Н�

? Дневно : фаза На Месечината прикажана за секоја вечер од годината 2023 Вклучува фази на полна месечина, д�

Произведено во САД НАЛЕПНИЦА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТУбаво отпечатена НА СЈАЕН винил Печатени со мастила бази

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени,

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор Виси на ѕидот станува

Безбедност : без Олово, нетоксична опрема за камења, овие чинии за вечера се безбедни во микробранова пе�

Зголемување на јачината на сигналот 4 G & 5 G и испраќање / преземање на податоците и ја зголемува опсегот

Овој Полнач за Батерии наполнува 1x батерија еднаш користете AC(100 V240 V)или DC(4.4 V)влез на полнач за автомоби�

【Предизвикувач на високо ниво】 : Нашиот модул на цврста состојба на цврста состојба DC 5 / 12 V 1 со осигуру�

Дизајн : Национален парк Денали, Алјаска во САД, туристички сувенир Божиќен приврзок; 3,15*2,95 инчи, големин

Ова е Сосема Нов Оем Печка Вентер Прекинувач За Притисок На Воздухот Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Ова �

€ КОМПАТИБИЛЕН со q Дизајниран Да Одговара Совршено Нов За Macbook Air 13 инчи Со Retina Display & Touch Id Модели : M1 A2337 A21

Scroll