Свеж
DoreenBow 1740pcs Црна Азбука Писмо Монистра Акрилик Круг Акрилик Писмо Монистра А-З Срце И Азбука Писмо Монистра За Нараквици Накит Изработка На Ѓердани Клуч Синџири Наки

DoreenBow 1740pcs Црна Азбука Писмо Монистра Акрилик Круг Акрилик Писмо Монистра А-З Срце И Азбука Писмо Монистра

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

? ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : Количини на монистра : 1740 парчиња монистра, доволно е да направите нараквица за накит и други занаетчиски работи САМ На Божиќ, Роденден, денот на Вљубените, Денот на Мајкатапрепорачаната Возраст Одделение : над 6 години. ? МОНИСТА СО БУКВИ за ВОЗРАСНИ : Нашите мониста со букви се кутии, секоја буква има своја мала преграда, така што вашите букви мониста се уредни и уредни, можете брзо да ја пронајдете потребната буква. Се надеваме дека ќе ви дадеме подобра заштита и погодност. ? ЗАГАРАНТИРАН МАТЕРИЈАЛ : Секоја од буквите мониста е направена од акрилик со мелени и полирани. Нашите букви монистра се еколошки. Површината е мазна, изгледот е извонреден и секој детал е видлив. Тоа е најдобриот избор за изработка на ракотворби. ? ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : нашите букви монистра можат да направат различни ракотворби САМ. Нашите азбучни монистра широко се користат во изработка на накит, нараквици за имиња, декорација, приврзоци, додатоци, новогодишни украси, свадбени занаети, свадбени украси, сценски фустани и сл. ?ГАРАНЦИЈА : ние поддржуваме целосна наплата или размена. Доколку не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе се вратиме за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Информации за производот : ? Боја : како слика ? Материјал : акрилик ? Големина : 4 х 6мм ? Вклучен пакет : 1900 парчиња Монистра 1380 парчиња : содржи 26 букви и шема во форма на срце, 30 парчиња за секој JKQVXZ, 60 парчиња едни за други 60 парчиња : прозрачна ѕвезда со 5 краци 100 парчиња : 0-9 броеви, еден број е фиксен и мешан, секој 20 парчиња; 200 парчиња пластично позлата : вклучувајќи 100 парчиња 4mm, 100pcs6mm 10m монистра линија; функција : ? Мулти Стилови : а-З писмо монистра, Срце Монистра ? Добро Изработени : мониста Со мазна површина и исклучителен изглед е добар избор за изработка на ракотворби ? Писма Мониста за возрасни : Помогнете им на вашите пријатели да препознаат букви nd промовирање на нивниот физички и интелектуален развој.

За производот

Купувачите избираат и

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Трагање хартија A3? 80g / m? 25? Листови Архитектонски документ Производител : Макс донесе Ман Број на произво

Компатибилен со : Fitbit полнење 3 / полнење 3 SE Вклучува 2 иглички за брзо ослободување за лесна инсталациј�

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИСПЛЕЈПрикажете ја вашата работа со професионален стил Разновидниот систем за прикажу�

Спакувајте ги куферите за патување и одете Не зазема дополнителен простор, лесен за чување фиоки, лавиц�

● [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ЗА ИЗВЕДБА] : пондерираното јаже за влечење надолу за Фитнес е направено од тежок �

Обезбедува ефикасна ладна терапија овој мраз пакет е приближно 38 ° F, што е постудено од мразот, но не ја

ЕНЕСКО СНЕК КАНИСТЕР : од колекцијата Пушин ДИЗАЈН : се одликува со симпатична закуска На Колаче со текс�

775 "Висина вклучувајќи Копче, 5" дијаметар изгледа одлично кога е врежано! Рачно изработена И Разнесена У�

БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : организаторот За складирање Под мијалник брзо се инсталира и горниот држач лесно мож

Материјал за држач за далечински управувач : стп кожа Дизајн на кутијата за далечински држач : Заоблен и�

Uchit uppvc ommobile телефон водоотпорен торба цртан филм животните пвц транспарентен Прво транспортирајте...

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Специјални денес се з

4насочното структурно поставување на цевки го олеснува додавањето должина или спојувањето на повеќе де

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

Подводни Фото Видео двојната топчеста лесна рака е конструирана да биде издржлива и лесна Овозможува п

Најлонска ткаенина со машинско шиење Двостран дизајн 200 нишки со оптички влакна го осветлуваат логото н

Оксфорд Направени во САД или увезени Овој стилски ранец е направен од водата отпорна на Оксфорд, која ги

Воодветно користено на најразлични површини, како дрво, плочка, керамика, метална, пластична површина и

+ жариште повеќе методи за вмрежување, брзото вмрежување е едноставно и практично, неограничено во секо�

Совршен подарок за оние што сакаат религиозна инспирација Одличен дизајн и занаетчиство Мерење : H : 12...

Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер Замена за Обратна Осмоза 10 Инчен Стандарден Филтер...

24к Златна Плоча Солза Капка Лажица Од Принцот Од Шкотска Нерѓосувачки челик од професионален степен СО

Флопи драјвер со 34пински интерфејс и 5в еднонасочен приклучок за напојување Користете 2hd flppy диск со кап�

За 12200g x 0,01 G трговски прецизен биланс Продадени во секоја Лесно вклопување во и надвор Земја на потекло :

Конзервата по избор за тешки намени Облогите се направени од специјално формулирани линеарни смоли со �

€КомпатибилностПоддржува Microsoft Surface Pro 2017 Pen (Модел 1776), Површина Про 4 5 6 7 / Површина Go1 2 3 / Површина Книг�

®Голем Капацитет Големина : 14 Нашиот организатор на папки со датотеки се одликува со 13 индивидуални џеб�

360 степен ротирачки дизајн Сува облека во сите правци Може да се преклопи кога не е во употреба без зафаќ

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Scroll