Свеж
Слушалки против Зрачење за Мобилен телефон/Фм Радио, Моно Слушајте Само Аудио Акустична Слушалка Со Приклучок од 3,5 мм

Слушалки против Зрачење за Мобилен телефон/Фм Радио, Моно Слушајте Само Аудио Акустична Слушалка Со Приклучок од

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

Врвен квалитет на звукот, солиден дизајн Намалување на радио бранови зрачење, нема штета на вашето здравје. Мека пупка за уши за цврсто вклопување во увото со проѕирна акустична када.Дојдете со замена на ушната пупка. Одлично за употреба во полиција, војска, ноќни клубови, барови, обезбедување, ресторани, хотели, магацини и бучни средини. Погоден ЗА MP3 / Мобилен телефон / CD / FM Радио / AM Радио И други уреди со 3,5 mm аудио порта. Опис : проѕирното парче уво од акустична цевка може цврсто да се вклопи во вашето уво и да го пренесе звукот со висок квалитет. Транспарентна акустична цевка тешко би ја забележале другите. Тој е дизајниран да обезбеди безбедносна тајна комуникација. не треба да се грижите дали ќе ве слушнат другите околу вас. Може да биде компатибилен со повеќето радија, микрофони или mp3 плеери со аудио приклучок од 3,5 мм. Спецификации : Боја : Црн Материјал : Должина НА Жица ЗА МИЛЕНИЧИЊА : 1м Дијаметар На Аудио Порта : 3,5 Мм Погоден : ЗА MP3 / Мобилен Телефон / CD / FM Радио / Am Радио И Повеќе Тежина На Пакетот : Вклучен Е Околу 40g Пакет : 1 * Слушалка За Акустична Цевка Со Клип 1 * Замена На Ушната Пупка (други предмети на сликите не се вклучени.

За производот

Купувачите избираат и

Најлон отпорен на временски услови 66 за употреба во надворешни средини Заклучување шепа за затворање...

Кактус маргарита стакло со смрека стебло Сосема ново во пакувањето на производителот Кактус маргарита

5нивоа ѕид планината цикцак агол полици се направени од мдф меламин одбор, кој има одлична стабилност и �

Волфрам светилка со прецизно усогласување на влакната за да се обезбеди оптимален излез на светлина шт�

Големина : 7,1 инчи (18 см), Должина На Скалата : 5,9 инчи (15 Број На Производителот : Број 13703 Едностран раб, мож

Материјал : Направено од платно и железо креветче Кеди во кревет за кревет во кревет Големина : 30x10x19 cm / 11.

100% метал Повлечете го затворањето Направено од врвен материјал, тоа е опарен и долготрајна употреба Одл

Енергетски Ефикасна Циркулација на Воздухот, Моќно Движење на Воздухот и Тивки Перформанси Абс Вентила

€Големина}дијаметарот на копчето е 50мм / 1,97 инчи, конецот Е СМ10 ●Материјал}производот е изработен од ви�

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

● ВОДООТПОРНА КУТИЈА И ВОДООТПОРЕН ПАТЕНТСтилски надворешен дизајн на црни модели на диагониВисококв�

Затворање на патент МАТЕРИЈАЛ : инспиративна понуда за пензионирање мултифункционална торба со издржл�

Голема Вредност! 14 Правоаголни, Тешки, Алуминиумски Тави Со 14 Бпа Бесплатни Пластични Капаци За Куполи,

54" Во Вкупна Должина, Оценети 175 Вати 3 / 8 " 24 Хромирана Месинг Ферула Бела Двоен Четвртина Бран ФИБЕРГЛАС

Главна Ткаенина : 100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Нема странични рабови Краток преден

Нашиот комплет за украсување забави вклучува дванаесет балони од фолија од 17" отпечатени со"ЧЕСТИТКИ ГР

Генерално : 17 3 / 4 "х 1 / 2 " х 9" Растојание од лентата за панталони до врвот на куката : 8 1 / 2" Рамо до рамо : 17 1 /

СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : овие пластични канти за организатори за складирање го држат нередот во плакарот и �

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

●Единствена Игра Неонски Знак Q : ќе добиете кул led неонски светла неонски светла изработени од флексиби

Светло за плакнење на таванот : Изберете висококвалитетна кристална стаклена лента, која нема да згасне

Valet 12oz Camper Cafe Chige Не'рѓосувачки челик со финиш на емајл Препорачано миење на рацете со благ детергент...

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

Средновековна Автентична филе Викинг Пиење Рог Кригла Големина : 3х14 до 17 инчи, 2х5" Боја : Црна Природна М�

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

Материјал : Направено од компјутер, многу издржлив Дизајн : Пенкало за топка усвојува дизајн што може да

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

Нема Приклучоци #7 Примерок Порта Аце стаклени цевки за притисок се главните цевки за притисок на стакло

Материјал : полиестерски влакна+гумена лента, дише,флексибилна,удобна и издржлива,што ги прави идеални �

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден / специјален мат принт, странична / јасна спецификација)

Конечно возрасна пливачка пелена Краткиот пливање има прилагодлив пораст и половината за да можете да �

Quer Super Blight_ Faxcars H11 9005 / HB3 LED светилки опремени со 7535 големи LED чипови од двете страни, вакуумска бакарна цев

Оваа комбинација се состои од два дела : 4насоки макрофокусирање на шина и леќи за Nikon Тие можат да се кор�

Полиестер, памук, шифон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Балетската облека е изработена од

CAT5 E CMP PLENUM SOLID CCA UTP Незаграден масовен кабел Тестиран до 350 MHz, кабел со оценка со CMP 24AWG CMP со 4 кабелски паро

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

100% мешавина од памук Направени во САД и увезени Еластично затворање 715 дена испорака...

девојки облечи чевли мали папучи момчиња балетски чевли мали влечки девојче новороденче чевли мало дет

Диви и Природата—направени од природата диви пелин, пет чен чистота 15 : 1 сооднос, повеќе почисти од друг

Принцеза Костим За Жени дами блузи и блузи дозвола продажба Ренесансен фестивал, свадба, забава за ноќт�

Тип ЛиЈон Капацитет 2200m Ah / 8. Зебра 8216653701, БТРИ36ИАБ0Е00 Фит модел Зебра ДС3600, ДС3678, ЕВМ Тип ЛиЈон...

Материјал : Абс Потекло : Кина на копното Материјал : Абс Потекло : Кина на копното Спецификации : Име на п�

Сликарство на железни подароци за Ноќта на вештерките, забавите, активностите на беanksи, прогонуваните к

Scroll